Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 29.10.2013, 23:02   #11
Privilege
 
Avatar Privilege
 
Zarejestrowany: 18.08.2013
Skąd: Gdynia
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims Shore


UWAGA TREŚCI PRZEZNACZONE SĄ DLA OSÓB PEŁNOLETNICH! WCHODZISZ NA WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ !
Jest to pierwszy odcinek Sims Shore. Wzięłam pod uwagę wasze sugestie. Jeśli się ich nie dopatrujecie to nie przejmujcie się ale to co piszecie na pewno rozwinie się w dalszych częściach FS. Chciałabym żebyście ocenili je i powiedzieli co mogę zmienić. Dopiero się uczę i piszę to szczególnie dla was, mojej publiki. Zapraszam was do czytania pierwszego rozdziału. Prawdę powiedziawszy to jest prolog XD. Pewnie jest trochę nudno ale to dopiero początek. Sztywny bo się dopiero poznają

_________________________________________

PROLOG: Powitanie.


Finn wszedł do pustego domu. Dom? Ciasna klitka. Rozsiadł się przy barze i sprawdził facebooka.



- Ciekawe czy laski będą gorące… - Pomyślał. Zostawił w końcu w domu super seksowną dziewczynę. Pamiętał jej twarz, gdy powiedział jej, że z nią zrywa by zostać modelem. W końcu dostał się do Sims Shore. Tam go wykreują. Głupia gęś z niej jeśli myślała że uda jej się na mnie wypromować. Wagon prezerwatyw leżał na dnie jego torby od Marconiego. Wyjrzał przez okno i zobaczył różowe auto zatrzymujące się na podjeździe. Wysiadła z niego ciemnoskóra blondynka. Skierowała się do drzwi frontowych.
- Halo! Jest tu kto? – Zawołała Leticia. – O witaj!
- Witaj skarbie. – Strzelił oczami Finn. – Czyżby najgorętsza laska programu?



Leticia odpowiedziała że owszem i przedstawiła mu się. Poznawszy jego imię zaczęła z nim flirtować. Umizgi przerwał stukot obcasów. Tak stuka tylko Prada. Leti gwałtownie odwróciła głowę i otworzyła usta. To chodząca reklama luksusowych butików. Rude włosy, sukienka od Chakrama, walizki od Diora i te buty…



- Hej wam! – Rzuciła radośnie dziewczyna. – Jestem Joselynn.
- Dwie piękne panie? – Zachwycił się chłopak. – Mów mi Finn skarbie.
- Nie przesadzajmy z tą pięknością. – Rzuciła z przekąsem blondynka. – Leticia.
Joselynn nie wiedziała co ma myśleć o Leti. Ale może butelka szampana rozluźni atmosferę. Dziewczyna wyciągnęła z walizki trunek i zaproponowała nowym znajomym. Finn zgodził się bez wahania jednak Leticia wymownie odmówiła. Brzdęk korka, szum bąbelków i stukot kieliszków rozniósł się po pokoju.
- Pij Leti. – Powiedział zmienionym głosem Finn. – Będziesz łatwiejsza.
Dziewczyna zlekceważyła go i do domu wszedł Jake. Przystojny, umięśniony, ideał.



- Widzę, że libacja trwa. – Powiedział przybysz i zapoznał się ze wszystkimi. Nalał sobie szampana. Przyglądał się Jose. Spodobała mu się. Lubił rude. Ogniste w łóżku i sprośne. Tak, on też przyjechał z zamiarem nabicia na licznik jak największej ilości potencjalnych kochanic.
Do imprezowni przybyły kolejne dwie osoby. Rodzeństwo, Kriss i Paysley. Oboje wyglądali na lekko nadpobudliwych.



- Pijemy!? – Zawołała od progu Paysley. – Jestem Pay, a to Kriss.
Kriss był już zajęty błaznowaniem. Wstawił się przed wyjazdem z domu a nie było nawet południa! Istny pirat. Pay od razu zaczęła badać czakry Joselynn i powiedziała że obie mają podobną aurę. Leticia patrzyła na nią z politowaniem.
- Głupie dziecko. – Myślała. – Kto cię zechce świrusko?
Odeszła od grupy i zrobiła sobie szota. Chciała by w końcu przyjechał ktoś wart jej atencji. Jej prośba się spełniła. W drzwiach staną Jasper. Oczy jej się zaświeciły. Wyglądał jak Carl Johnson z GTA San Andreas. Grała w tę grę razem z bratem. To była pierwsza rzecz jaką powiedziała do „nowego”.



