Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Fotostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Jak oceniasz moje fotostory?
5 gwiazdek - Odlotowe 6 5.61%
4 gwiazdki - Całkiem niezłe 1 0.93%
3 gwiazdki - Przeciętne 12 11.21%
2 gwiazdki - Zgroza 19 17.76%
1 gwiazdka - Strach się bać 69 64.49%
Głosujących: 107. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 24.02.2006, 15:39   #1
basia11
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Lezbijki-Moje 2 fs :)

Mama zawsze chodziła smutna więc dzisiaj postanowiłam ją pocieszyć.
-Mamusiu czemu chodzisz smutna? - popatrzała się dziewczynka na swoją,mame
-Sama wiesz kochanie cierpisz tak jak ja po utracie taty.
-Mamusiu to było rok temu!!!! Uśmiechnij się proszę - krzykneła dziewczynka
Elżbieta odeszła od córki i pomyślała może sobie by kogoś znalazła dobrze,by mi to zrobiło ale się jeszcze zastanowie.Matka usłyszała płacz Piotrka więc do niego szybko podbiegła.

-Mamusiu!!!!Mamo!!!!!-Jąkał się mały Piotrek
-Już idę kochanie!
Podbiegła też starsza siostra,Piotrka Alicja
-Mamusiu on chce się pobawić
-Skąd wiesz?
-Rozumiemy się oczyma
Matka się zaśmiała i poszła do pracy niechcący przez droge wpadła na młodą kobiete.

-Oh przepraszam bardzo- Przemówiła roztargniona Elżbieta
-Nie nie to ja przepraszam byłam nie uważna-powiedziała nieznajoma kobieta
-Może w zamian przeprosin zaproszę panią na kawę?-Uśmiechneła sie Matka dwójki dzieci
Dziewczyna się zgodziła Elżbieta dowiedziała się że,dziewczyna ma 29 lat i ma na imie Sara.
Dobiegła 19 Elżbieta położyła dzieci do łóżka, i dalej rozmawiała z dziewczyną.Jednak Sara też musiała iśc więc poszła a pani Elżbieta połozyła się do łóżka.

Alicja wstała z łóżka i pobiegła do ubikacji,i położyła się znowu do łóka spała 30 min i znów się obudziła.Miała koszmarny sen więc położyła się do mamy łóżka i tak spała do rana.
o 6 godzinie Alicja musiała wstać do szkoły umyła się zjadła kanapke i mama zaprowadziła ją do szkoły utuliła małego do snu ,nagle zadzwonił dzwonek do drzwi okazało się że to była Sara, Kobieta bez namysłu weszła do domu i się rozebrała i poprosiła o kawę panie Elżbieta jej zrobiła, tak samo jak sobie,i rozmawiały.Tak mijały tygodnie zebrało się 2 miesiące dzieci dobrze znały panią Sare Matka ją polubiła,Pioterak też ją polubił lecz wątpliwości miała do niej tylko Alicja.

Po tych dwóch miesiącach Sara przyszła znowu siadła na kanapie westchneła i wyznała pani Elżbieci o...



-Co wyznała Sara pani Elżbiecie?
-Czy Alicja polubi Sare?
-To i więcej w następnym odcinku!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.02.2006, 18:20   #2
saya
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie podoba mi sie kompletnie. Z tytułu (w którym zresztą jest błąd) wynika, co będzie dalej. Składnia leży, stylistyka też. Nie cierpię czytać tekstu, który jest źle złożony. Kompletna klapa, jak narazie, ale mam nadzieje, że się poprawisz.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2006, 18:22   #3
Key
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie _^..^_

Wyznała pani Elżbiecie, że ją kocha. Taak... I co dalej??
Będziesz opisywać demonstracje równouprawnienia dla homoseksualistów?

