Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims 2: Zdjęcia z gry > Archiwum [TS2]
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.02.2009, 10:50   #31
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: La maison - " Nostalgie "

Bryła
Bryła domu sama w sobie kształtem nie specjalnie mnie urzekła ale dzięki dużej liczbie roślinności otaczającej dom i pięknych okien i drzwi wejściowych prezentuje się całkiem ładnie .
Ogród
Ogród bardzo mi się spodoba Dużo roślin i wiele małych szczegółów takich jak małe kamienie itp. Najbardziej spodobało mi się miejsce w ogrodzie gdzie stoi studnia .
Wnętrze
Widzę że lubujesz się w stylu wiktoriańskim w urządzaniu wnętrz .
Wszystkie meble się świetnie do siebie dopasowane i bardzo ładna kolorystyka wnętrz . A co do kominku choć stylistycznie jak najbardziej pasuje jednak razi mnie to że nie ma dziury na rozpalenie ognia .
Ogólnie dom bardzo mi się podoba .
Ocena
+ Ogród
+ Wnętrze
+ Duży realizm projekcie
+ Duża dbałość o szczegóły
- Kształt bryły
Ocena Liczbowa
Bryła 7/10
Ogród 9/10
Wnętrze 10/10
Ogół 9.6/10
Ps. daj znać na PW skąd masz drzwi wejściowe oraz tą niską trawą którą umieściłaś np. obok drzewa na chodniku ,
Pozdrawiam
Kowalino
Wielebny jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.02.2009, 11:03   #32
Invidia Semper
 
Avatar Invidia Semper
 
Zarejestrowany: 23.08.2007
Skąd: Spod oka mistrza i łuku amora
Płeć: Kobieta
Postów: 2,144
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: La maison - " Nostalgie "

No no aniołek kawał dobrej roboty Wszystko w jednym klimacie, przepiękny ogród, sypialnia również razi mnie tylko wszędzie panująca biel, oraz, że tak brzydko powiem "bajzel". Pedanci też mają coś do powiedzenia 9/10
__________________
Lecz straszny los, okrutna śmierć
W udziale im przypadła:
Króla zjadł pies, pazia zjadł kot,
Królewnę myszka zjadła.

Atelier
Ostatni Strz
Invidia Semper jest offline  
stare 24.02.2009, 15:28   #33
Oblivion
 
Avatar Oblivion
 
Zarejestrowany: 25.10.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: La maison - " Nostalgie "

Nigdy bym lepszego nie zrobiła
aniołku, stworzyłaś domek z klasą!
Chyba nie muszę więcej pisać. Po prostu c-u-d-o-w-n-y.
Możliwa jest możliwość pobrania?


Pozdrawiam Oblivion.
__________________
Avatar by zelkam.

Ostatnio edytowane przez haughton : 24.02.2009 - 15:46 Powód: w tym dziale nie pytamy o pochodzenie dodatków
Oblivion jest offline  
stare 24.02.2009, 15:37   #34
Milou
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: La maison - " Nostalgie "

Wszystko pięknie dopasowane, ślicznie. Brak słów co do ogrodu. Super 10/10
 
stare 26.02.2009, 12:13   #35
asiolek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: La maison - " Nostalgie "

Bryła bardzo mi się podoba. Jest prosta ale i urokliwa.
Ogródek też prezentuje się całkiem fajnie - podoba mi się jak jest zagospodarowany.
Chociaż nie przepadam za taką zimną, białą kolorystyką, wnętrza bardzo mi się podobają.
Najbardziej chyba podoba mi się kuchnia - ciepła i przytulna, a panujący w niej lekki bałagan jest bardzo realistyczny.
W salonie jedynie nie pasuje mi kominek - wydaje mi się zbyt nowoczesny w przeciwieństwie do reszty pomieszczenia.
Gabinet tak samo jak kuchnia przypadł mi do gustu przez ten nieład, podoba mi się też jak brązowe drobiazgi komponują się z białymi meblami.
I po prostu zakochałam się w kąciku ze studnią i miejscu z piknikiem - świetny pomysł, ślicznie to wygląda.
Jestem pod wrażeniem tego jak dobierasz dodatki
10/10
 
stare 26.02.2009, 16:39   #36
Upadła Dusza
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: La maison - " Nostalgie "

Nie podoba mi się żyrandol na korytarzu, wydaje się za długi, wygląda to tak jakby trzeba było się pod nim schylać albo go ominąć. W kuchni nie podobają mi się te rzeczy pod szafkami oraz kwiaty i kilka innych ozdób. W jadalni talerze na ścianie. W salonie żyrandol znowu troche za długi, nie podobają mi się też płatki kwiatów na podłodze, tak samo te płatki w gabinecie i sypialni. W łazience kwiaty na podłodze.
Wszystko inne jest fajne, ogród jest bardzo ładny.
9/10
 
stare 26.02.2009, 17:12   #37
Ellie
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: La maison - " Nostalgie "

Wszystko piękne, świetny klimat.
10/10
 
stare 27.02.2009, 19:35   #38
Marian...
 
