Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 14.08.2011, 15:28   #1
amelkaamelka2
 
Zarejestrowany: 01.08.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Czy to wilk?

Hejka! Chciałabym mieć sima wilkołaka. Napisali że jak mam ten dodatek to moge nim być. Ostatnio przyszedł do mnie dziwny pies. Mysle ze to wilk. Jest czarny,ma dłuższą siersc,i najwazniejsze charakteryzuje sie złotymi świecącymi oczami. Czy to wilk? A jesli tak to jak mam spowodowac zeby mnie ugryzł? Jeśli można jeszcze pytanie GDZIE SPOTKAĆ SIMA WILKOŁAKA???
amelkaamelka2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 14.08.2011, 15:45   #2
zelkam
 
Avatar zelkam
 
Zarejestrowany: 20.10.2007
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta
Postów: 2,069
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy to wilk?

Wilkołaki można mieć w dodatku Zwierzaki, a nie Nocne Życie.
Tak, to jest wilk. Żeby być wilkołakiem musisz mieć bardzo wysokie kontakty z tym wilkiem, wtedy powinien sam Cię ugryźć. Nie spotkach wilkołaka miastowego, moga być nimi jedynie Twoi simowie.
zelkam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2011, 17:49   #3
hellraiser
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy to wilk?

Dodam tylko jeszcze, że osiągnięcie wystarczająco dobrych relacji z wilkiem, który ma ukąsić naszego Sima, jest bardzo pracochłonne i zabiera dużo czasu. Więc jeżeli nie masz oporów przed używaniem kodów i chcesz mieć wilkołaka w trybie niemalże natychmiastowym, wpisz boolprop testingcheatsenabled true w podglądzie miasta, wejdź do rodziny i gdy wilk ze świecącymi oczami przyjdzie, kliknij na niego z przyciśniętym shiftem i wybierz opcję MAKE SECETABLE. Potem przeciągnij oba paski relacji z wybranym Simem na maksymalny poziom (U SIMA I U WILKA, TO WAŻNE), pogłaszcz wilka (aby Sim uznał go za najlepszego przyjaciela) i kliknij znowu na wilka z wciśniętym shiftem wybierając opcję MAKE UNSECETABLE. Następnie automatycznie wilk powinien ukąsić naszego Sima, dzięki czemu człowieczek przeobraża się w wilkołaka U mnie ten sposób jak najbardziej działa i nie mam z nim żadnych problemów.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2011, 19:14   #4
zelkam
 
Avatar zelkam
 
Zarejestrowany: 20.10.2007
Skąd: Lublin
Płeć: Kobieta
Postów: 2,069
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy to wilk?

O,przypomniałam sobie jeszcze jeden sposób, najławietjszy (z pobieraniem).
Pobierasz stąd te buteleczki: http://www.parsimonious.org/furnitur...-Panacea.shtml i rozpakowujesz do gry

powinny pojawić się w rzeczach łazienkowych w tej kategorii z 3 kółkami(różne). W zależności jaką miksturę sim wypije, staje się lub przestaje być danym potworkiem, a tym wilkołakiem
zelkam jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2011, 20:07   #5
Savigge
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czy to wilk?

Albo jeśli grasz z czystą grą i nie używasz kodów to posadź w ogrodzie przynajmniej 3 nowe drzewa (najlepiej sosny i wierzby) i czekaj aż przyjdzie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.08.2011, 12:34   #6
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy to wilk?

Myślę że drzewa nie mają tu znaczenia, ja miałam tylko jedno i jakoś przyszedł (bez kodu oczywiście ). I jeszcze można stać się m.in. wilkołakiem za pomocą takiego obrazka z modhesims.info (nie wiem gdzie on dokładnie jest, bo ściągnęłam go przez jakiegoś bloga) i insimenatora.
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.08.2011, 07:34   #7
amelkaamelka2
 
Zarejestrowany: 01.08.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 24
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy to wilk?

Aha dzięki za odpowiedzi ale juz zrobiłam wilkołaki mam 2 takich simów na youtube pokaże na filmiku.
amelkaamelka2 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023