Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.12.2011, 12:36   #41
theqatrick
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

Zazwyczaj gram bez kodów - taka gra jest według mnie zwyczajnie lepsza. Jak używam kodu to nie więcej niż raz motherlode (dziwne bo: mother - matka, a lode - żyła) i to w drodze wyjątku.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.01.2012, 22:00   #42
Sharise
 
Avatar Sharise
 
Zarejestrowany: 01.12.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 55
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

Używam kilku kodów - testingcheatsenabled true do zapełniania potrzeb, moveobjects on i kodu, który odblokowuje ubrania z karier w trybie tworzenia sima, czasami tego na darmowe parcele mieszkalne. O kasę się jednak zbytnio nie martwię, bo wystarczy zostawić rodzinę na jakiś czas i pograć inną, a kiedy wracam, simy są już bogatsze- nie wiem, w jaki sposób powiększają fortunę ;].
Sharise jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.07.2012, 16:30   #43
Szatynka
 
Avatar Szatynka
 
Zarejestrowany: 26.06.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

Ja korzystam tylko z testingcheatsenabled true do potrzeb, teleportacji i czasami usuwania sprzętów (dwie ostatnie przydają się zwłaszcza w Wymarzonych Podróżach), u mnie pieniędzy sami się dorabiają, więc motherlode odpada w przedbiegach - na dodatek w ulepszaniu sprzętów mieszkania za zarobione pieniądze jest wg mnie większa frajda.
Szatynka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.07.2012, 16:47   #44
Meona
 
Avatar Meona
 
Zarejestrowany: 04.11.2009
Skąd: gdzieś
Płeć: Kobieta
Postów: 702
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

zazwyczaj korzystam z testingcheatsenabled true, ale rzadko. czasem włączę moveobjects on jak np. simy się zablokują lub nie chcą ruszyć tyłka żeby się przesunąć. No i jeszcze motherlode, którego często stosuję. nie mam ochoty dawać simom pracy żeby zarabiały. mają wszystko gotowe. potem już tylko robienie () i wychowywanie dzieci..
__________________
[IMG]http://i61.************/b6v96w.png[/IMG]
Meona jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2012, 12:21   #45
JuliaM
 
Avatar JuliaM
 
Zarejestrowany: 04.08.2012
Skąd: Sunset Valley
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

testing... tak, bo lubię edytować simy, mieszkańców miasta w którym akurat gram, ale generalnie preferuję grę bez kodów. Daje to zdecydowanie więcej satysfakcji.
__________________

Express yourself, don't repress yourself

I'm breakin' all the rules I didn't make
JuliaM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2012, 12:25   #46
Juhas
 
Avatar Juhas
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Warszawa
Wiek: 12
Płeć: Mężczyzna
Postów: 451
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

Ja kodów używam głównie przy budowaniu domów, nie chodzi tu o motherlode ale te kody które dają mi możliwość budowania półpięter, czy moveobiects żeby meble stały realnie blisko siebie

A jak już używam tych na kasę to tylko dodając sobie niewielkie sumy, ale to rzadko

A i oczywiście testing, czasem teleportuję simów bo nie chcem czekać aż gdzieś podejdą lub pojadą
__________________
@mod ponownie nieregulaminowa sygnatura

Ostatnio edytowane przez Juhas : 05.08.2012 - 12:28
Juhas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2012, 12:31   #47
JuliaM
 
Avatar JuliaM
 
Zarejestrowany: 04.08.2012
Skąd: Sunset Valley
Płeć: Kobieta
Postów: 7
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

Cytat:
Napisał Juhas Zobacz post
A i oczywiście testing, czasem teleportuję simów bo nie chcem czekać aż gdzieś podejdą lub pojadą
o, z tego też czasem korzystam, szczególnie rano, jak Sim za późno wstanie i zostaje mało czasu do przyjazdu samochodu do pracy/autobusu do szkoły to teleportuje między pomieszczeniami, żeby szybciej wykonał te poranne czynności jak toaleta, śniadanie itd
__________________

Express yourself, don't repress yourself

I'm breakin' all the rules I didn't make
JuliaM jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2012, 12:39   #48
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

Na kodach i modach gra się lepiej A tak zupełnie szczerze, to każdy gra jak mu wygodnie. Ja buduję relacje między Simami i duże drzewa genealogiczne, wszystko inne jest dla mnie czymś "pobocznym". Dlatego dla mnie dodanie Simom kasy, umiejętności itd, nie odbierze mi radości z grania. Uczę ich gotować, bo chcę by mogli jeść różnorodne potrawy nie paląc przy tym domu. Nie chcę jednak by marnowali na to dużo czasu. Co do kasy to daję im od razu duże i ładne domy, ale kasy mało, za to zarabiają na malowaniu, rzeźbieniu, czy pisaniu książek
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.08.2012, 12:48   #49
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

Od paru miesięcy motherlode mówię stanowcze nie! Mam o wiele większą frajdę z gry, kiedy sam zarabiam na życie Simów. Za to testingChetsenabled i moveObjects są ok i często z nich korzystam, ale staram się nie dodawać Simom umiejętności lub przesuwać pasków potrzeb.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.08.2012, 16:20   #50
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 951
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Kody vs normalna rozgrywka

testing-bez niego nie dałabym rady Jak mam czasem 7/8 simów w rodzinie, małe dzieci to czasem nie dam razy tego ogarnąć i przeciągam im paski motherlode nie używam, wolę familyfunds i przy budowaniu moveobjects
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023