Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.07.2004, 17:00   #1
lacoste
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Bedziemy sie tu powiadamiac o tych odkryciach w ts1 ja mam jedno ktore odkrylam:ta taka fontanne z swiatowego zycia czy tam z balangi mozna postawic w basenie!!!!!Chociaz u mnie tak dziala Jesli komus nie wyjdzie to moze wlaczyc kod move_objects on,bo ja to zrobilam jak mialam wlaczony ten kod <_<
Ale jedna zasada:nie ma obrazania ludzi przez to,ze odkryl cos co wszyscy wiedza.Moze ktos nie wie ze to jest nomalne. <_<
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.07.2004, 22:39   #2
marii
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Piszę tutaj, bo nikt nie odpowiedział i żeby nie było Ci przykro z tego powodu. Ja na razie niczego nie odkryłam, ale może kiedyś, kto wie...

Gratuluję odkrycia.

Może kiedyś tu wpadnę z jakimś odkryciem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.07.2004, 12:43   #3
viper_88
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja mam jedno odkrycie, dla posiadaczy Światowego życia. Otóż gdy Sim użyje zestawu do petard i taką wystrzeli, to spadającą petardę można sprzedać za bardzo wysoką cenę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.07.2004, 13:39   #4
Maciek S.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Użyj boiska do siatkówki, wpisz kod move_objects on i sprzedaj piłkę i zyskaj półtora setki.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.07.2004, 14:55   #5
lacoste
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Fajne to,viper_88!!!!Wyprobowalam to na imprezie a moja simka nie musi chodzic do pracy!!!!!! :lol: A co do odkrcia Macka to nie moge wyprobowac,bo nie mam wakacji.Ale jak bede u kolezanki kiedys,ona ma wakacje to to wyproboje. <_<
PS. A ja mam jeszcze odkrycie-wlacz kod move_objects on,zamiast zabijac karaluchy i muchy(w swiatowym zyciu)(to nieraz to sie nie udaje,ale proboj)to je sprzedaj za 4.000
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2004, 03:00   #6
t3o
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja bawiłem sie rachunkami ... Wiec tak gdy macie juz 2 rachunki ... jeden musi być jeszcze w skrzynce, nasz Sim idzie zapłacić drugi (który zazwyczaj lezy na jakims stoliku) to ten co był w krzynce znika automatycznie za free I jeszcze jeden sposób to jest pewnie juz znany Wam wszytkim .. Gdy idziecie zapłacić rachunek, w momencie gdy Sim wkłada go juz do skrzynki naciskamy tryb budownia i kupujemy cos (nawet na chwile) tak aby nie starczyło na reachunek . Sim wklada rachunek i nic za niego nie placi I pozniej mozemy sprzedac, kupione "chwilowo" przedmioty
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2004, 09:33   #7
Martek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Aby nie mieć rachunków to jak przychodzi listonoszka to zanim wsadzi list to wpisać kod move_objects on i ja później zkasować!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2004, 19:32   #8
simka12
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

to cos dla posiadaczy prawdopodobnie światowego zycia lub balangi. postawilam na stoliku takie czerwone kwiaty w niebieskim wazonie.mialam w tym domu malzenstwo.no i tak kiedys moja simka podeszla do tego wazonu i pojawila sie chmurka z tym wazonem, tak jakby go podziwiala.a na gore ekranu wskoczyla ikonka z kwiatem i napis " Give flower to someone", czyli daj komus kwiaty. no i ja patrze a ta moja simka podeszla do meza i wyciagnela takie rozowe kwiatki w zielonym papierku. no i dala mu, a potem sie pocalowali;] niezle nie?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 23.07.2004, 19:58   #9
lacoste
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Simka 12 jak ty to zrobilas?????WoW niezle ^_^ Mi nigdy sie tak nie dzialo
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.07.2004, 21:41   #10
Martek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
to cos dla posiadaczy prawdopodobnie światowego zycia lub balangi. postawilam na stoliku takie czerwone kwiaty w niebieskim wazonie.mialam w tym domu malzenstwo.no i tak kiedys moja simka podeszla do tego wazonu i pojawila sie chmurka z tym wazonem, tak jakby go podziwiala.a na gore ekranu wskoczyla ikonka z kwiatem i napis " Give flower to someone", czyli daj komus kwiaty. no i ja patrze a ta moja simka podeszla do meza i wyciagnela takie rozowe kwiatki w zielonym papierku. no i dala mu, a potem sie pocalowali;] niezle nie?
Własciwie to można tutaj nazwać kogoś odkrywcem i coś mi sie wydaje że własnie Ciebie chyba by można tak było nazwać!!
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:12.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023