Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 07.02.2016, 18:09   #1
PinkQueen
 
Avatar PinkQueen
 
Zarejestrowany: 05.01.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
Domyślnie Problem z interakcjami romantyczne i wredne u nastolatków

Witam
Mam pytanie - Czy to normalne, że jak ma się tylko podstawowe the sims 3 i skok w przyszłość nastolatkowie nie mogą mieć interakcji romantyczne ani wredne? Czy interakcje te pojawiają się dopiero w dodatku Pokolenia? Zazwyczaj grałam na wszystkich dodatkach ale zepsuł mi się komputer, musiałam mieć reinstalowany system i ehh długa historia :/ - w każdym razie został mi tylko ten jeden dodatek :/ (reszta wcale nie była piracka czy coś (bo można by było tak pomyśleć) - po prostu wystąpiły pewne okoliczności z powodu których nie miałam do nich dostępu i nie będe mieć jeszcze przez dłuższą chwilę :/) Ale z tego co pamiętam dawno temu jak miałam samą podstawę - dawało się używać tych interakcji - natomiast teraz jak gram, moi nastolatkowie są wprost święci (nawet jak mają cechy zły, flirciarz czy romantyczny. Czy w jakis sposób moja gra uszkodziła się czy może jest to wina posiadania samego SwP bez reszty dodatków? Czy istnieje jakiś sposób (niewymagający instalacji reszty dodatków) aby je przywrócić?
PinkQueen jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.02.2016, 18:21   #2
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,136
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Problem z interakcjami romantyczne i wredne u nastolatków

To na pewno błąd gry, nastolatkowie powinni mieć możliwość flirtowania i bycia dla siebie niemiłym. A teraz rutynowe pytania:
a) czy to dzieje się tylko na jednym zapisie, czy na wszystkich?
b) używasz jakichś dodatków zmodyfikowanych - modów, innego rodzaju CC?
Jeśli te interakcje są zablokowane na wszystkich save'ach, a nie używasz CC, to zapewne gra ci się źle zainstalowała i będziesz musiała ją odinstalować,a potem wgrać na nowo.
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2016, 21:43   #3
PinkQueen
 
Avatar PinkQueen
 
Zarejestrowany: 05.01.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 19
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problem z interakcjami romantyczne i wredne u nastolatków

No to tak:
a) Jeszcze nie sprawdzałam - grę na nowy komputer zainstalowałam sobie w piątek, póki co grałam tylko w jednym zapisie
b) nie mam żadnych CC
Co do zapisu - Wejdę na jakąś losową rodzinkę z nastolatkiem i sprawdzę - najwyżej dam znać czy tak dzieje się na tylko jednym zapisie czy na wszystkich

A i prawdopodobnie zapomniałam napisać że u dzieci jest identycznie :/ (w sensie nie z flirtowaniem bo to wiadomo że go nie ma i nigdy nie było ale z opcjami typu "grubiańskie powitanie")
EDIT:
Co do zapisu - wczytałam nowy zapis z gry. Póki co wszystko działa dobrze. Prawdopodobnie gra nie zepsuła się na amen Zastanawiam się tylko co mogło doprowadzić do takiego dziwnego stanu na poprzednim zapisie - czy możliwe jest to, że wielokrotnie przełączałam się pomiędzy różnymi rodzinkami i dlatego wszystko się popsuło?

Ostatnio edytowane przez PinkQueen : 07.02.2016 - 21:57
PinkQueen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023