Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 03.01.2012, 19:17   #1
Björk
Administrator
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Niebieskie tło podczas rozgrywki

Cytat:
Napisał shedson
otóż mój problem to taki niebieski ekran (jak tu) w aplikacji tworzenia sima jak na screenie, w widoku miasta, czy nawet w grze gotową rodziną bo nowej nie idzie stworzyc... Znasz może jakieś rozwiązanie co do tego ?
niedawno przeinstalowałam system, ściągnęłam już wszystkie sterowniki, zanim zainstalowałam zwierzaki przed przeinstalowaniem systemu, simsy wymarzone podróże i kariera działały. Więc ja nie mam pojęcia co jest nie tak. Pomóż proszę ;x

Przepraszam, że ja umieszczam, ale coś się działo na forum i pewnie dlatego nie można było stworzyć tematu

A ja nie znam rozwiązania. Jedyne co mi przychodzi na myśl to sterowniki do karty graficznej, ale Shedson pisała, że ma nowe...
__________________
Love Profusion

Ostatnio edytowane przez Björk : 03.01.2012 - 19:20
Björk jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.01.2012, 17:29   #2
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Niebieskie tło podczas rozgrywki

A czy po pobraniu i instalacji najnowszych sterowników, zaktualizowałaś również biblioteki Directx? Pierwszy raz spotykam się z takim błędem...
ultraviolence jest offline  
stare 14.01.2012, 21:58   #3
shedson
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Niebieskie tło podczas rozgrywki

Sterowniki są odpowiednie do karty graficznej. Im więcej się wymaga od sprzętu tym więcej zazwyczaj prądu ciągnie. Myślicie że może to być wina słabszego zasilacza od poprzedniego? Simsy i ogólnie takie gry wymagają lepszej karty więc to potrzebuje więcej prądu. Możliwe że to zasilacz?
 
stare 14.01.2012, 23:45   #4
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Niebieskie tło podczas rozgrywki

No nie wiem, może karta graficzna jednak. Upewnij się, że masz w opcjach włączone "renderowanie zaawansowane". Nowe komputery są coraz bardziej prądożerne, więc sądzę, że zasilacz 500, to absolutne minimum. Jednak jeśli jest za mało prądu, to komputer z reguły po prostu się wyłącza. pozostają jeszcze mody do gry. Jeśli jakieś masz, to spróbuj uruchomić grę bez nich. Jaki masz system operacyjny? Potrafisz wejść w nim w "menadżera urządzeń"? Klikasz na "Mój komputer" prawym przyciskiem myszy i wybierasz "Właściwości". Jeśli masz Vistę/7, to po lewo będzie opcja menadżera urządzeń. Sprawdź, czy masz jakieś konflikty. DirectX też powinien być jak najnowszy, jaki się da, ale o tym wspominała już Helena.
anie_1981 jest offline  
stare 15.01.2012, 09:57   #5
shedson
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Niebieskie tło podczas rozgrywki

Mój kompuer ma 8 lat zasilacz odpowiedni do niego się spalił niedawno. Mam troszeczkę słabszy, komputer chodzi ale ogólnie żadna gra jak Simsy nie wchodzi. Modow nie używam żadnych. Dziś zaktualizuje directx, a system mam xp.
 
stare 15.01.2012, 16:14   #6
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Niebieskie tło podczas rozgrywki

Mówiłeś w sklepie jakie masz graty pod maską? Jeśli problem zaczął się po kupnie słabszego zasilacza, to masz odpowiedź...
anie_1981 jest offline  
stare 15.01.2012, 18:28   #7
shedson
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Niebieskie tło podczas rozgrywki

Nic nie kupowałam, jestem kobietą ku ścisłości w tym tygodniu załatwię zasilacz taki jak poprzedni. Może będzie działać dzięki za wszystko ;p
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:15.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023