Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.02.2009, 22:50   #101
Artemida
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze simowe przyzwyczajenia

-używam tylko kodu motherlode i moveobjects on (innych się boję XD)
-dorosłe simy nigdy nie mogą się stać starszymi ludźmi. zawsze piją ten eliksir co je odmładza.
-używam tylko jednej karnacji ściągniętej z neta (strasznie jasna lalka dollfie). simy z tą karnacją są po prostu piękne
-wszyscy moi simowie najpierw zdobywają punkty kreatywności, następnie gotowania a potem już losowo. generalnie to dążę do tego żeby miały full umiejętności.
-często się zdarza że zabiję czy sprawię by simka-żona się wyprowadziła. nie wiem czemu żonki szybko zaczynają mnie denerwować (jestem zazdrosna o ich mężów? XDD)
-zero imion i nazwisk po polsku. no może raz jakaś matylda się trafiła...
-nigdy nie organizuję przyjęcia urodzinowego. kiedy tylko uaktywni się opcja ,,dorośnij'' jak najszybciej na nią klikam. nawet tortu nie ma.
-przyjęcia ślubnego też u mnie nie ma. w ogóle u mnie simy rzadko się żenią.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.02.2009, 08:34   #102
wercia9713
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze simowe przyzwyczajenia

Hehe...to ja mam głupie przyzwyczajenie
Zawsze jak robie rodzine to babkom dorosłym daje jedną taką samą twarz bo ta mi się strasznie podoba...i wszystkie w okolicy maja takie same...nie no nie przesadzajmy nie wszystkie ale mają....Albo zawsze uzywam powtarzam zawsze nie ma wyjątków abym na nowej rodzinie lub też na poprzedniej zrobionej przezemnie nie uzyła kodu motherlode lub boolProp TestingCheatsEnabled true kocham te kody I chyba to juz wszystko..."
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2009, 18:19   #103
Abigail_Kocur
 
Avatar Abigail_Kocur
 
Zarejestrowany: 23.07.2007
Skąd: Bydgoszcz
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 129
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Wasze simowe przyzwyczajenia

*Kiedy urodzony Sim stanie się małym dzieckiem od razu planuje jaką będzie miał osobowość.
*Kiedyś kiedy tworzyłam więcej rodzin,przed reinstalką zazwyczaj była to samotna matka z dzieckiem.Rzaaadko facet.
*Kiedy miałam zwierzaki to prawie nigdy nie tworzyłam psów bo wiedziałam,że byłoby mi smutno kiedy coś im się stanie.Zawsze koty.
*Nie używam żadnych kodów.Przede wszystkim na kase.
*Zawsze gram w Miłowie.Kocham Maxisowe rodziny...
*Nie ściągam niczego.
Abigail_Kocur jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.02.2009, 19:25   #104
Milka84
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze simowe przyzwyczajenia

- co drugi dzień robię nową rodzinę a później domu płoną bo jest ich za dużo więc robię pożary
- zawsze daję drewniane podłogi
- nie używam kodów (jedynie maxmotives)
- nie lubię jak mam bogatych simów (nie wiem czemu) np. kiedyś miałam taką bogatą rodzinkę ale miałam jej dosyć, chciałam zachować tylko nastolatkę no więc resztę rodziny wyprowadziłam, tylko że zanim to zrobiłam kupiłam jakieś 40 łóżek za 3 tysiące i wsadziłam tatusiowi do wyposażenia. Potem wsadziłam też wszystkie meble co mieli i trochę ścian a to wszystko tylko dlatego żeby ta nastolatka żyła w biedzie. Wiem dziwna jestem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.02.2009, 17:14   #105
mrshumphrey
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze simowe przyzwyczajenia

ja z Miłowa zrobiłam XIX-wieczne miasteczko i gram głównie rodzinami maxisowymi, więc:
- pierwsze co robię, to zmieniam Simom wygląd i ubrania na takie 'z epoki'
- kodem familyfunds dodaję rodzinom mnóstwo pieniędzy, najbogatszym 500.000 a przeciętnym 300.000, z czego większość idzie na urządzenie domu. Tylko jedna rodzina ma 2.000 simoleonów, a to dlatego, że jest bardzo biedna
- wszystkim Simom każę się uczyć gotowania, nawet facetom, bo uważam, że to bardzo przydatna umiejętność xD
- każdy dom ma osobno jadalnię, kuchnię i salon. Nigdy nie robię tak, że drzwi prowadzą prosto do salonu. Zawsze jest korytarz, na korytarzu schody i mnóstwo drzwi do różnych pomieszczeń.
- jest dużo kominków, przynajmniej dwa: na parterze i piętrze
- jeśli buduję domy, są prawie kwadratowe, mają dwie werandy: z przodu i z tyłu, zazwyczaj jeden balkon i poddasze, na którym zawsze jest pokój dziecinny.
- kiedy Sim planuje się oświadczyć, zazwyczaj zabieram ich na randkę do Flambira i tam następują oświadczyny.
- Simy rzadko kiedy idą do łóżka przed ślubem, chyba, że ma być skandal albo są nastolatkami, ale to też nie zawsze.
- z rezydencji Ćwirów nikt się nie wyprowadził, oprócz Dona, który rozwiódł się z Kasandrą. Wszystkie nowe małżeństwa tam zostają i tam mają dzieci, ale niedługo będę musiała to zmienić, bo zapowiada się plaga dzieciaków
na razie to tyle ale czytając ten wątek podsunęliście mi parę pomysłów, więc musze je zrealizować
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2009, 15:45   #106
Nemezis
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze simowe przyzwyczajenia

