Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.02.2012, 15:12   #831
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,203
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

@up: Łomatko, toż to perfidny błąd gry xD
Btw, ciekawe czy to, że bawiłaś się Zadecką ma z tym coś wspólnego

Jeśli gra Ci miła, pozbądź się tego dzieciaka jak najprędzej, najlepiej tym sposobem.
To nie jest normalne, a jeden zepsuty sim teoretycznie jest w stanie sprawić, że w Twoim otoczeniu nie będzie się dało grać (a podejrzewam, że w przyszłości takich "niespodzianek" może być więcej).



Obecnie u mnie w grze nie ma jako takich "dziwnych" zdarzeń - po prostu nie dopuszczam do nich. Robię wszystko, żeby mieć władzę absolutną nad simami, a nawet, gdy się coś dzieje, to zamiast się dziwić, szukam rozwiązania, bo tak się powinno postępować w przypadku przyuważenia błędów.

Aczkolwiek na takiego "steal back gnome" (wykradnij krasnala) nie ma wyjaśnienia, a jest to ewidentnie coś dziwnego
I przy włączonej wolnej woli pojawia się cała masa ukrytych czynności ^^
Liv jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.02.2012, 15:33   #832
Fisia
 
Avatar Fisia
 
Zarejestrowany: 04.07.2011
Skąd: Serolandia
Płeć: Kobieta
Postów: 332
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Iii tam, nie przejmuję się takimi błędami (do czasu, kiedy mi to nie zepsuje gry xD) Zrobiłam te dziecko na wampira i wygląda jak normalny sługus. Trochę to jednak dziwne, dziecko-robot xD
A co do pani Zadeckiej, doszłam do źródła problemu: Simki, które mają kredkę do oczu co już była w grze mają czarne głowy. Właśnie tak sobie myślałam, że to dziwne, skoro tylko Simki mają czarne głowy, a żaden Sim nie
Fisia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 06.02.2012, 20:18   #833
muffindance
 
Avatar muffindance
 
Zarejestrowany: 05.08.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 1,059
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Lepiej zrób tak jak radziła ci Liv, tez miałam dziwne dziecko, kiedy się urodziło bylo simoroślą. Ojciec był wcześniej simoroslą, a matka normalną simka. Później był tylko ciąg takich głupich błędów. ;/ Jak simy dorastały były jakieś zdeformowane, emerycie nie umierali.. Musiałam grę odinstalować. xd

Hmm... Ostatnio zbliżały się urodziny jednego sima. Jego matkę wysłałam szybko pod prysznic przed zdmuchnięciem świeczek. Kiedy pasek higieny był na końcówce kazałam młodemu zdmuchnąć świeczki, mamuśka wyskoczyła z pod prysznica NAGA () i dołączyła do niego. xDD Jak dorósł to znowu polazła pod prysznic. Nigdy tego nie zapomnę, niestety nie mam zdjecia. :c
__________________
PRZEPRASZAM, ŻE NIC NIE PISZĘ. PRZYSSAŁAM SIĘ DO MONITORA.
muffindance jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2012, 19:51   #834
Lotos26
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Uu to ja miałam mega błąd na jednej parceli
Stało sie nagle, bo z początku grałam i było ok. To było w otoczeniu Na Studiach Akademia Klasyczna, simka jadła posiłek i nagle... zapaliła się na szczęście to było w kuchni ugasili ją a za chwile dwa simy wyrzucały śmieci i też sie zapaliły xD Najlepsze jest to, że jak dałam czujkę na zewnątrz to ciągle wyła... Straż przyjeżdżała, obejrzała i pojechała i tak w kółko. Gdy sim miał się zaraz zapalić (np. jak łowił ryby) to wystrój spadał.
I tylko na tej jednej parceli!
Jak znajdę zdjecia to wrzucę
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.03.2012, 14:29   #835
Malin
 
Avatar Malin
 
Zarejestrowany: 09.12.2008
Skąd: moje własne Idaho
Płeć: Kobieta
Postów: 869
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Nie wiem, czy ktoś już o tym wspominał, 84 strony do przeczytania trochę mnie odstręczają. :P
Czy wasze Simy podglądają się pod prysznicem? ;) I nie chodzi mi tu o wtargnięcie jakiegoś sąsiada podczas prysznica naszego Sima, tylko o innego domownika. Mi się to zdarzyło tylko 2 razy podczas całego czasu, jaki grałam w TS2. Jeden z Simów bierze sobie spokojnie prysznic, a jakiś inny (nie wiem, czy to z nudów, bo zostałam wzięta z zaskoku i nie zdążyłam zaobserwować ;)) wchodzi do łazienki, patrzy na tego myjącego się Sima i wychodzi. Wtedy ten pod prysznicem wydaje z siebie dziki pisk (ze śmiechu prawie z krzesła spadłam, jak to usłyszałam xD), szybko się ubiera i biegnie za tym podglądającym, po czym robi mu awanturę, chyba trąca go paluchem i coś pokrzykuje. xD Wygląda to wszystko przekomicznie, ale najlepszy jest ten wrzask, gdy Sim jest pod prysznicem. xD W pierwszej chwili nie wiedziałam, co jest grane, najczęściej mam w domu zakochane w sobie Simy, które nie krępują się kąpać czy korzystać z toalety przy partnerze, dlatego nie wiedziałam, co to ma być. Stwierdzam więc, że to podglądanie. :P
Malin jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 05.03.2012, 08:55   #836
rudzielec
 
