Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.08.2010, 00:21   #1
Yanade
 
Avatar Yanade
 
Zarejestrowany: 01.12.2005
Płeć: Kobieta
Postów: 55
Reputacja: 10
Domyślnie Mało dodatków?

Chciałabym rozpocząć tutaj luźną dyskusję, a może będzie to jednorazowa odpowiedź któregoś z userów - nie wiem. Nie ma ono powiązania z samą grą a bardziej z... hm. zjawiskiem?
Otóż trzecia część owej gry wyszła jakiś rok temu, a mimo tego widzę naprawdę małą ilość tworzonych przez graczy dodatków, zwłaszcza jeśli porównać ze skalą produkcyjną do dwójki (wystarczy spojrzeć choćby na modthesims, częstotliwość i jakość). Sądziłam, że po wyjściu trójki, poprzednia część odejdzie w zapomnienie, tak jak to się stało z jedynką. Nie czuję wielkiej satysfakcji w tę grę wiedząc, że posiadam w internecie taki ubogi wybór co do dodatków, które nie powiem - wyjątkowo mi umilają rozgrywkę. Chciałam też zapytać, co się stało z bodyshopem oraz innymi programami dla twórców? Nie ma ich? Czy to jest przyczyną takiej posuchy? Czy jest tutaj ktoś zorientowany w temacie, kto byłby w stanie mi wyjaśnić?
Będę wdzięczna za każdą odpowiedź i ewentualne uświadomienie mnie.
Yanade jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 26.08.2010, 00:25   #2
Halisstra
 
Zarejestrowany: 29.11.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mało dodatków?

No właśnie na tym polega problem. W Sims 2 EA zachęcała graczy do tworzenia własnych dodatków, m.in poprzez ułatwianie ich instalacji, czy też przez wypuszczanie programów pomagających im w tworzeniu ich. A teraz stara się na tym zbić kasę - Sims Store wita nas Ot, i cała tajemnica.
Halisstra jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2010, 14:19   #3
Rainbow
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mało dodatków?

Trzeba też dodać,że tworzenie dodatków do TS3 jest znacznie trudniejsze,niż do TS2,w szczególności mam na myśli ubrania,gdyż nic innego tworzyć nie próbowałam.
Program do 'szycia' Simowych ubrań nie jest tak łatwy w obsłudze,jak Sims2Warsztat i to też wpływa na zapał twórców...Osobiście stworzyłam kilka ciuszków,ale zajęło mi to sporo czasu,było bardzo pracochłonne i wymagało dużo niewdzięcznej i nudnej roboty nie na samej teksturze,ale jeśli chodzi o babranie się w tymże programie,którego nazwy już nie pamiętam...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.08.2010, 15:40   #4
Noemi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mało dodatków?

trzeba zacząć od tego, że na początku do the sims 2 dodawano tysiące takich samych ubrań, jak w grze tylko innego koloru.
W the sims 3 nie robią tego, ponieważ nie ma to sensu - samemu z łatwością sprawić inny kolor, wzór sukienki.

I dlatego też jest mniej tych dodatków do trójki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.09.2010, 18:05   #5
marandile
 
Avatar marandile
 
Zarejestrowany: 18.06.2005
Skąd: Kraków
Wiek: 29
Płeć: Kobieta
Postów: 1,404
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: Mało dodatków?

Yanade - możesz sie przekonać, że dodatków do TS3 nie jest mało wchodząc na stronę www.mysims3.blogspot.com - dodatki na modthesims stanowią zaledwie kilka procent całości.
marandile jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.09.2010, 21:14   #6
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Mało dodatków?

Coś jest nie tak z linkiem. A wracając do tematu, jest rzeczywiście mniej tych dodatków. To dlatego, że EA otworzyła ten sklepik, nie pomagają w tworzeniu dodatków, wręcz przeciwnie, przeszkadzają. W dwójce wystarczyło wrzucić pliki package w odpowiednie miejsce... W trójce trzeba kombinować, tworzyć samemu katalogi, ściągać pliki, hackować grę, bo oryginalnie nie można ich dodać. To często powoduje problemy techniczne z grą. Co łatkę jest problem i niektóre rzeczy już nie działają, albo psują grę.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.12.2010, 08:27   #7
patryk916
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Mało dodatków?

Szczerze polecam www.modnesimsy.pl
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:17.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023