Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.06.2009, 16:13   #31
cholbi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

Mój sim znalazł różowy diament w katakumbach, wyglądało to mniej-więcej tak: Wchodzi do katakumb, mija 20 sekund, mam tekst: coś tam, coś tam, Craig znalazł różowy diament. I tyle.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.06.2009, 19:29   #32
Agnieszka86
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

napiszcie jaka macie liczbe znalezionych kamieni i meteorytów co?? bo ja nadal sie mecze heheh. jak macie 100% to ile musieliscie szukac
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.06.2009, 19:44   #33
lay
 
Avatar lay
 
Zarejestrowany: 08.06.2004
Płeć: Kobieta
Postów: 777
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

Cytat:
Napisał Agnieszka86 Zobacz post
napiszcie jaka macie liczbe znalezionych kamieni i meteorytów co?? bo ja nadal sie mecze heheh. jak macie 100% to ile musieliscie szukac
Liczba metali - 13 (100%),
Liczba kamieni - 13 (60%).

Na innym simie:
Liczba metali - 16 (60%)
Liczba kamieni - 8 (100%).

Nie szukałam długo.

Meteorytów mam mało, bo 1-2 na głowę.
__________________
"Kiedy znalazłem się na dnie, usłyszałem pukanie od spodu."
S.J.Lec

Ostatnio edytowane przez lay : 22.06.2009 - 19:52
lay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2009, 00:00   #34
Agnieszka86
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

626 znalezione kamienie i wreszcie ukończyłam... znalazłam diament różowy. Powiem wam ze jeżeli tak bedzie zawsze to masakra bo naprawde chyba z 2 dni bawiłam sie tylko i wyłacznie w szukanie ( musiała moja simka zrezygnować z pracy)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2009, 11:12   #35
Agnieszka86
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

Mam fajna sztuczke dla tych co nie lubia gotować i karmia swoich simow warzywkami wychodowanymi w ogrodzie.

Zabieramy sima na nowa parcele ( najlepiej pustą ) sadzimy tam warzywa ktore mamy w swoim schowku lub kupione i zapisujemy. Wracamy do swojego domu a na tej parceli kwitną krzaczki na okrągło. Nie trzeba pielegnować ogrodu, podlewać go. Rośliny nie więdnom a my mamy ciągły dostęp do jedzenia i nasze umiejetności rosną podczas samego zbierania.
Ja zasadziłam 20 krzewów doskonałych arbuza i ciągle sa owoce doskonałe a nawet nie wyswietla mi sie obcja pielegnuj tylko zbieraj
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2009, 15:25   #36
unnami
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

Ja mam problem z roślinami. Jak wywołać tą okazję żeby móc zasadzić burgeroroślinę i te inne z sera i jajka? raz mi sie udało ale nie pamiętam jak (innym simem), a teraz takim simem chce mieć wsio na 10 i powoli mi sie udaje, ale mam 10 ogrodnictwa i nie wiem co dalej, posadziłem prawie wszystko prócz owocu życia i właśnie jajka, sera i burgerorośliny

gotowanie i wędkarstwo też mam na 10
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2009, 16:15   #37
Agnieszka86
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

Unnami, żadnego wyzwania nie jesteś w stanie wywołać one sa wygenerowane losowo. Jednak jeżeli masz juz 10 stopień ogrodnictwa to jesteś na dobrej drodze. Ułatwić sobie możesz to wyzwanie zmieniając cechy twojego sima... w nagrodach jest opcja kryzys wieku średniego. Zaznacz cechce zwiazaną z ogrdnictwem i szcześciarza. To chyba sie nazywa wytrawny ogrodnich czy cos takiego. Pamietaj że jak bedziesz zmieniać te cechy charakteru to o wiele szybciej twoj sim sie uczy. Biorąc mu cechce charyzmatyczny szybciej uczysz sie charyzmy, geniusz to logika, wirtuoz muzyka, też jest cecha z gotowaniem i stortem. W zasadzie są wszystkie cechy do wybrania ułatwiające nauke.

Wracając do twojego pytania, zmieńceche a napewno z odrobiną cierpliwości sie to pojawi. Do geniuszem mi ciagle przychodziły zaproszenia na partyjke szachów. Ale nie mowie ze nie bedąc tym doskonałym ogrodnikiem i szczesciazem nie bedzie mozliwa taka obcja. bedzie ale zadziej. Trzymam kciuki za twojego sima, a teraz zastosuj moja rade i zajmij sie np. grą na gitarze

Ostatnio edytowane przez Agnieszka86 : 25.06.2009 - 16:19
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2009, 18:22   #38
Beep
 
Zarejestrowany: 22.09.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 236
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

Ja mając 9 poziom ogrodnictwa dostałam okazję dotyczącą serorośliny i bakłażana. Było tam również napisane coś w stylu "czekaj na nową okazję, kiedy będziesz miał 9 poziom ogrodnictwa". Tyle, że ten 9 już w tym momencie miałam, aktualnie mam 10 i nie dostałam żadnych innych okazji. Jak myślicie, pojawi się kiedyś, mam po prostu czekać?

Czego dotyczy następna okazja? To było coś ze stekami, prawda? A kolejna po tej to już Omniroślina, tak?
__________________
Beep jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2009, 18:24   #39
qwerty12345
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

nastepna okazja dotyczy przygotowania 10 swietnych serow
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2009, 18:30   #40
qwerty12345
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: wszystko co mozna znaleźć, doskonalić, kolekcjinować

dotyczy uprawy swietnych serow(iczba 10)
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:03.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023