Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 15.04.2016, 15:14   #1
Ciurururu
 
Avatar Ciurururu
 
Zarejestrowany: 10.04.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Sad Gra się zawiesza po kliknięciu interakcji simem

Otóż mam pewien problem,a mianowicie tak jak napisałam w tytule gdy próbuje kliknąć jakąś interakcje simem gra się zawiesza i nie można nic zrobić.Problem ten wystąpił po formacie komputera,przed formatem miałam kilka drobnych problemów z grą ale ten całkowicie uniemożlowia granie.Uruchamiałam gre bez modów-nic,zaktualizowałam sterowniki komputera-nic,zmiejszyłam ustawienia graficzne na prawie najniższe-nic.Przed formatem miałam wersje 1,67 ale po nim zaktualizowałam do 1,69 i ten problem sie pojawil wiec myslalam ze to wina patcha wiec wrocilam do wersji 1,67 ale to nic nie dało.Mam nadzieje że ktoś zna przyczyne mojego problemu i pomoże mi go rozwiązać za co byłabym bardzo wdzięczna ponieważ nie chcę się żegnać z tą grą na zawsze ;-;
Ciurururu jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 15.04.2016, 17:35   #2
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Gra się zawiesza po kliknięciu interakcji simem

Na początku sprawdź czy gra wiesza się tylko na jednym zapisie czy ogólnie. Jeśli to pierwsze, to zapis do wywalenia, jeśli to drugie - gra prawdopodobnie do przeinstalowania.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.04.2016, 13:00   #3
Ciurururu
 
Avatar Ciurururu
 
Zarejestrowany: 10.04.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się zawiesza po kliknięciu interakcji simem

Cytat:
Napisał Hebe Zobacz post
Na początku sprawdź czy gra wiesza się tylko na jednym zapisie czy ogólnie. Jeśli to pierwsze, to zapis do wywalenia, jeśli to drugie - gra prawdopodobnie do przeinstalowania.
Otóż gra zawiesza się ogólnie i już ją przeinstalowywałam ale tylko podstawkę bez dodatków...próbowałam już tyle poradników i programów, że naprawdę nie mam sił na te grę ale chyba nie pozostało nic innego niż ponowne przeinstalowanie podstawki z wszystkim dodatkami...
Ciurururu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.04.2016, 12:09   #4
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Gra się zawiesza po kliknięciu interakcji simem

Mała rada: po odinstalowaniu wszystkiego przeczyść rejestry CCleanerem (albo w ogóle odinstaluj grę za pomocą tego programu i potem przeczyść rejestr), a dopiero potem zainstaluj grę - być może po TS3 zostają "resztki", które powodują problemy.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.04.2016, 19:45   #5
Ciurururu
 
Avatar Ciurururu
 
Zarejestrowany: 10.04.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się zawiesza po kliknięciu interakcji simem

Cytat:
Napisał Hebe Zobacz post
Mała rada: po odinstalowaniu wszystkiego przeczyść rejestry CCleanerem (albo w ogóle odinstaluj grę za pomocą tego programu i potem przeczyść rejestr), a dopiero potem zainstaluj grę - być może po TS3 zostają "resztki", które powodują problemy.
Gra była instalowana po formacie komputera więc nie sądze że to wina jakiś resztek i regularnie czyszcze laptopa ccleanerem ale po zainstalowaniu wpakowałam w gre swojego dosyc starego save'a i może to on przyczynił się do tych problemów ale po usunieciu go nadal to samo nwm moze laptop ma wine albo cc ale dziekuje ci za rady! Spróbuje za jakis czas przeinstalowac i wyczyscic wszystko

Ostatnio edytowane przez Ciurururu : 18.04.2016 - 19:48
Ciurururu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.04.2016, 14:35   #6
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Gra się zawiesza po kliknięciu interakcji simem

A no właśnie, próbowałaś odpalić grę na czysto? Tzn. bez CC, bez starych zapisów?
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2016, 14:48   #7
Ciurururu
 
Avatar Ciurururu
 
Zarejestrowany: 10.04.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się zawiesza po kliknięciu interakcji simem

Cytat:
Napisał Hebe Zobacz post
A no właśnie, próbowałaś odpalić grę na czysto? Tzn. bez CC, bez starych zapisów?
Uruchmiłam gre bez modów,jedynie zostawiłam koło 10 rzeczy w launcherze których nie chciało mi się odinstalowywać(są to rzeczy z którymi gram od kilku lat w simsy więc nie tu leży problem według mnie) usunęłam swój save,uruchomiłam grę i po kliknięciu kilku interakcji gra się "zamraża" i nic nie można zrobić...Naprawdę nie rozumiem, bo zainstalowałam grę po formacie i tylko umieściłam w niej folder z modami który miałam przed formatem i z którym gra działała...A teraz gra nie działa nie ważne co zrobię Przeinstaluje grę i zobaczę czy będzie działać

Ostatnio edytowane przez Ciurururu : 22.04.2016 - 14:55
Ciurururu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.04.2016, 18:17   #8
Ciurururu
 
Avatar Ciurururu
 
Zarejestrowany: 10.04.2016
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Gra się zawiesza po kliknięciu interakcji simem

Cytat:
Napisał Ciurururu Zobacz post
Uruchmiłam gre bez modów,jedynie zostawiłam koło 10 rzeczy w launcherze których nie chciało mi się odinstalowywać(są to rzeczy z którymi gram od kilku lat w simsy więc nie tu leży problem według mnie) usunęłam swój save,uruchomiłam grę i po kliknięciu kilku interakcji gra się "zamraża" i nic nie można zrobić...Naprawdę nie rozumiem, bo zainstalowałam grę po formacie i tylko umieściłam w niej folder z modami który miałam przed formatem i z którym gra działała...A teraz gra nie działa nie ważne co zrobię Przeinstaluje grę i zobaczę czy będzie działać
Nie mam sił naprawdę...przeinstalowałam grę,przed tym przeczyściłam laptopa i przeskanowałam...włączam grę z modami "zamraża się" po 2 minutach...włączam grę bez modów "zamraża się" po 6 minutach nie całych...w międzyczasie klikałam byle jakie interakcje żeby zobaczyć czy się zcrashuje...naprawdę nie wiem co robić...chyba będę musiała się pożegnać z tą grą
Ciurururu jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023