Avatar rudzielec
 
Zarejestrowany: 31.03.2010
Skąd: Z siedziby Fantastycznej Czwórki.
Wiek: 14
Płeć: Kobieta
Postów: 2,011
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Mi się raczej takie dziwne wybryki nie przydarzają, aczkolwiek pamiętam jeszcze dobre dwa lata temu, jak grałam bez kodów i dodatków z neta, Mroczny Kosiarz wpadł po mojego sima, a kiedy odesłał go na górę, poszedł się załatwić na kibelek xD potem postał chwilę, porozglądał się i zniknął pamiętam jeszcze jak kiedyś w nocy do mojego domu wpadł złodziej, a najlepsze było to, że jeden z moich simów nie spał i jak zobaczył faceta wchodzącego do domu, zaczął z nim walczyć w tym czasie przyjechała policja, którą wezwała moja simka, a potem razem z tym policjantem stała i kibicowała swojemu mężowi w tłuczeniu złodzieja xD najlepsze jest to, że tłukli się chyba z kilka godzin simowych bez przerwy, no ale ostatecznie mój sim go załatwił potem chodził dumny jak paw
__________________
Mój profil na WATTPAD
rudzielec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.03.2012, 15:42   #837
Tempest
 
Avatar Tempest
 
Zarejestrowany: 01.10.2011
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 34
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Ściągnęłam z neta cudowne, śliczne , rude włosy z neta. Cała happy włączam grę, moją cudowną simkę i do lustra. daje nowe włosy, haczyka.... I simka zaczęła się... dusić! Na szczęście kochający mąż oszukał śmierć.
Albo miałam kiedyś na telefonie opcje "wykonaj głupi telefon czy jakoś tak".
__________________
NIE! DLA ACTA
Tempest jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.03.2012, 14:17   #838
Kenny McCormick
 
Avatar Kenny McCormick
 
Zarejestrowany: 14.08.2011
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 857
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Ja ostatnio robiłem Foty do FS, i włosy mojego sima zrobiły się półprzeźroczyste...
Przeraziłem się, po zmiana wyglądu NIC nie dała, potem wyszedłem do otoczenia i wróciłem włosy były normalne Tylko wychodząc nie zapisałem gry, i dlatego w ostatnim odcinku nie ma śniegu :/

Raz jeszcze jak zainstalowałem 4PR simka pojechała na rynek weronny, było lato a tam było dużo śniegu.
__________________
Kenny McCormick jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.06.2012, 11:30   #839
Filleable
 
Avatar Filleable
 
Zarejestrowany: 13.04.2011
Skąd: Białystok
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 353
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Dziwne zdarzenia :D

Haha, przed chwilą w rodzince urodziło się dziecko. W wieku niemowlęcym miało niebieskie oczy po matce, a jak urosło do dziecka w wieku szkolnym to zmieniło oczy na brązowe o tacie.
__________________

Piękna sygna by Lubie <3
Filleable jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.06.2012, 19:20   #840
Psychosis
 
Avatar Psychosis
 
Zarejestrowany: 31.01.2010
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 383
Reputacja: 10
ThumbsDown Odp: Dziwne zdarzenia :D

Stworzyłam pewną studentkę - Liliannę Kobus. Pokładałam w niej duże nadzieje, do czasu tej tragedii.

Studiowała psychologię, radziła sobie świetnie - miała wiele potrzebnych do zawodu umiejętności,zarabiała, a nawet poznała miłość. Do egzaminu mającego zakończyć pierwszy semestr pierwszego roku zostało około 2 godziny. Na zewnątrz szalała burza, a Lils właśnie szła coś zjeść. Niestety poszła zewnętrznymi drzwiami i jak na złość trafił ją piorun. Oczywiście uznałam że to nic takiego, rusza się, pozatym że jest spalona nic nie widziałam. Potem zauważyłam że zniknęły jej nogi. Kolejnym krokiem było opadnięcie wszystkich potrzeb, co było najprawdopodobniej przyczyną śmierci, w łazience.Wyglądało to mniej więcej tak:.

Najlepsze w tym wszystkim jest to, że chcąc uniknąć wpadki z płonącymi drzewami i płonącym akademikiem, założyłam wcześniej piorunochron. Jednak zabrakło mi pieniędzy na szafę, bez której obyć się nie mogę i sprzedałam go, w zamian kupując szafę. Gdyby nie to Lilianna pewnie by żyła :/
Psychosis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023