Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.12.2009, 11:39   #1
ea coll
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Jak żyć by się nie znudzić?

No właśnie jak żyć,co ciekawego wy robicie?Za co można się wziąć żeby się nie znudziło?
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.12.2009, 12:13   #2
Gio
 
Avatar Gio
 
Zarejestrowany: 28.01.2008
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3,238
Reputacja: 15
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

zbieranie kamyczków, przepisy, wypełnianie misji, chodzić na różne kursy i mnóstwo innych rzeczy. Przecież w trójce tyle tego jest, że hej..
__________________
Evil is a Point of View
Gio jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2009, 13:25   #3
Starly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

Ja zrobiłem jednego sima, zacząłem nim kolekcjonować wszystkie przedmioty, uprawiać ogród, ćwiczyć wszystkie umiejętności, uczyć się przepisów, uczestniczyć w turniejach szachowych, poznawać mieszkańców i wypełniać te małe wyzwania w dzienikach wszystkich umiejętności. Rozwijam też nim karierę naukową, gdy doszedł do końca, usunąłem ją i zacząłem od medycznej. Potem dałem simowi simkę, mieli ślub i dwójkę dzieci. Simką rozwijam karierę biznesową. Od kiedy mam WP, wypełniam tym samym simem wszytkie misje, uczę się Sim Fu, wyrobu nektaru oraz forografowaniem. Dodatkowo jego żona ma romans ze sprzątaczem, wieć jest jeszcze ciekawiej xD Oczywiście wszystko bez kodów. Gram tak od kilku miesięcy, i ani razu mi się nie znudziło xD

Ostatnio edytowane przez Starly : 31.12.2009 - 13:30
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2009, 13:46   #4
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

Cytat:
Napisał ea coll Zobacz post
No właśnie jak żyć,co ciekawego wy robicie?Za co można się wziąć żeby się nie znudziło?
Proponuję grać bez kodów. Wtedy gra jest o wiele ciekawsza
Vanitas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2009, 17:56   #5
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

Mi się jeszcze gra nie znudziła, bo ja lubię takie najzwyklejsze życie z dnia na dzień. Z reguły mam parkę i każę im mieć dwoje dzieci. Mam tak kilka parek i największą dla mnie frajdą jest swatanie Simów. W tej chwili szukam żony dla Aleksandra Ćwira (brat Kasandry Ćwir). Nie bardzo mam pomysł jaką mu tą żonę dać, ale jakąś muszę, bo inaczej na nim skończy się wielki ród Ćwirów, on ma dwie siostry, Kasandrę zrobiłam celowo, żeby było jak w dwójce, a najmłodszą Caroline, zrobiła Mortiemu i Belli gra. No bo jak się ma kilka parek i się tak między nimi skacze, no to gra coś po swojemu zawsze zrobi. Można niby wyłączyć postęp historii, ale gra rzadko zrobi coś, czego ja naprawdę nie chcę. Z reguły fajnie jest czytać gazetę i się dowiadywać czegoś nowego. Kto umarł, kto się urodził, kto się hajtnął a kto przeprowadził. Na wakacje nie jeżdżę, bo mnie się nie bardzo podobają. Owszem to zwiedzanie grobowców może ciekawić, przez parę dni, ale ja bym wolała zwykłe wylegiwanie się na plaży i pływanie w oceanie. Niestety, ale twórcy nie pomyśleli o tym, że na wakacje owszem można jechać po to by coś ciekawego przeżyć, ale również jeździ się tam, by wypocząć. Ja raz wysłałam parkę na wakacje i to był błąd, bo nie można razem robić jakieś okazji i zawsze jedno traktowało się po macoszemu. Te "wakacje" nie nadają się do tego by pojechać tam z całą rodziną. Te z dwójki były lepsze.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2009, 18:03   #6
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

Jeden z najfajniejszych tematów dotyczących gry

Właśnie ja też lubię takie proste simowe życie...
Ale zapomniałam całkiem o gazecie - to jest takie fajne...
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2009, 18:08   #7
Tofik
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

Właśnie nie ma to jak życie bez kodów ale trzeba przyznać jest tudne szczególnie jak się do nich przyzwyczaisz
  Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2009, 18:08   #8
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

W dwójce po prostu wywalałam gazetę jak jakiegoś śmiecia. W ogóle jej nie czytałam. Bo niby po co? Robotę łatwiej było znaleźć komputerem niż gazetą, przeprowadzka też mogła być przez kompa. Gazeta tylko mi się przydawała, jak chciałam jakąś konkretną pracę, no to wtedy wpisywałam Boolpropa i klikałam a gazecie. A tak to była wyrzucana bez czytania. W trójeczce czytanie gazety o święty obowiązek każdej mojej rodziny.
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2009, 18:11   #9
Mamełe
 
Zarejestrowany: 27.02.2008
Skąd: na efie
Wiek: 44
Płeć: Kobieta
Postów: 926
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

Cytat:
Napisał Starly Zobacz post
Ja zrobiłem jednego sima, zacząłem nim kolekcjonować wszystkie przedmioty, uprawiać ogród, ćwiczyć wszystkie umiejętności, uczyć się przepisów, uczestniczyć w turniejach szachowych, poznawać mieszkańców i wypełniać te małe wyzwania w dzienikach wszystkich umiejętności. Rozwijam też nim karierę naukową, gdy doszedł do końca, usunąłem ją i zacząłem od medycznej. Potem dałem simowi simkę, mieli ślub i dwójkę dzieci. Simką rozwijam karierę biznesową. Od kiedy mam WP, wypełniam tym samym simem wszytkie misje, uczę się Sim Fu, wyrobu nektaru oraz forografowaniem. Dodatkowo jego żona ma romans ze sprzątaczem, wieć jest jeszcze ciekawiej xD Oczywiście wszystko bez kodów. Gram tak od kilku miesięcy, i ani razu mi się nie znudziło xD
Ja mam tak samo. Gram bez kodow i ledwo jednym simem wypelnilam prawie wszystkie wyzwania (od czerwca, tylko gwiazdy gitary nie mial) a tu juz dodatek sie pojawil i znowu masa roboty. dodatkowo sim robi za kustosza lokalnego muzeum wiec zbiera wszystkie relikty i kamienie, ktore szlifuje kazdy w roznych szlifach (duzych), owady, skaly itd. do muzeum natury.
Mamełe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.12.2009, 18:12   #10
Björk
Admin Emeryt
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

Ja gram zawsze bez kodów (no chyba, że w budowaniu
Lubię, jak simowie się męczą przy awansie, jak wychowują dzieci, jak urządzają imprezki...
A do wakacji mam identyczny stosunek co Annie - wolałam te w 2, gdzie sim mógł się opalać po prostu zamiast jakąś grę przygodową odstawiać
__________________
Love Profusion
Björk jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 20:47.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023