Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.11.2009, 18:53   #11
Owl Finch
 
Avatar Owl Finch
 
Zarejestrowany: 22.10.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 728
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Ja dzisiaj zrobiłam parę młodych dorosłych, którzy narazie pracują i ciężko zarabiają na lepszy dom, a później będą mieli dziecko
Owl Finch jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.11.2009, 19:37   #12
nmin
 
Avatar nmin
 
Zarejestrowany: 17.10.2009
Skąd: Poznań
Wiek: 36
Płeć: Kobieta
Postów: 970
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Cytat:
Napisał Carolyn Zobacz post
Ja dzisiaj zrobiłam parę młodych dorosłych, którzy narazie pracują i ciężko zarabiają na lepszy dom, a później będą mieli dziecko
Taa, też miałam taki plan. Życie długie, para awansuje i spełnia swoje życiowe pragnienia, bez żadnych rodzinnych obowiązków zwiedza miasto i poznaje ludzi, a dopiero potem zaczyna rodzić dzieci, najlepiej zbliżając się do wieku dorosłego. Tydzień po stworzeniu oboje nagle mieli pragnienie posiadania dziecka, i co? I zrobiłam im bliźniaczki, a tym samym uziemiłam ich trochę
nmin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.11.2009, 20:09   #13
lithium
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

