Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje fotostory?
5 gwiazdek - Odlotowe 36 65.45%
4 gwiazdki - Całkiem niezłe 6 10.91%
3 gwiazdki - Przeciętne 5 9.09%
2 gwiazdki - Zgroza 0 0%
1 gwiazdka - Strach się bać 8 14.55%
Głosujących: 55. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.04.2005, 20:20   #21
*Neina*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie -

Cytat:
Napisał Tidus2004
Niestety nie wiem co zrobić. Raz się pokazują, a raz nie. Sądzę że niedługo powinny się pojawić.

Bohaterów wybrałem tych samych, żeby historia trafiała bardziej do czytelników. Jak wymyśliłbym swoje postacie, nie wiem jak wy ale uznałbym to za zwykłą podróbkę....... Osobiście nie widzę nic ciekawego w świecie Harrego Pottera bez Harrego Pottera.
Ale tu głownego bohatera zmyłeś szmata do podłogi...jesli wiesz o co mi chdzi
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.04.2005, 20:47   #22
*apple*
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ocenie po 2 odcinku! A kiedy 2??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2005, 20:51   #23
Ka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Fajnie, że ktoś zdecydował się zrobić taki trudny temat A poza tym uwielbiam imie David Aha, tylko na jednym ze zdjęć (gdy David czyta książkę w szkole) widać kawałek Rona w ławce z tyłu
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2005, 21:01   #24
Tidus2004
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał melka
Fajnie, że ktoś zdecydował się zrobić taki trudny temat A poza tym uwielbiam imie David Aha, tylko na jednym ze zdjęć (gdy David czyta książkę w szkole) widać kawałek Rona w ławce z tyłu
Tak, to jest Ron, ale to po części nie było zamierzone. Chciałem żeby było widać z tyłu jakąś osobę, zeby można było skojarzyć to miejsce ze szkołą, bo wiać jakieś osoby z tyłu. A tak się złożyło że wziąłem Rona, ale myślałem że niekt tego nie zauważy.

Mam jeszcze prośbę do osób kytykujących moje FS. Możecie pisać o co konkretnie wam chodzi?? cyt. "...głównego bohatera zmyłeś szmatą do podłogi..." - nie, nie rozumiem. Możesz wyjaśnić ??? Dzięki temu będę wiedział co robię źle i jak to poprawić.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.04.2005, 21:17   #25
GosieQ
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

chetnie bym przeczytala ale czy jest ses jezeli widze tylko 3 pierwsze zdjecia? jezeli ta postac na poczatku to harry to fajnie jest zrobiony xd tylko nie ma okularkow ale to dobrze xd

ps. ladny jest xd fajnie go zrobilas xd nie wiem jakk z bliska wygloda ale olac xd
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2005, 07:37   #26
Tidus2004
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał GosieQ
chetnie bym przeczytala ale czy jest ses jezeli widze tylko 3 pierwsze zdjecia? jezeli ta postac na poczatku to harry to fajnie jest zrobiony xd tylko nie ma okularkow ale to dobrze xd

ps. ladny jest xd fajnie go zrobilas xd nie wiem jakk z bliska wygloda ale olac xd
Zdjęcia powinny już być widoczne. Postać którą widziałaś na początku to nie Harry. Proponuję żebyś najpierw przeczytała FS, wtedy dowiesz się kto to.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2005, 08:02   #27
Binek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

kiedy kolejny odcinek?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2005, 08:11   #28
Tidus2004
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Binek
kiedy kolejny odcinek?
możliwe że jutro. Praca zajmuję mi trochę czasu, bo jak już niektórzy wcześniej zauważyli temat Harrego Pottera jet trudny do realizacji. Ale postaram si go zrobić jak najszybciej.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2005, 09:05   #29
.::Vanillia::.
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

No to może teraz ja
( piszę to co mi się nie podoba, ale to nie zawsze są błędy )

- W jednym z domów stojących blisko siebie na niewielkim osiedlu mieszkał... – po co „blisko siebie”? To zdanie jest długie już bez tego. Też lubiłam pisać rozwlekłe zdania, ale wreszcie ktoś mi powiedział, że krótsze czyta się łatwiej i przyjemniej.
- Zaledwie zdążył przeczytać pierwsze trony kiedy poczuł że musi ją przeczytać do końca. - literówka
- jest kilka powtórzeń ( pożyczyć, przeczytać )
- Nowa lektura tak wciągnęła Davida że godzinami leżąc pod ulubionym drzewem czytał nie dając żadnych znaków swego istnienia. – to jest trochę dziwne. Mogłoby być „żadnych oznak życia” ale to też dla mnie jest takie średnie
- David tak pokochał świat niezwykłego chłopca, szkołę magii i czarodziejstwa, że wiele razy wolałby żyć tak jak on. – „wiele razy marzył, by żyć tak jak on” byłoby lepsze i bardziej poprawne
- na prawdę – to się pisze razem: naprawdę
- Wyszedł z pokoju wolnym zaspanym krokiem. Schodząc powoli schodami rozglądał się wokoło. – już jest raz "wolnym" "Powoli" jest tu niepotrzebne
- David miał już zamiar wrócić do pokoju, gdy nagle w kominku rozbłysnął płomień ! towarzyszącym mu charakterystycznym huknięciem – zjadłeś „z”
- Był tak przerażony że nie mógł się poruszyć, był cały sparaliżowany. – to jest to samo
- odpowiedział jedne z chłopców o czarnych, potarganych włosach w czarnej bluzie z białymi paskami na rękawach – nie jest konieczne i chyba lepiej wyglądałoby bez tego
- powiedziała dziewczyna o brązowych i kręconych włosach – wiem, że się czepiam ale ja bym skreśliła „i”
- Kim jestem? ........... – po co tyle kropek?
- ...tak na prawdę książkę napisała jedna z czarownic, która opisała dotychczasowe wydarzenia w Hogwarcie. – jak dla mnie za dużo czasowników. Może „opisując dotychczasowe wydarzenia w Hogwarcie” ? Albo lepiej: Tak naprawdę jedna z czarownic pisząc tą książkę opisała...
- czasem zapominasz przecinków
- dialogi zaczynaj od dużej litery