Skąd taki temat? Masz 11 lat. Usłyszałaś gdzieś że nie istnieja wyłącznie związki heteroseksualne, zaintrygowało cie to i postanowiłaś napisać fotostory?
Jeśli tak, to wiedz, że nie pisze sie lezbijka tylko lesbijka.
Poza tym akcja dzieje sie za szybko.

Ale biorąc pod uwagę Twoje porzednie fotostory, poprawiłaś się.

Najlepszy tekst: " rozumiemy sie oczyma" . Lol.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2006, 18:40   #4
Cocaine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Lepiej, niż miałaby napisać "rozumiemy się oczami" bo to by już kompletnie nie miało sensu. Zdjęcia są ładne, tylko na jednym widać kryształek. Przedstawiają wymienione wyżej w tekście sytuacje, opisane baaardzo drętwo. Kazdy dialog jest tak pusty, jakby go wypompował z uczuć. Dużo błędów, np. "nie uważna" co powinno się pisać razem nieuważna. W pierwszym odcinku, a własciwie już w tytule przedstawiłaś całe swoje fotostory. IMO Lesbijki, a nie lezbijki. Treść wydaje mi się być łatwa do rozpoznania już po pierwszej części.. jak to napisał mądrze niusiek, co masz zamiar zrobić później? Opisywać co robiły, co zjadły na śniadanie? Dobranie tematu - moim zdaniem klapa, porównywalnie również do wieku. Na razie nie oceniam. Wstrzymam się.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2006, 18:40   #5
Toxic
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

W tytlue jest błąd, do tego wiadomo co będzie dalej ( po tytule można sie domyślić) no i skacja się za szybko dzieje. Nadużywasz "i" tekst miejscami wygląda tak " zrobiła coś i potem zrobiła to i to i to "
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2006, 18:48   #6
riannon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ten tytłu mnie odrzucił. Może tak to by się nie uprzedziła. Zdjęcia są niezłe, tekst taki sobie. Ocenie po kolejnym odcinku.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2006, 18:50   #7
Art
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Niusek, ja o homoseksualistach wiedziałam od 9 roku życia. Dlatego nie oceniajcie tego FS przez pryzmat 11 lat autorki. Bo 11 to już poważny wiek w którym da się zrobić wiele sensownych rzeczy.

Już w tytule błąd, zdania źle zbudowane, błędy ortograficzne....
Jest parę zdań w pierwszej osobie chociaż FS jest pisane w trzeciej. Zdecyduj się albo bierz myśli czy cokolwiek to jest w cudzysłów.
Fabuła jest ech...może i byłoby ciekawe ale przedstawiłaś to źle.
Kobieta widzi drugą na ulicy i od razu ma urodzić się miłość???

FS o podobnej tematyce już było....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2006, 18:51   #8
Angel com
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie podoba mi się tytuł z błędem wszystko wyjaśnia, tekst źle złożony, interpunkcja leży. Popraw się.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2006, 18:57   #9
basia11
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Cytat:
Napisał Niusiek
Wyznała pani Elżbiecie, że ją kocha. Taak... I co dalej??
Będziesz opisywać demonstracje równouprawnienia dla homoseksualistów?

Skąd taki temat? Masz 11 lat. Usłyszałaś gdzieś że nie istnieja wyłącznie związki heteroseksualne, zaintrygowało cie to i postanowiłaś napisać fotostory?
Jeśli tak, to wiedz, że nie pisze sie lezbijka tylko lesbijka.
Poza tym akcja dzieje sie za szybko.

Ale biorąc pod uwagę Twoje porzednie fotostory, poprawiłaś się.

Najlepszy tekst: " rozumiemy sie oczyma" . Lol.
Nie , nie napewno jej nie wyzna że ją kocha hehe ale tego nie wykorzystam niebędzie jej kochać
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.02.2006, 19:15   #10
kea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jezu daj se siana. Tytuł sam muwi za siebie! Beznadziejne teksty zaduzo powtórzen iniona jednego i tego samego. Do 4 odcinka przestaniesz pisac. Zakład .. 0/10
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:56.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023