haha, spoko, ja mialam zachcianke na mod, ktory zwieksza prawdopodobienstwo blizniakow i trojaczkow, i tak oto moja para ma 6 malych dzieci a ich matka/tesciowa tez ostatnio urodzila trojaczki, wiec czuje, ze bede miec zapchane miasto!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.11.2009, 12:21   #14
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Cytat:
Napisał Dziurawiec_Skąpolistny Zobacz post
Stworzenie rodziny, o której opowiem plasuje się mniej więcej na 5 czerwca (dotąd nimi gram). Emma Johnson urocza ruda panienka z piegami na twarzy w zielonej mini, marzyła o staniu się Prezenterką wiadomości, ale wyszło inaczej. Otóż moja panna Emma wprowadziła się na pustą parcelę przy ulicy lub alei Jarzębinowej w każdym razie za domem miała mały park z przecudnymi różowymi różami w Sunset Valley. Zaraz po wybudowaniu jej gniazdka zatrudniła się zgodnie ze swym pragnieniem w biurowcu "Wyniosłym" gdzie zdobyła zaledwie 3 awanse. Karierę zburzyła jej adopcja obecnego i jedynego dziecka Ellisa ówczesnego niemowlęcia przez co musiała rzucić pracę w dziennikarstwie i zająć się opieką oraz wychowaniem latorośli sprezentowanej przez władcę Sunset Valley (Dziurawca . Wtenczas na bezrobociu zarabiała łapaniem motylim, które sprzedawała w Ośrodku Naukowym Landgrabba, znajdywaniem kamieni szlachetnych oraz uprawą roli (czytaj ogródka warzywnego), na którym to dorobiła się nie małych pieniędzy w przybliżeniu 15 000 simoleonów. Ellis rósł jak na drożdżach, ponieważ mamusia mu nieźle dogadzała, a to ciasto cytrynowe, a to stek z polędwicy... trzeba również dodać, iż Emma świetnie kucharzyła. Dom Johnsonów był najbardziej gościnnym lokum w osiedlu, wiele razy odwiedzała ich dom przyjaciółka rodziny Justine Keaton, która odeszła do świata zmarłych przed Emmą dożywając w spokojnej starości 93 dni. Tak więc życie rodzinne było unormowane, i mimo iż Ellis nie miał ojca dorósł na przystojnego lecz grubego kawalera. Jednak nadarzyła się okazja, aby dziecko miało ojczyma... John Woiter mówi wam to coś? (nie) A to niedobrze, bo był to bogacz jakich mało wręcz dobrobyt zadek mu rozpierał, Bohaterka mej opowieści kręciła przy jego zadzie swoją pupką lecz na marne Morgana Wolff zdradzając męża podbiła serce John'a. Kobieta ze złamanym sercem, opuszczone dziecko bez ojca, naturalna śmierć przyjaciółki domu, atak insektów na rolne płody to wszystko spowodowało załamanie psychiczne u Pani małej klitki przy Jarzębinowej bodajże 19. Emma poczęła grzebać w śmietnikach, zaniedbała ogród, syna ostatniego przyjaciela Michała Kawalera i byłaby się utopiła, ale los chciał inaczej... Jej syn z rozpaczy za matką jadł jak oszalały, wtem stał się gruby niczym beczkowóz walk z otyłością nie było końca, oficjalnie nie udało się zwalczyć jego złych nawyków oraz skutków tych przyzwyczajeń. I nagle żeby nie powiedzieć grom, nagle jak Pani Zadecka z jasnego nieba Emma zażegnała brud, ubóstwo, robaki i chwasty. Przypomniała sobie o urodzinach syna (z nastolatka na młodego dorosłego). Zapowiadał się wielki come back lecz jak to mówią nie mów hop zanim nie zjesz, okazało się iż straciła wszystkie plony (dodając, że były doskonałe) przez opuszczenie i zaniedbanie, ale udało się jej wysprzątać dom i odbudować sad, który obumarł przez nią. Ellis zaczął wierzyć w matkę. Zdołała nawet zorganizować imprezę urodzinową "pod chmurką" w sadzie jabłonnym. Ellis stał się młodym dorosłym jego marzeniem zostało bycie Gwiazdą Rocka, dlatego też z powodzeniem zatrudnił się w miejscowym Teatrze Publicznym Wacława, gdzie to spotkało go wiele przyjemności i awansów. Emma stała się staruszką i odnalazła w sobie naturalny talent do pisania, więc ponownie rozpoczęła karierę w dziennikarstwie... nawet napisała biografię sima Cyk0a Sw0rd'a za co zdzierca zapłacił jej 250 simoleonów, za co obraziła się na niego. W tym samym czasie kiedy Emma wystawiała pochlebne recenzje miejscowym barom i wypisywała artukuły do coraz to nowszej gazetki Ellis poznał Danielle Cavanaugh, z która po niespełna pięciu dniach wziął ślub na plaży iż była brzemienna, na pewno jego dziecko. Danielle wprowadziła się do nich przynosząc z rodzinnego domu, którego nie miała 3 000 simoleonów. Miłość rozkwitła w zupełności nie tylko między młodymi, ale i teściowa pokochała Danielle jak się okazało młodszą o dwa tygodnie otóż synowa Emmy miała 10 dni do stania się staruszką. (przerażony) Pomijając jej wiek i ciążę przeprowadzili się do większego gniazdka w Sunset Valley. Tam po jednym dniu urodziła się córeczka Ellisa i Danielle - Stella Johnson. Po jej urodzeniu, a dokładnie po czterech dniach Danielle została staruszką. Emma w tym samym dniu jak to mówią : "poszła wąchać kwiatki" i odeszła w wieku 91 dni Simowych. (pochowana została w ogródku).
