Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.12.2009, 18:35   #1
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie WP...Przyjaciele

Witam! Mam problem. Otóż moja simka Bogusława stworzona została zaraz po zainstalowaniu TS 3 Wymarzone podróże dzień po premierze. Owego czasu nie sprawiała żadnych kłopotów - wszystko działało prawidłowo. Jednak dzisiaj (czyt. przed chwilą) wszedłem do gry i otwarłem zapis z jej rodziną. Bogusia dopiero co wróciła z wakacji i to była godzina 24, wiec położyła się spać. Następnego dnia chciałem, by zaprosiła do siebie swego narzeczonego Jerzego Deana, ale jak się okazało cały dział kontakty był pusty po prostu zwyczajne pole wskazywało to, że ona nikogo nie zna, ależ odwrotnie znała około 20 osób i przyjaźniła się z czterema. Nagle wszystko zniknęło. Bez zapisu gry wyszedłem i jeszcze raz wszedłem, ale jest to samo. Co się okazuje ona może zadzwonić do swoich przyjaciół , ale podczas rozmowy pasek znajomości się nie przesuwa, a kiedy chce kogoś poznać to cały pasek kontaktu ma na czerwono nawet część gdzie powinno być zielone. Proszę o pomoc, ponieważ ta simka ma już 3 poziom wizy w Chinach i drugi w Egipcie nie chciałbym jej stracić, ale czy moje czarne myśli ktoś rozwieje? Z góry dzięki.
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.12.2009, 00:16   #2
zosiajuly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: WP...Przyjaciele

to ja też się dołączę bo również dodatek WP sprawił że mam dużo problemów, ale od początku
kupiłam WP zaraz w dniu premiery, wszytko pięknie się zainstalowało, w między czasie musiałam ściągnąć chyba ze 3 aktualizacje bo miałam długą przerwę w grze i trochę się ich nazbierało, ale nic, włączam grę i zauważyłam masę błędów, oto one: 1)nie mogę zebrać pieniędzy z obiektów których byłam właścicielem, myślałam że sprzedanie i kupienie papierów jeszcze raz rozwiąże problem, niestety nie podziałało, cały czas twierdzi aby przyjść w poniedziałek po 9 2)skasowało mi się przypisanie samochodu do konkretnego sima a gdy chce to ustawić jeszcze raz to nic się nie dzieje 3)lodówka w ogóle nie przechowuje żywności, nawet 1 dnia jedzenie nie wytrzymuje, a była to taka specjalna lodówka za zdobycie max kariery kulinarnej nigdy nic się nie psuło 4) przed instalacją WP 2 z mojej 8 dzieci była już żonata, a kolejne dziecko ożeniło mi się po instalacji WP, to dziecko co po instalacji WP się żeniło normalnie wszystko jest jego żona to dla mojej simki szwagierka i wszystko jest cacy, ale ta 2 sprzed instalacji WP, no niby też mają żony ale one już dla mnie szwagierkami nie są, nie ma ich w drzewie genealogicznym, myślałam że jakiś rozwód wzięli czy coś ale nic takiego się nie wydarzyło 5)problemy również są z zapisem gry, co jakiś czas wyskakują mi błędy i nie chce się zapisywać, a za 5 min normalnie się zapisuje i wszystko działa poprawnie 6)najnowszy odkryty problem mam ze stawianiem pustych parceli, ustawiają się one jakby w takiej dziurze choć parcela jest płaska, przez co simy nie mogą się tam wprowadzić, próbowałam wygładzać, wyrównywać, cuda niewidy robić, bez skutku 7)nie wiem dlaczego mojej simce sam zmienił się rodzaj ulubionej muzyki
to na razie tyle co zauważyłam ale coś czuję że to może nie być koniec, juz raz straciłam cały zapis i nie chciałabym stracić go znowu, może ktoś jest w stanie mi pomóc chociaż na część z tych problemów?

