Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 11.12.2004, 14:33   #1
mariq
Guest
 
Postów: n/a
Excl Problem z Logowaniem na www.TheSims2.com

Witam !! Mam problem ! otóż nie mogę się zalogować na stronę oficialna The Sims2 ;( ;( ;( ;( wpisuje poprawne dane a wyskakuje mi informacja ze musze zarejestrować simsy :\ :\ natomiast wysyła mi poprawne dane mailem


coś mają z serverem czy coś/??

ktoś w jakimś temacie napisałem ze nie może sie zalogować też

Ostatnio edytowane przez Björk : 25.12.2009 - 16:37
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.12.2004, 12:25   #2
Kr0n
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jezeli ktokolwiek mial problem z zalogowaniem sie na strone www.TheSims2.com z powodu:

- Blednego Kodu Seryjnego
- Kod jest juz w uzyciu

Nalezy skontaktowac sie z Biurem Obslugi Klienta

Pod nr +48 (22) 640 23 34 lub wysylajac mail na adres Pomoc Techniczna

W mailu nalezy zalaczyc zeskanowana okladke Insrukcji Obslugi z nr Seryjnym
Po wyslaniu nalezy odczekac od 10 do 15 min na odpowiedz z EA Polska.
W odopwiedzi otrzymamy nowy nr Seryjny juz DZIALAJACY

========================================

Mam nadzieje ze pomoglismy

:dok::clock:

W razie pytan prosze pytac na PM'a
 
stare 25.12.2004, 17:45   #3
K_O_T
Guest
 
Postów: n/a
Sad Skleroza !!!!!!!

mam zarejestrowane THE SIMS 2 ale nie pamietam nazwy uzytkownika ani hasla. kiedy chce aby www.thesims2.ea.com wyslali mi te dane to pisze ze niby wszystko ok ale nie dostaje tego. nie moge stworzyc nowego uzytkownika bo numer produktu jest juz u nich przy moim wczesniejszym uzytkowniku ktorego kurde nie pamietam.... BLAGAM NIECH MI KTOS COS PORADZI !!! tam sa takie super downloady a ja nie moge ich miec... ;( POMOCY !! ZWARIUJE....
 
stare 25.12.2004, 18:57   #4
Aithieel
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To poczekaj :smirk: może za jakis czas Ci prześlą? Jest tyle użytkownikow zarejestrowanych na Thesims.com .

Pozdrawiam Wilq :smirk:
 
stare 26.12.2004, 19:02   #5
Shèène
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Sims0maniak
Zrób tak jak napisano w tym topicu:
http://forum.thesims.pl/showthread.php?t=11578
Mam to samo! Ani hasła ani nazwy użytkownika nie pamiętam. A co do linka nie mam skanera!;(
 
stare 26.12.2004, 20:16   #6
viper_88
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał K_O_T
Dzieki za przywitanie jestes 1-sza, reszta nie byla tak mila ;(
jest tam taka opcja i wysylaja wtedy haslo i uzytkownika na e-mail ale to do mnie nie dochodzi :1smutny:
Może masz zapchaną skrzynkę? (Tak pytam)
 
stare 26.12.2004, 20:47   #7
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dobra, to po kolei.

1) Jak ktoś nie zapisuje nazwy uzytkownika i hasła, to sam jest sobie winien! Przecież wiecie że windows nie jest najbardziej stabilnym systemem, a wirusy też zdarzają się nie tylko w bajkach. Na szczęście dla tych mało przezornych producent umożliwia ponowną rejestrację tej samej kopii gry (... bo im się baza użytkowników rozjechała, ale ciicho!!! bo sie wyda), tak że kombinujcie jakoś te skany (czytelna fotka zrobiona cyfrówką też może być). Innego sposobu nie znam, a nawet jak znam to nie podam.

2) Podanie przy rejestracji adresu mailowego poczty która źle działa może się skończyć nieciekawie - a darmowe konta na serwerach typu Onet / WP / O2 / ... czasem nie działają nawet przez kilkanascie godzin (jest dostęp do konta, ale poczta nie dochodzi - błąd serwera). Są w takich sytuacjach dwa wyjścia (jeśli chcecie dostać wiadomośc "Przypomnij hasło"):
- czekać
- powtórzyć zapytanie i czekać


3) Serwer AE Games wysyła wiadomość "Przypomnienie Hasła" praktycznie natychmiast (kilka minut to max), tak że jeśli do kogoś nie doszła to wina jest po stronie jego skrzynki. Były dwie awarie serwera EA, ale to nie ostatnio. Proponuje wejśc przez webmail (czyli zalogować się do poczty przez stronę WWW) i zobaczyć ile zostało miejsca -> typowy przyczyna "niedochodzenia" maili to zapchana skrzynka odbiorcza.

4) Przy rejestracji gry należy podać istniejący adres @ (to tak tytułem przypomnienia). Błąd przy wpisywaniu adresu @ = nie ma możliwości odzyskania hasła. System pamięta wszystkie nieudane rejestracje, raz wpisany numer seryjny gry jest już "spalony" - w takim przypadku pozostaje tylko kontakt z pomocą techniczną (link był podawany)
 
stare 27.12.2004, 01:51   #8
K_O_T
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

nie mam zapchanej... nie mam zajetych nawet 10% miejsca...
 
stare 27.12.2004, 11:06   #9
35C4R00N
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał K_O_T
nie mam zapchanej... nie mam zajetych nawet 10% miejsca...
Czyli punkt 4) ( punkt 2) raczej nie, za długo to trwa)
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum

Podobne wątki
Temat Autor wątku Forum Odpowiedzi Ostatnia wiadomość
Problem... mla99 The Sims 1: Rozszerzenia 12 03.07.2004 08:04


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:39.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023