Na razie żałoba okryła oczy członków rodziny oprócz Stelli, ponieważ jest za młoda na to. (wiek : małe dziecko). I tak się kończy dzisiejsza opowieść edytnę jak poprowadzę dalej te nieszczęsne losy. Pozdrawiam Dziurawiec.
Kontynuacja...
Po dwudniowej żałobie (patrz wyżej - śmierć Emmy) cała rodzina doszła do siebie i na ich twarze wstąpił uśmiech promienny. Ponieważ Emma nauczyła wnuczkę chodzić i mówić Stella miała tylko jeszcze jedną ważną umiejętność do poznania korzystanie z toalety co niebawem nastąpiło. W międzyczasie Ellis awansował na śpiewaka w chórkach w karierze muzycznej (poziom 6 lub 7). Danielle uprawiała pokaźny ogródek pozostawiony przez swą teściową na pastwę wyschnięcia. Wyhodowała doskonały czosnek, paprykę, sałatę, pomidora i jabłoń oraz wyjątkowe drzewo pieniężne. Stella miała urodziny i stała się dzieckiem - odziedziczyła po tacie figurę (czyt. otyłą) oczy po babci Emmie (zielone) oraz po tacie włosy (czerwono-rude). Już jako dziecko nawiązała przyjaźń z Pawłem Kawalerem (synem Belli i Mortiego Kawalerów). Czas mijał, ąż w końcu Stella miała urodziny na nastolatkę. Nie miała robionej imprezy, ale zaprosiła jedynie swojego przyjaciela Pawła na tort. Po zdmuchnięciu świeczek jej tata dał występ grając na gitarze piosenkę "Improwizacje". Wszyscy bawili się wyśmienicie. Aktualnie Ellis ma za 6 lub 8 dni stać się emerytem, Danielle ma 95 lub 94 dni, a Stella 7 lub 9 dni do stania się młodym dorosłym. Emma co noc odwiedza swoich bliskich wychodząc z urny, którą umieściłem na komodzie w jej pokoju. Danielle napisała książkę pt. "Zamek - a kluczy brak". Stella podjęła się kuracji odchudzającej - po szkole chodzi na siłownię lub basen. Ellis ma za sobą 6 koncertów i niebawem (3 awanse) stanie się Gwiazdą Rocka. Jak dalej ich losy się potoczą... Edytnę.
Edit: Właśnie zmarła Danielle ze starości w wieku 97 dni Simowych.
Pogrążeni w żałobie państwo Johnson powrócili z tego stanu do normalności 3 dni po tym fakcie. Wtenczas Stella miała urodziny na młoda dorosłą, oczywiście została urządzona impreza, na której nie omieszkali byc: chłopak Stelki Paweł Kawaler z kuzynami i braćmi, sąsiadów oraz Terri Wan - przyjaciółki domu. Przyjęcie uznane za wspaniałe zwinszowało zdmuchnięcie świeczek przez jubilatkę - TAaaak wreszcie stała się młodą dorosłą...
Ellis i Stelka spali do 12 po tej imprze kiedy wstali to młoda dorosła rozpoczęła kurację odchudzającą pełną parą, a Ellis awansował na głównego gitarzystę w karierze muzyka (8). Za kilka dni Stella zerwała ze swoich dotychczasowym chłopakiem Oliverem Briody, by zostać czymś więcej niż tylko zauroczeniem dla Pawła Kawalera - Oliver Briody to kuzyn Pawła (Oliver to syn Mary Frio córki Jareda i Claire Ursine, której druga córka Traci jest matką Pawła). Tak więc czym prędzej stała się jego dziewczyną Paweł +Stella. Mijał czas, a Stella sie starzała postanowiłem, że Paweł wprowadzi się do Willi Johnsonów. Tak też się stało zamieszkali razem. Paweł oświadczył się Stelli. Następnie wzięli prywatny ślub w przydomowym ogródku warzywnym. Ellis awansował na Ikonę POPu (9). Po jakichś 4 dniach Stella zaszła w ciążę. Dzisiaj (9 XI 2009) Stella powiła córeczkę - Natalię. Aktualnie Ellis mimo wieku 88 dni nadal jest aktywny zawodowo, Stella nigdzie nie pracuje zajmuje się wychowywaniem swojego niemowlęcia, ma 5 dni do stania się dorosłą, Paweł pracuje jako Żółtodziób w karierze sport (5) ma 4 dni do stania się dorosłym oraz rozwija umiejętność sport. Dalsze losy opiszę, gdy ciut posunę Wielką Sagę Johnsonów-Kawalerów.
__________________

