Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > The Sims Videostory
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: W jakim mieście powinna rozgrywać się akcja Forumowego VS?
Sunset Valley 3 10.34%
Twinbrook 2 6.90%
Bridgeport 14 48.28%
Appaloosa Plains 2 6.90%
Starlight Shores 4 13.79%
Moonlight Falls 1 3.45%
Miasto CC 3 10.34%
Głosujących: 29. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 19.01.2014, 13:53   #21
Mile
 
Avatar Mile
 
Zarejestrowany: 19.04.2012
Skąd: Papeete
Płeć: Kobieta
Postów: 618
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

1. Nazwa Użytkownika Forum: Mile
2. Płeć: kobieta
3. Występowanie w filmie: częste
4. Cechy charakteru: Wesoła, bez problemowa, uczuciowa, kocham zwierzęta (mogłabym mieć w filmiku jakiegoś kotka ) Czasem zapominam o świecie. Jak w coś wsiąknę to nic nie widzę wokół siebie i brnę do końca. Lubię towarzystwo ludzi i świetnie się bawić.
5. Własny Sim: Tak
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: Liczę na niezły ubaw i lekkie nabijanie się ze mnie.
7. Grupa wiekowa sima: Młody dorosły
8. Płeć sima: kobieta
__________________

Ostatnio edytowane przez Mile : 19.01.2014 - 13:55
Mile jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.01.2014, 21:02   #22
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

1. Nazwa Użytkownika Forum: Lubie
2. Płeć: menszczyzna
3. Występowanie w filmie: (częste/okazjonalne)[*] szczerze, mi to obojętne, twoja decyzja ;p
4. Cechy charakteru:[*] inny niż wszyscy, szalony, roztrzepany, trochę lubiący samotność, ale też przyjazny. często też wszystkiego zapominam i mam wielkiego lenia jak mam coś zrobić (albo mam iść się uczyć pff)
5. Własny Sim: (tak/nie)[*] zaskoczę cie, że tak. wykombinuję jakiegoś niedługo i ci podeślę.
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS? : czemu chcialbym? do konca nie wiem, ale fajnie by bylo zobaczyc jak ludzie(ty) postrzegaja mnie na forum. ciekawi mnie tez to, czy te zdanie jest takie jakie ja mam. i fajnie zobaczyc simowego siebie w twoim vs
7. Grupa wiekowa sima: ups, nie wiem. może młody dorosły ? nie wiem, ale raczej.
8. Płeć: POPRAWKA, jednak zrobie menzczyzne.
__________________

Ostatnio edytowane przez Lubie : 19.01.2014 - 21:30
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 19.01.2014, 22:22   #23
Myrtek
 
Avatar Myrtek
 
Zarejestrowany: 07.01.2012
Skąd: Kotlina rozpusty
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 569
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

1. Nazwa Użytkownika Forum: Myrtek
2. Płeć: kobieta
3. Występowanie w filmie: No bo wiesz... ja to taka gwiazda, której nawet krótkie wystąpienie wywoła okrzyki radości u publiczności, ale im większa rola tym większa szansa na rozgłos i zdobycie statuetki akademii. B|
4. Cechy charakteru: Uwielbiam czarny humor, a moją bronią przeciw szerzącej się głupocie jest sarkazm z najwyższej półki. Taka "jajcara". Mam wybuchowy charakter i zanim pomyślę to zrobię niestety. Jestem osobą bardzo uczuciową i uwielbiam to okazywać najbliższym. Mam czasem odchyły od normy np. uważam się za panią wszechświata, a kilka chwil później przeglądam internet i jestem bliska depresji, co jest częściej komiczne i żałosne niż poważne. Jestem rozważna, lecz także dziecinna.
5. Własny Sim: Tak (Podeślę Ci jutro wieczorem pewnie moją simkę)
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: Chciałabym zobaczyć jak inni poprowadziliby moje losy + występ w takim ogólnodostępnym show to też niezła sprawa i to nie byle kto ma taką szansę! Dodatkowo jest to bardzo nowatorski pomysł i to w wykonaniu naszego forumowego artysty, który odpowiednio zaopiekuje się tą produkcją.
7. Grupa wiekowa sima: Młody dorosły
8. Płeć sima: kobieta
__________________
Myrtek jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2014, 17:16   #24
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

Bardzo dziekuje wszystkim za zgloszenia. Jest ich naprawde sporo!
Niemniej jednak licze na wiecej! Pamietajcie, ze termin przyjmowania formularzy uplywa za tydzien, 27 Stycznia o godzinie 23:59!