- Grasz w GTA? – Uradował się Jasper. – Mam nadzieję, że mamy więcej wspólnego.
Przez próg przestąpiły dwie pary idealnych nóg. Wysokie, smukłe jak łanie. Zwróciły na siebie uwagę wszystkich. Nie ma się czemu dziwić. Wyglądały jak boginie. Zasiadły we dwie na kanapie.
- Witajcie. – Powiedziała czarnulka. – Widzę że już się poznaliście.



Objaśniła że poznała drugą dziewczynę na podjeździe i okazało się że mają tak samo na imię. Dwie Whitley. Wydawało się że będzie z tego niezła draka jednak szatynka powiedziała że woli by ją nazywać Mia. Czekali na ostatnią osobę. Głośno się zastanawiali jaki on będzie. W końcu oczekiwany mężczyzna wszedł. Wyglądał jak typowy fałszywiec. Jednak przystojny fałszywiec.



- CJ. – Rzucił do pozostałych. – Skrót od Ciacho Jestem.
Fakt, był przystojny ale zarozumiały. Paysley przyglądała mu się z ciekawością. Jej rozmyślania przerwało nagłe wtargnięcie właścicieli. Jak się okazało małżeństwo z rocznym stażem. Państwo Ava i Benji Smith. Leticia od razu upatrzyła sobie swego pracodawcę jako obiekt westchnień. Dojrzały, przystojny, kipiący seksem. Nie dziwiła się Avie że go wybrała. Sama by go wybrała.



- Jesteście tu po to by imprezować. – Zaczęła Ava. – Ale żeby tu mieszkać musicie pracować. Jesteśmy z mężem fotografami. Będziecie nam pozować. Wszystko chyba jest jasne.
Wszyscy kiwnęli głową. Ava była typem dominy. Wszystko musiało być po jej myśli.
- Rozgośćcie się i widzimy się o 6. Zrobimy pierwszą, próbną sesję. – Powiedział seksownym, chrypiącym głosem Benji. – Zobaczymy czy się do tego nadajecie.
- Jeśli coś zniszczycie, urządzicie bijatykę, złamiecie prawo… - Zaczęła Ava groźnie. – WYLATUJECIE! ZROZUMIANO?
Wszyscy stanęli jak wryci. Pierwszy dzień i praca? I ta niezrównoważona psychicznie kobieta. Trzeba się przygotować.
- Obowiązuje bielizna. – Poinformowała oschle kobieta. – Rozstępy i celulit? Lepiej się nie obnażajcie. Jak się dobrze spiszecie dostaniecie lepsze lokum.
Powiedziawszy ostatnie zdanie szarpnęła męża za ramię i wyszli.


***



@down: Poprawiłam, dziękuję za pomoc
__________________
'I haven't been this bored since I believed in Jesus'
~Georgina Sparks

Ostatnio edytowane przez Privilege : 30.10.2013 - 14:28
Privilege jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 30.10.2013, 08:37   #12
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims Shore

No całkiem fajnie się zaczyna. Podoba mi się jak piszesz. Zdjęcia są bardzo ładne.

Cytat:
Do imprezowi przybyły kolejne dwie osoby
- chyba zjadłaś jedną literkę

Cytat:
Rozstępy i celulitis?
- cellulitis to choroba skóry, a Tobie raczej chodziło o cellulit
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.10.2013, 18:16   #13
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Sims Shore - OD 18 LAT!

Hm, fajnie to rozpoczęłaś ;3
Ładne fotki, ciekawie i poprawnie napisane (no, może kilka błędów interpunkcyjnych).
Tylko żeby się z tego tanie love story nie zrobiło ;p
Czekam na kolejną część, i na razie nie mam szczególnych sugestii.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.10.2013, 13:52   #14
Kestrel
 
Avatar Kestrel
 
Zarejestrowany: 09.09.2011
Skąd: Big City
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 369
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims Shore - OD 18 LAT!