Ostatnio edytowane przez Łezka : 09.11.2009 - 18:58
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.11.2009, 20:07   #15
moissonneuse
 
Avatar moissonneuse
 
Zarejestrowany: 18.10.2009
Płeć: Kobieta
Postów: 417
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Ostatnio zaczęłam grać rodziną jednoosobową. Catherine, z początku bardzo dziewczęca, zmieniła swój wizerunek na potrzebę zostania gwiazdą rocka. Podjęła karierę muzyczną. Zobaczymy, co będzie dalej ;p
moissonneuse jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.11.2009, 00:57   #16
blanTwariaT
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Wszyscy tu chyba stracili wątek...
Napiszcie, jak gracie. Czyli:
Na kodach? Czy nie?
Zabijacie simów dla zabawy, bądź własnego głodu emocjonalnego? Czy nie?
Chodzicie do pracy... gracie na kodach? Czy nie?!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.11.2009, 09:10   #17
blakistoni
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

@up,chyba ty straciles watek ;d
zeby nie bylo offa : ostatnio gram jedna z moich pierwszych simek stworzonych w trojce - Laura Rose. Jest ona na dobrej drodze do zostania gwiazda rocka,potem trzeba tylko znalezc dla niej meza,ale zobaczymy jak bedzie ^^
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.11.2009, 09:55   #18
zelkam
 
Avatar zelkam
 
Zarejestrowany: 20.10.2007
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta
Postów: 2,069
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Przedstawiam wam Angelę Graystone <fanfary>

Jest młodą dorosłą, panną, zajmuje się branżą muzyczną, obecnie wybrała ścieżkę rockową i śpiewa w chórze. Jest też zwolenniczką sportu, szczególnie joggingu. Wygrała nawet miastową akcję biegania przez godzinę. Osiągnęła też tą... rzecz..Maratończyk (to z dziennika umiejętności). Gdy tak sobie truchta, to znajduje mnóstwo skał, kamieni i minerałów. Łapie tez owady i zanosi je do ośrodka w laboratorium. Wędkuje, zaczyna z gotowaniem, ale dlaczego.. opowiem zaraz.




Wcześniej interesowało ja tylko jej życie, miała wprawdzie przyjaciół, ale cały ten ciąg polegał na nieustannej drodze dom->jogging->ryby->dom->praca... Często otrzymywała awansy, a dodatkowo dorabiała sobie grając na ulicy. Czasem też na przyjęciach i w miejscach publicznych.






Później, gdy po udanym występie odpoczywała w parku, to doszła do wniosku, ze jej życie nie ma sensu. Gdy się zestarzeje i umrze, to nic po sobie nie zostawi. Tego co zrobiła wcale nie planowałam, to była decyzja w ciągu kilku minut.




A wiec adoptowała małą Christine. Wydaje mi się, że będzie kiedyś w przyszłości wielką pisarką lub dziennikarką, bo już pokazała mi się propozycja na cel życiowy, by zostać Prezenterką Pogody ^^ Już wyjaśniam dlaczego Angela wzięła się za gotowanie - wcześniej jadła na mieście albo wcale (kodyy), a teraz Christine musi coś jeść, a pizza codziennie może naprawdę zbrzydnąć =D


zelkam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.12.2009, 18:00   #19
Thea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

Grałam Bellą Ćwir, i ona się stała nastolatką. Postęp historii był wyłączony, a ja myślałam że Mortimer dorośnie tak samo jak Bella. No to OK, Bella dorasta, i dzwonię do Mortimera. A on jako DZIECIAK. Ja zdziwiona, włączam głupia historię i idę grać Mortimerem. OK, jest nastolatkiem. Dzwonię do Belli a ona młoda dorosła! xD I tak oto znaleźli inne " miłości "
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.01.2010, 13:07   #20
doman145
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Opowiadamy jak sobie gramy.!!! :)

A ja już nie gram tą rodziną którą opisywałem.
Stworzyłem nową rodzinkę.
Nastolatek i dorosła (jego matka).
Nastolatek ma ocene 5 (mam farta ;D)
Matka jest magnatem finansowym.
Nastolatek napisał już 3 świetne książki i ma bardzo dobrze rozwinięty sport, gitare, pisanie, logike i charyzme (najlepiej)
Matka bardzo dobrze gotuje, ma świetną charyzmę i pięknie maluje.
Nastolatek miał już dziewczynę ale cholernie przytyła (Bebe Hart) i teraz ma nową (Holly Alto) tylko ze juz jest mloda dorosla i z nia zerwie.
Matka miala kilka romansow ze swoimi współpracownikami. (Gwidon Ćwir, Iqbal Alvi, Thornton Wolff)
Syn organizuje świetne impry i ma furę kumpli, ale ostatnio stracił najlepszego przyjaciela VJ Alviego i przegrał walkę przez to że VJ jest zły (nawet 6 punktow sportu nie wystarcza ;/)
Syn jest:
-Sprawny fizycznie
-Mól książkowy
-Charyzmatyczny
-Gorąca głowa

Matka jest:
-Schludna
-Perfekcjonistka
-Ambitna
-Urodzona kucharka
-Artystka

Nastolatek nienawidzi się z VJ Alvi i Lisą Bunch
Matka nienawidzi Lisy Bunch
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 08:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023