Dodam, ze jest to termin na wysylanie swoich zgloszen. Do kiedy macie czas na stworzenie simow (jezeli macie zamiar wyslac swoich), poinformuje was po zamknieciu rekrutacji
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.01.2014, 19:28   #25
Rainbow
Administrator
 
Avatar Rainbow
 
Zarejestrowany: 07.03.2005
Skąd: Ponyville
Płeć: Kobieta
Postów: 1,575
Reputacja: 31
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

a co mi tam

1. Nazwa Użytkownika Forum: Apocalypsa [Apo ;p]
2. Płeć: Kobieta
3. Występowanie w filmie: obojętne w sumie ;p
4. Cechy charakteru: uu trudne pytanie :p poczucie humoru, impulsywność, drażliwość, lekka nieśmiałość, upartość, nastrój zmienia mi sie jak pogoda w górach - czasem super wesoła a czasem ponura, komentowanie wszystkiego [jaka to cecha? :d], upierdliwość, czasem złośliwość, nieco zakręcona. lubie dzieci i króliczki.
5. Własny Sim: nie
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: bo chce się pośmiać z samej siebie [i z innych ]
__________________
Rainbow jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.01.2014, 17:39   #26
Katerina
 
Avatar Katerina
 
Zarejestrowany: 26.06.2013
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 116
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

1. Nazwa Użytkownika Forum: Katerina
2. Płeć: Kobieta
3. Występowanie w filmie: częste, a co! XD
4. Cechy charakteru: z pewnością mam ogromne poczucie humoru, jak Myrtek uwielbiam czarny humor, wolę towarzystwo laptopa, niż ludzi, ale czasem mam wręcz odwrotnie, jestem bardzo dziecinna, ale tylko w towarzystwie bliskich, strasznie łatwo się rozjarzam, a raczej ciągle jestem rozkojarzona i ciężko mi się skupić i jestem trochę wredna. XD
5. Własny Sim: nie
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: Boże, to będzie musiało wyglądać komicznie.
__________________
Katerina jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2014, 14:31   #27
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

1. Nazwa Użytkownika Forum: Fallen
2. Płeć: kobieta
3. Występowanie w filmie: fajnie, jakby było częste xD
4. Cechy charakteru: nieśmiałość, wrażliwość, poczucie humoru. Jestem osobą bardzo uczuciową, nienawidzę kłótni i staram się ich unikać, lubię pocieszać i łagodzić spory. Kocham zwierzęta i gdybym mogła, przygarnęłabym każde stworzenie ze schroniska Jestem też leniwa i uczulona na głupotę innych ludzi.
5. Własny Sim: nie
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: uważam to coś okropnie ciekawego i chciałabym zobaczyć siebie w Twoim VS, bo wiem, że poprowadzisz to bardzo dobrze na pewno byłoby przezabawnie zobaczyć siebie jako sima, szczególnie, że nigdy w takim czymś udziału nie brałam
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 23.01.2014, 22:39   #28
La Tortura
 
Avatar La Tortura
 
Zarejestrowany: 27.12.2011
Skąd: Łódź
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,031
Reputacja: 23
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

1. Nazwa Użytkownika Forum: Flo
2. Płeć: kobieta
3. Występowanie w filmie: (częste/okazjonalne)[*] częste!
4. Cechy charakteru:[*] szczerość, poczucie humoru, delikatny egoizm, spryt i przebiegłość ( xD ), w stosunku do bliskich osób wyrozumiałość i empatia.
5. Własny Sim: (tak/nie)[*] nie
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: fajnie będzie zobaczyć 'siebie samą' na ekranie, zapewne będzie dużo śmiechu :p poza tym chciałabym mieć swój udział w VS. Poza tym biorąc pod uwagę to, że robisz to ty jestem pewna, ze będzie dobrze wykonane

pozdrawiam, chlewik <3
__________________

La Tortura jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.01.2014, 13:54   #29
Alcioo :33
 
Avatar Alcioo :33
 
Zarejestrowany: 20.09.2012
Skąd: Polska
Płeć: Mężczyzna
Postów: 603
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

1. Nazwa Użytkownika Forum: Alcio
2. Płeć: mężczyzna
3. Występowanie w filmie: (częste/okazjonalne)[*] częste ^^
4. Cechy charakteru:[*] szczery, często walczy o swoje co prowadzi do kłótni, lubi być w centrum uwagi, i lubi się śmiać
5. Własny Sim: (tak/nie)[*] nie
6. Czemu chciałbyś/chciałabyś wziąć udział w Forumowym VS?: lubię patrzeć jak ktoś mnie odtwarza, na płótnie, w grach - gdziekolwiek. Miłe uczucie lubię Twoje prace, więc wiem, że na pewno film będzie profesjonalny. - nie, nie podlizuję się XD mówię szczerze


huhuhuhu, czekam :3
Alcioo :33 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.01.2014, 22:45   #30
Malfurion
 
Avatar Malfurion
 
Zarejestrowany: 03.07.2009
Skąd: Ze Szmaragdowego Snu
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,069
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Forumowe VS- Zgłoszenia

Macie ostatni dzien (Poniedzialek), by moc wyslac swoje zgloszenia! We Wtorek postaram sie wam podac garsc informacji oraz ustalic termin konferencji GG. Powiedzcie, czy na taka ewentualna konfe sie piszecie?
__________________
Malfurion jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
don, forumowe videostory, forumowy projekt video, genesis, userzy


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023