*Na początku gry wybieram Miłowo.
*Tworze rodzine,i za pomocą kodów daje im 6000000.
*Urządzam wybranej rodzinie historie,i pstrykam zdjęcia .
*Wszystko wszystkim i wszystkiemu planuje ;D

To wszystko.....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2009, 09:17   #107
zelkam
 
Avatar zelkam
 
Zarejestrowany: 20.10.2007
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta
Postów: 2,069
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze simowe przyzwyczajenia

Mam teraz takie:
-Wstajemy rano, idziemy pod prysznic, projektujemy inne ubranie codzienne, budzimy współmałżonka/współlokatora, on/ona robi to samo, pierwsza osoba idzie do kuchni i przygotowuje śniadanie.
- Mama uczy dziecka chodzić oraz dziecięcej wyliczani, tata korzystać z toalety i mówić.
- zawsze wpisuje boolProp'a, kod na stawianie mebli pod kątem 45 stopni, kod na kontrolę zwierzaków+jakieś pieniądze na urządzenie domu/kupna domu

mam w planach:
-Mama przyszłej panny młodej szyje jej sukienkę na maszynie do szycia.
Narazie tego nie wykorzystuję, bo założyłam nowe miast, i jest narazie 4 dorosłych, jedno dziecko i kot.
zelkam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.02.2009, 16:09   #108
calineczka71
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze simowe przyzwyczajenia

tak moja simska ROBI SOBIE ŚNIADANIE załatwia potrzeby i idzie do pracy
jej mąż nie pracuje i jak przyjerzdza pokojówka to flirtuje z nią
a jak żona wraca to pokojówka chowa się do szafy i oni idą do kuchni a ona wychodzi

a to ich dom
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2009, 00:26   #109
MacieK
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Wasze simowe przyzwyczajenia

Zależy to od typu rodziny. Są dwa najczęstsze w mojej rozgrywce.

1. Średnia klasa:
-mężczyźni pracują, kobiety zajmują się domami, ogrodem i dziećmi oraz czasem zwierzętami.
-matka zawsze uczy niemowlęta chodzić, korzystać z nocniczka i mówić.
-wspólne posiłki oczywiście.
-w weekendy, wspólne grillowanie w ogrodzie.

2. Zamożna klasa:
-mężczyźni i kobiety są aktywni zawodowo lub kobiety prowadzą własne przedsiębiorstwo.
-zatrudniony jest lokaj, pokojówka, ogrodnik.
-simowie spożywają posiłki wyłącznie ze stołu bufetowego, lub jeżdżą na kolacje na Przedmieście, rzadko same gotują.
-dziećmi zajmują się opiekunki i lokaj.
-do rozrywek należą przyjęcia rodzinne ze stołem cateringowym, barmanem i jedną osobą która jest didżejem oraz wyjazdy rodzinne na Wyspę Twikki w każde lato.

Urządzanie domów:
-zgniatacz śmieci obowiązkowy.
-alarm przeciwwłamaniowy.
-alarm przeciwpożarowy.
-bardzo często aparat telefoniczny jest w wielu pomieszczeniach (wariant klasy zamożnej).

I tak w kółko Bardzo rzadko robie simów odbiegających od tych standardów i ich przyzwyczajeń. Jeśli już to się dzieje to zawsze w ramach stworzenia lokalnej zakały lub dziwaka w okolicy

Ostatnio edytowane przez MacieK : 13.02.2009 - 00:30
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.02.2009, 10:45   #110
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Wasze simowe przyzwyczajenia

Cytat:
Napisał calineczka71 Zobacz post
a jak żona wraca to pokojówka chowa się do szafy i oni idą do kuchni a ona wychodzi
Ciekawe. A jak wchodzi do tej szafy to pewnie wkracza w świat Narnii i spotyka Edmunda i Łucję?

Ostatnio zaczęłam nałogowo używać kodu na stawianie mebli pod kątem 45-ciu stopni, przy czym... o wiele więcej buduję, niż gram!
ultraviolence jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:23.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023