To chyba tyle z moich uwag

To co mi się podobało... Tu nie będę się tak rozpisywać, ale nie dlatego, że było tego mało. Powiem tylko, że dość dobrze piszesz, tekst jest zrozumiały, nie trzeba czytać po kilka razy tego samego zdania. Powtórzeń jest bardzo mało, błędów ortograficznych nie zauważyłam ( nie jestem dobra z ortografii Zdjęcia są ładne.
A pomysł? Mi osobiście nie przypadł do gustu tak jak pozostałym czytelnikom. Wolałabym coś całkiem nowego. Bo nie jest to ani prawdziwy Harry Potter, ani twoje własne dzieło. To trochę tak jakbyś korzystał z tego co stworzyła Rowling... Albo nawet nie trochę.
Ale jednak jestem ciekawa co zdarzy się dalej i na pewno jeszcze tu wrócę
Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.04.2005, 10:34   #30
Tidus2004
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Avril_77
No to może teraz ja
( piszę to co mi się nie podoba, ale to nie zawsze są błędy )

- W jednym z domów stojących blisko siebie na niewielkim osiedlu mieszkał... – po co „blisko siebie”? To zdanie jest długie już bez tego. Też lubiłam pisać rozwlekłe zdania, ale wreszcie ktoś mi powiedział, że krótsze czyta się łatwiej i przyjemniej.
- Zaledwie zdążył przeczytać pierwsze trony kiedy poczuł że musi ją przeczytać do końca. - literówka
- jest kilka powtórzeń ( pożyczyć, przeczytać )
- Nowa lektura tak wciągnęła Davida że godzinami leżąc pod ulubionym drzewem czytał nie dając żadnych znaków swego istnienia. – to jest trochę dziwne. Mogłoby być „żadnych oznak życia” ale to też dla mnie jest takie średnie
- David tak pokochał świat niezwykłego chłopca, szkołę magii i czarodziejstwa, że wiele razy wolałby żyć tak jak on. – „wiele razy marzył, by żyć tak jak on” byłoby lepsze i bardziej poprawne
- na prawdę – to się pisze razem: naprawdę
- Wyszedł z pokoju wolnym zaspanym krokiem. Schodząc powoli schodami rozglądał się wokoło. – już jest raz "wolnym" "Powoli" jest tu niepotrzebne
- David miał już zamiar wrócić do pokoju, gdy nagle w kominku rozbłysnął płomień ! towarzyszącym mu charakterystycznym huknięciem – zjadłeś „z”
- Był tak przerażony że nie mógł się poruszyć, był cały sparaliżowany. – to jest to samo
- odpowiedział jedne z chłopców o czarnych, potarganych włosach w czarnej bluzie z białymi paskami na rękawach – nie jest konieczne i chyba lepiej wyglądałoby bez tego
- powiedziała dziewczyna o brązowych i kręconych włosach – wiem, że się czepiam ale ja bym skreśliła „i”
- Kim jestem? ........... – po co tyle kropek?
- ...tak na prawdę książkę napisała jedna z czarownic, która opisała dotychczasowe wydarzenia w Hogwarcie. – jak dla mnie za dużo czasowników. Może „opisując dotychczasowe wydarzenia w Hogwarcie” ? Albo lepiej: Tak naprawdę jedna z czarownic pisząc tą książkę opisała...
- czasem zapominasz przecinków
- dialogi zaczynaj od dużej litery

To chyba tyle z moich uwag

To co mi się podobało... Tu nie będę się tak rozpisywać, ale nie dlatego, że było tego mało. Powiem tylko, że dość dobrze piszesz, tekst jest zrozumiały, nie trzeba czytać po kilka razy tego samego zdania. Powtórzeń jest bardzo mało, błędów ortograficznych nie zauważyłam ( nie jestem dobra z ortografii Zdjęcia są ładne.
A pomysł? Mi osobiście nie przypadł do gustu tak jak pozostałym czytelnikom. Wolałabym coś całkiem nowego. Bo nie jest to ani prawdziwy Harry Potter, ani twoje własne dzieło. To trochę tak jakbyś korzystał z tego co stworzyła Rowling... Albo nawet nie trochę.
Ale jednak jestem ciekawa co zdarzy się dalej i na pewno jeszcze tu wrócę
Pozdrawiam
Jesteś po prostu rewelacyjna!!!! Wielkie dzięki że tak szczegółowo wypisałaś moje błędy. Obiecuję że postaram się to zmienić jak naszybciej. Co do literówek to mam usprawiedliwienie, klawiatura mi się psuje i nawet jak kliknę na jakąś literę ona czasem się nie pojawia.

DZIĘKI, DZIĘKI.....

PS: Co do tego, że to nie jest moja twórczość to trochę się mylisz. To jest w 100% moje. Jedyną rzeczą którą chciałem wykorzystać od Rowling to sposób pisania. Wiem że mi to nie wyszło bo nie dorównuje jej do pięt. I na pewno chodziło ci tutaj o moment kiedy ktoś przychodzi i mówi że David jest czarodziejem. Uwierz mi, z pierwszym odcinkiem miałem ogromne problemy. Teraz mam już inne pomysły na pierwszy odcinek ale chyba już za późno na jakiekolwiek zmiany.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:36.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023