Avatar Marian...
 
Zarejestrowany: 19.06.2008
Skąd: Miasto Świętej Wieży
Płeć: Mężczyzna
Postów: 219
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: La maison - " Nostalgie "

Na początek się wytłumaczę:
Ten dom widziałem już kilka dni temu, ale nie oceniłem go, gdyż ostatnimi czasy cierpię na chroniczny brak czasu, a taki mam zapierdziel, że nie mam nawet kiedy obiadu zjeść, nie mówiąc już o pisaniu na forum. Dopiero teraz, na weekendzie, mogę coś sklecić.
A mój kolejny dom - szykuje się. Ale jeśli nie znajdę więcej czasu niż dotychczas, to szykował się będzie jeszcze niekrótko.
Ale konkrety:

BRYŁA:

Zwykła, prosta, ale elegancka. Nic dodać, nic ująć, wprost idealnie wyważona. Bardzo dobrze, że zastosowałaś takie nachylenie dachu - pasuje wręcz idealnie. I pokrycie ścian też dobrane świetnie.
Ale hola! Coś mi się gdzieś o uszy obiło, że to nie Twoja bryła... To prawda? Jeśli tak, to gratuluję wyłącznie pokrycia ścian, nie będę przecież chwalił za nie Twój projekt
A całkiem na serio- na prawdę tak jak trzeba.

OGRÓD:
Wypada mi napisać tylko jedno: zakochałem się w nim. To jest cudeńko!
Idealnie dobrane ogrodzenie i małe strzyżone drzewka (tuje) nadają ogrodowi lekkości i odrobiny śródziemnomorskiego charakteru, ale podkreślam- tylko odrobiny. Gdyby wszystkie drzewa w tle były palmami, albo wiecznie zielonymi roślinami z grubymi liśćmi, byłby to czysta włoska posiadłość. A w obecnym wariancie - stylizowany dom na przedmieściach. Bardzo przystępny. Nie mam tu absolutnie nic do zarzucenia.
WNĘTRZA:
Idealne. Świetne. Wręcz zachwycające. Sam nie potrafię tak dobrze dobierać mebli mających coś wspólnego z klasyką.
Jasne, przyjazne, stylowe - czego chcieć więcej...?
Moją uwagę przykuła pięknie zagracona kuchnia- wydaje się być wprost realna i taka... sumiennie wykonana, choć może te worki na mąkę i słoje rozwalone na środku to drobna przesada - kompozycyjnie zgrywają się do zdjęcia, ale praktycznie to chyba nie są w najlepszym miejscu. Bardzo dobrze dobrane meble, zresztą nie tylko tu, ale w całym domu. Wysoka jakość dodatków z internetu, widać, że chłamu nie ściągasz.
Ale absolutnym faworytem, jeśli chodzi o wnętrza, jest GABINET! No wprost oczy trudno od niego oderwać. Tak realistyczny, tak ciepły i tak zgrabnie zagospodarowany, że aż chęć bierze, żeby tam zajrzeć, wybrać jakąś książkę i po prostu tam być. Cudo. Amen.

Ogółem:
To Twój pierwszy dom na forum, ale z pewnością nie pierwszy w ogóle. W to bym nie uwierzył.
Praca posiada takie najważniejsze cechy:
- staranność wykonania
- jednorodny (!), przyjazny styl;
- przepięknie dobrane kolory;
- świetne dodatki z internetu;
- bardzo dobrze wykadrowane zdjęcia.
To tylko te najważniejsze cechy. I jest wprost rewelacyjnie.

Nie pozostaje mi nic innego, jak pogratulować tak udanego pierwszego projektu. Nic, tylko pozazdrościć.
Mam nadzieję, że nie odbierzesz mojej oceny jako nieobiektywną po tym , jak prosiłaś o mój komentarz. Nie mam zwyczaju oceniać pozytywnie kogokolwiek za znajomość, za prośbą, czy w innych wypadkach (a w tym przypadku nawet bez prośby napisałbym tu niecoś), jak niektórzy zapewne czynią. Ta wysoce pochlebna ocena jest całkowicie szczera i - mam nadzieję - pokrzepiająca. Tak profilaktycznie o tym piszę, żeby nie było niedomówień.

Po prostu jestem pod wrażeniem.
Gratuluję i pozdrawiam,
Marian...

Edit:
Zapomniałem jednego - nazwa domu mnie rozwaliła. Francuski co nieco chwytam i wiem co to znaczy "La maison".
Cóż za pomysłowość
__________________
[IMG]http://i50.************/ae4aon.jpg[/IMG]
JUŻ JEST! "ROMANA SINGULIER" w dziale Domy TS2

Ostatnio edytowane przez Marian... : 28.02.2009 - 15:53
Marian... jest offline  
 

Tagi
alegoria, aniołek, cerastes, nostalgie, senoy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:26.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023