Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 05.08.2010, 22:55   #31
Ellika99
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

HeH Ja mam pare rodzinek i w jednych gram na kodach a na innych bez.Twórz np. śmieszne rodzinki i żyj !
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.08.2010, 20:02   #32
Werona2000
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

jak sie nie nudzić hmm...może chodz do parku, na mecze piłkarskie, do restauracji ,do kina by twoi simowie troche pooglądali,gdy twoja simka rodzi zawież ją do szpitala i troche poczekaj na dziecko!Gram nie długo od miesiąca i jeszcze mi się nie znudziło.Jest tyle miejsc i aktrakcij nie wiem dlaczego ci się nudzi!?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2010, 12:19   #33
Wednesday
 
Avatar Wednesday
 
Zarejestrowany: 10.08.2009
Skąd: Brzegi
Płeć: Kobieta
Postów: 35
Reputacja: 10
Smile Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

Ja grałam z kodami i szczerze mówiąc od razu mi się znudziło. No, ale jak grałam tymi kodami to się nauczyłam, i bez kodów nie daje rady. Teraz mam Sześcioosobową rodzinkę, no i...Jakoś to leci :/ Zbieram na wypad do Egiptu. Głowa rodziny maluje obrazy, ma 8 poziom. Lubię się gapić jak simowie malują, coraz to fajniejsze obrazy wychodzą 8] (polecam)
Wednesday jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.08.2010, 13:59   #34
PoZmrokowiec
 
Avatar PoZmrokowiec
 
Zarejestrowany: 27.01.2010
Skąd: R-sko - Radomsko
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 124
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak żyć by się nie znudzić?

Żyłem Nowakami, ale mi się znudziło. Ciągle do pracy, podlewac olbrzymi ogród, jedzenie i spanie. Pierwsza moja rodzinka miała kilka pokoleń, ale nie wiedziałem o takich rzeczach jak czytanie gazety, nie miałem dodatków itp. Aktualna rodzinka to blondynka Tenisha i SimBot Tamison stworzony przez SimBota Therona(TTT hehe ), a tym kto go adoptował był Michał, który powiązał się z Tenishą. Gram bez kodów, ale czasami zdarza mi się użyc testinga do rozsiewacza kamieni, albo owocu życia(dla ośrodka naukowego). Zazwyczaj kupuję najtańsze meble, podłogi i ściany, a gdy zarobie 80 000SML zmieniam meble, podłogi i ściany na najbogatsze. Potem powiększam rodzinę, remontuje dom itp. Gra ani razu mi się nie znudziła. Garaż zrobiłem wielki jak 5 moich malutkich domków, ale i tak jest mały, bo trzymam w nim wóz strażacki(Michał osiągnął ostatni awans strażaka), dodatki, łazienkę, teleskop itp. Nie wiem czy mi się zmieszczą dodatki z Szybkiej Jazdy. Ale się rozpisałem !

PS Wiecie może czy odblokują możliwości pisania wiadomości??
PS 2 Może zrobie teraz 10SML w gotówce
PS 3 Włączcie sobie na YouTubie poopy klanu ,,To pewnie Jerzy''
__________________
Dodatek jest Bogiem,
Tworzenie domów nałogiem,
CAS zabawą,
The Sims 3 podstawą



PoZmrokowiec jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023