Nie podoba mi się TOTALNIE.
A wynika to z prostego faktu - poziom krawężnika rodem z durnych programów MTV uważam za żenadę i szczerze mówiąc bolą mnie oczy jak to czytam, bo ambicji w tym tyle co elegancji w sukience tirówki.
Styl pisania jest powiedzmy, niezły, ale tematyka... fatalna, niestety.
Tak, seks jest fajny i dobrze się sprzedaje, ale takie coś jak tutaj mnie akurat osobiście nie bawi.
Co do zdjęć, to uważam, że są jednak kiepskie. Kiepska perspektywa i kiepskie tło. A zdjęcie z czarnym gościem jest nieporozumieniem biorąc pod uwagę fakt, że stoi tyłem.

Ostatnio edytowane przez Kestrel : 31.10.2013 - 13:56
Kestrel jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.11.2013, 22:36   #15
Perplexité
 
Zarejestrowany: 31.10.2012
Płeć: Mężczyzna
Postów: 273
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims Shore - OD 18 LAT!

tak szczerze,tak bardzo moje klimaty <3
opowiadanie bardzo w moim stylu,bo jestem mocno ***nięty i zboczony!
a także te twoje wymiatajace teksty typu "Widzę, że libacja trwa. – Powiedział przybysz i zapoznał się ze wszystkimi. Nalał sobie szampana. Przyglądał się Jose. Spodobała mu się. Lubił rude. Ogniste w łóżku i sprośne"
albo " CJ. – Rzucił do pozostałych. – Skrót od Ciacho Jestem.
Fakt, był przystojny ale zarozumiały"
boże takie to epickie,i realistyczne
będe aktywnie sledzil to opowiadanie,bo jest mocno pod mój gust!
Perplexité jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2013, 17:00   #16
Privilege
 
Avatar Privilege
 
Zarejestrowany: 18.08.2013
Skąd: Gdynia
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims Shore - OD 18 LAT!

Zawieszam póki co działalność twórczą z powodów osobistych. Dziękuję że mnie wspieraliscie ale życie potoczylo się tak a nie inaczej. Kiedyś wrócę do tego działu ale teraz nie będę miała na to czasu i siły. Dziękuję i życzę wam wszystkim milego dnia.
__________________
'I haven't been this bored since I believed in Jesus'
~Georgina Sparks
Privilege jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2013, 18:03   #17
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Sims Shore - OD 18 LAT!

Cytat:
Napisał Privilege Zobacz post
Zawieszam póki co działalność twórczą z powodów osobistych. Dziękuję że mnie wspieraliscie ale życie potoczylo się tak a nie inaczej. Kiedyś wrócę do tego działu ale teraz nie będę miała na to czasu i siły. Dziękuję i życzę wam wszystkim milego dnia.
Ojej
Jaka szkoda... Kiedy mniej więcej zamierzasz kontynuować? :<
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2013, 19:01   #18
Everlasting
 
Avatar Everlasting
 
Zarejestrowany: 16.09.2012
Skąd: Gdańsk
Płeć: Mężczyzna
Postów: 313
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims Shore - OD 18 LAT!

No i FS się skończyło... po jednym rozdziale
szkoda
__________________
Everlasting jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.11.2013, 21:25   #19
Privilege
 
Avatar Privilege
 
Zarejestrowany: 18.08.2013
Skąd: Gdynia
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Sims Shore - OD 18 LAT!

Cytat:
Napisał Diana Zobacz post
Ojej
Jaka szkoda... Kiedy mniej więcej zamierzasz kontynuować? :<
Jak się pozbieram... Nie wiem, może tydzień może dwa. :/
__________________
'I haven't been this bored since I believed in Jesus'
~Georgina Sparks
Privilege jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.11.2013, 18:23   #20
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Sims Shore - OD 18 LAT!

Cytat:
Napisał Privilege Zobacz post
Jak się pozbieram... Nie wiem, może tydzień może dwa. :/
O__o
To przecież nie było sensu zawieszania, niektórzy wstawiają odcinki FS jeszcze rzadziej... Ja myślałam, że np. za rok to odnowisz
W takim razie się cieszę i czekam
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:57.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023