Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 1: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.08.2006, 10:57   #1
cortez
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie moj pierwszy dom-ek [BRAK ZDJĘĆ]

widok glowny

lazienka

kuchnia

salon

pokoj dzienny

taras i sypialnia


dziekuje i pzdr

Ostatnio edytowane przez Charionette : 27.01.2015 - 20:49
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.08.2006, 18:26   #2
MrMcDeSim
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Sorry, ale ja niemógłbym mieszkac w takim domu :wacko:
 
stare 22.08.2006, 15:38   #3
-MK-
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nawet fajne niektóre pomieszczenia,chociaz sypialnia totalnie do bani,wszystko masz na jednej ścianie,i tutaj jest również kolejny przykład pomieszania stylów,co w domu Asi 23170.
 
stare 24.09.2006, 10:48   #4
Słodka_mandarynka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ahh w niektórych pomieszczeniach meble nie pasują daje 6/10
 
stare 24.09.2006, 14:23   #5
lafilette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Człowieku...zanim zaprezentujesz taki dom na forum zastanów się dwa razy...Tu nic do sibie nie pasuje :con:
 
stare 24.09.2006, 15:57   #6
Kadia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał magia
Człowieku...zanim zaprezentujesz taki dom na forum zastanów się dwa razy...Tu nic do sibie nie pasuje :con:
magia, jak jesteś taka mądra, to sama daj dom na 4um...A takimi tekstami tylko zniechęcasz ludzi do wystawiania swoich domkow...

A ja dam 4/10 bo strasznie jaskrawo, dom kłuje w oczy, pomieszanie stylów i te okna z (chyba ) Światowego Życia nie pasują do tego domku... Ale najbardziej liczą się chęci
 
stare 24.09.2006, 19:05   #7
lafilette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jasne że dam za niedługo swój dom, tylko teraz kupę nauki mam i prawie w ogóle nie gram w simsy i cały czas szukam dodatków do niego.
 
stare 25.09.2006, 21:59   #8
Kadia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał magia
Jasne że dam za niedługo swój dom, tylko teraz kupę nauki mam i prawie w ogóle nie gram w simsy i cały czas szukam dodatków do niego.

Tak, ale to nie usprawiedliwia cię od takiego jechania ludziom po tematach i ich domach xP A poza tym żeby napisać coś madrego wystarczą 43 sekundy Więc w tej chwili nauka nie ma tu nic do rzeczy. Chyba ze jesteś wieeeeeeeelką kujonką dla której liczy się każda setna sekundy i nie może czasem zajrzec na forum i chociaż RAZ skomentowac mile czyjś domek....
 
stare 26.09.2006, 17:37   #9
lafilette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Kadia
Tak, ale to nie usprawiedliwia cię od takiego jechania ludziom po tematach i ich domach xP A poza tym żeby napisać coś madrego wystarczą 43 sekundy Więc w tej chwili nauka nie ma tu nic do rzeczy. Chyba ze jesteś wieeeeeeeelką kujonką dla której liczy się każda setna sekundy i nie może czasem zajrzec na forum i chociaż RAZ skomentowac mile czyjś domek....
Nie nie jestem kujone, apisałam że mam dużo nauki i dlatego prawie w ogóle nie gram w simsy. A gdybyś poprzeglądała moje posty w dziale z domami z TS1 i 2 zobaczyłabyś, że wieledomów skomentowałam bardzo pozytywnie i mi się podobały.
A poza tym wolę wystawić swój ładny domek za miesiąc niż taki zrobiony na już.
 
stare 29.09.2006, 21:09   #10
ArcticViolet
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bardzo awangardowe W całej tej kolorowej mieszaninie, chwilę ukojenia przynoszą salon i sypialnia, beżowe, brązowe. Tylko ta wykładzina (paski) w pomieszczeniu graniczącym z kuchnią... (mnie by nie pasowała)

7/10
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:01.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023