Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 22.01.2008, 22:21   #1
bosklaczyk
Guest
 
Postów: n/a
Question występy w dzielnicy showbiznesu

sluchajcie!!! mam do was pytanko!! od niedawna mam the sims gwiazda i mam problem z wystepami w dzielnicy showbiznesu!! :con: caly czas mi nie wychodzi np. jak sie kreci teledysk to sa 3 warianty np. deszcz, grzmot...itd i nigdy nie moge trafic na wlasciwy wariant!! czy jest na to jakis sposob?? albo moze jakis mod do gry pliss pomocy!!! :gu: ;(
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 22.01.2008, 22:55   #2
Raven
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: występy w dzielnicy showbiznesu

jedyny sposób to po prostu mieć szczęście. Każdemu zdarzają się wzloty i upadki.

są jakieś hacki ale tylko odnośnie przyjaciół w showbiznesie i stopnia kariery.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.01.2008, 13:46   #3
lusi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: występy w dzielnicy showbiznesu

a więc to zalezy od tego ile masz gwiazdek:
jesli np zaspiewasz na te scenie masz poł gwiazdki itd... o tym przeczytasz na instrukcji ktora jest zasze dolaczana do orgialnych simsów natomiast jesli chcesz kozystać ze wszystkich zeczy pokazmody itp.. musisz miec WSZYSTKIE GWIAZDKI pozdro
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.01.2008, 10:59   #4
bosklaczyk
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: występy w dzielnicy showbiznesu

To ja wiem!! Ja już mam 4,5 gwiazdki bo uzylem takiego czaru!! ale caly czas nie moge zdobyc 5 gwiazdek bo nigdy mi nie wychodzi krecenie teledyskow, pokazy mody itp. Najbardziej zalezy mi na jakims modzie do gry!! niedawno na jakims forum znalazlem link do trainera dzieki ktoremu wystepy w dzielnicy showbiznesu zawsze wychodza ale niestety trzeba za niego bylo zaplacic w dolarach ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2008, 14:31   #5
bosklaczyk
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: występy w dzielnicy showbiznesu

Ej hellow może mi ktos odpowiedziec czy nie???? ;/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2008, 15:37   #6
qdamn
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: występy w dzielnicy showbiznesu

bosklaczyk, na co? mamy ci napisać 'to może ja ci to dam za darmo?'? bo nie rozumiem. jest płatne, to to kup bo ta wypowiedź wygląda na jakieś bezprawne żebranie ; )

Ostatnio edytowane przez qdamn : 08.02.2008 - 15:41
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2008, 15:57   #7
patryk100
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: występy w dzielnicy showbiznesu

Nie martw się napiszę ci jak to zrobić za darmo .Jak kręcisz coś co ma 3 chmurki prowadzącego zrób najpierw tak 3 razy pierwszy wariant jeżeli zawuażmy że pierwszym razem się udało drugim też a trzecim razem nie udało się więc wybierasz warianty 1 , 1 , i jakiś inny oprócz 1 kolejnym razem prowadzącej prowadzącemu spodonają się dwa pierwsze dobre warianty za tamtym razem czyli wygląda to tak 1 , 1 ,2 jeżeli wszystko się spodoba to wygrywasz jeżeli za ostatnim razem się nie spodoba wybierasz 1 , 1 , 3 i teraz maż zagwarantowane że wygrasz . Pozdrawiam
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.02.2008, 16:06   #8
lafilette
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: występy w dzielnicy showbiznesu

na początku, kiedy za pierwszym razem wybierasz warianty, musisz strzelać. zapamiętaj jednak, co wybrałeś i podczas teledysku patrz na reżysera.nad jego głową trzy razy wyświetli się w dymce twarz twojego sima. jeśli nie bedzie przekreślona, oznacza to, że podczas następnego wyboru w tym samym momencie masz wybrać identyczny wariant. jeżeli głowa będzie przekreślona - w tym samym miejscu wybierasz inny wariant.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2008, 09:55   #9
bosklaczyk
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: występy w dzielnicy showbiznesu

Dzieki!!! moze teraz uda mi sie zdobyc 5 gwiazdek!! ;D
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:34.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023