Ostatnio edytowane przez zosiajuly : 04.12.2009 - 00:22
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2009, 11:38   #3
Kurczaczek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: WP...Przyjaciele

Nie oskarżam cię o to ale zadam jedno podstawowe pytanie.... Pirat?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2009, 11:44   #4
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: WP...Przyjaciele

Jesli zwracasz do mnie to pytanie to mam oryginał. Pomoże ktoś?
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 04.12.2009, 11:54   #5
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: WP...Przyjaciele

Cytat:
Napisał Kurczaczek Zobacz post
Nie oskarżam cię o to ale zadam jedno podstawowe pytanie.... Pirat?
No po co się pytasz oryginał czy pirat ? nie wnosząc przy tym nic do tematu . Z pierwszej osoby nie wynikało nic , że mogłaby mieć nielegalna kopie gry a druga napisała , że kupiła A po za tym to jaka jest różnica w działaniu gry między oryginałem a piratem ? he? .
Rozumiem , że chcesz postępować według regulaminu ale tego typu postu są trochę bez sensu . Co innego gdyby było jakieś podejrzenia , że osoba ma piracka wersje ale tu ich na pewno żadnych nie ma .Zastanawia mnie czy Ty w ogóle przeczytałeś te dwa posty czy zadałeś te pytanie odruchowo .

Niedługo będzie tak , że jak się człowiek spyta np. kiedy premiera nowego dodatku to pierwsze co usłyszy to pytanie [Masz oryginał czy pirat ] .
Co do tematu .
Niestety nowe patche wnoszą bardzo dużo błędów i raczej możliwości ich naprawy przez użytkownika nie ma . Można jedynie poczekać , aż wyjdzie nowy patch .
Zauważyłem także , że rozpoczynając grę od nowa.Błędów jest znacznie mniej ale przynajmniej tak było w moim przypadku . Ale oczywiście nikt z was pewnie nie chce zaczynać od nowa , więc pozostaje wam jedynie czekać na pomoc ze strony twórców gry .

Ostatnio edytowane przez Wielebny : 04.12.2009 - 11:56
Wielebny jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2010, 18:24   #6
zosiajuly
Guest
 
Postów: n/a
Post

dla ścisłości, wszystkie simy mam oryginalne, nigdy bym pirata nie kupiła

już wszystko co wcześniej pisałam dobrze działa ale pozostał 1 poroblem :
mój syn wyszedł za mąż i wyprowadził się do domku sąsiedniego, jego żona oczywiście stała się dla mojej simki synową no i wszystko cacy było, po jakimś czasie zauważyłam że żona mojego syna zniknęła z drzewa genealogicznego, pojawia się dopiero gdy kliknę na syna, nie jest już moją synową i dla innych simów też nie jest członkiem rodziny, wprowadziłam ich do siebie aby sprawdzić czy się nie rozwiedli ale nic się nie zmieniło, są dla siebie mężem i żoną, syn jest moim synem ale jego żona jest dla mnie tylko przyjaciółką a nie kimś z rodziny.
czy ktoś ma pomysł co z tym zrobić ??

Ostatnio edytowane przez zelkam : 10.01.2010 - 18:35
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2010, 19:10   #7
AlicjaJulia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: WP...Przyjaciele

Pirat polega właśnie na tym, że go nie trzeba kupować, płacić za niego, albo płaci się za niego dużo dużo mniej.


Co do twojego problemu to też może być jakiś błąd, ale chyba nie zmienia tak dużo, żeby się tym specjalnie martwić? Tak mi się wydaje...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.01.2010, 22:28   #8
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: WP...Przyjaciele

A czy próbowaliście przeinstalować podstawę, wgrywając łatki po kolei i dopiero zainstalować WP? Mozę to coś pomoże. Save'y możecie przecież zachować.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 11.01.2010, 21:18   #9
Łezka
 
Avatar Łezka
 
Zarejestrowany: 09.08.2008
Skąd: Z oka
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,245
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: WP...Przyjaciele

Ja próbowałem sposobów Bjork: wyrzucić folder EA, wrzucić, przeinstalować grę, zainstalować jeszcze raz, wyrzucić na pulpit EA Games itd. Nic nie pomogło jak dzieci nie mają kontaktów z rodzicami tak nie mają. W innej rodzinie zauważyłem, że zmarli członkowie w pochodzeniu mają wpisaną Francję, a umarli zanim zainstalowałem WP. Pomocy!!
__________________
Łezka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
podróże, problem, przyjaciele, sims3, wyjazd


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023