Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.06.2014, 22:03   #1
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Apel do autorów OJSG oraz FS

Autorze OJSG! Autorze Fotostory!
Tak, Ty!
Potrzebuję właśnie Ciebie!


Wraz z objęciem przeze mnie pieczy nad działem "TSP On Top" postanowiłem trochę go zmodyfikować. Aby mi się to udało, potrzebna mi jest Twoja pomoc!

Pamiętam, że jakiś czas temu padła gdzieś na forum luźna propozycja, aby we wspomnianym dziale opisywać dzieła pisane dużo dokładniej. Wpadł mi do głowy pewien pomysł.
Jeśli piszesz OJSG lub Fotostory i chciałbyś, aby Twoja opowieść znalazła się na łamach FTS Newsletter - wyślij mi jej krótki opis, recenzję lub streszczenie poprzez prywatną wiadomość! Nadesłany przez Ciebie tekst wraz z linkiem do Twojego opowiadania opublikuję w artykule razem z moim subiektywnym komentarzem na temat Twojego dzieła oraz z 3 komentarzami innych użytkowników.

To będzie dla Ciebie świetna reklama - każdy użytkownik będzie mógł przeczytać coś, co naprawdę go zainteresuje. Opis Twojego OJSG lub FS na pewno "powali kogoś na łopatki" i przyciągnie masę nowych czytelników i komentatorów. A wszyscy doskonale wiemy, jak dla każdego autora cenne są komentarze

Na prywatne wiadomości czekam do 9 czerwca, Twój tekst nie powinien przekraczać 220 słów. Mam nadzieję, że inicjatywa zostanie mile przyjęta i będę mógł to powtarzać w kolejnych numerach naszej forumowej gazetki!

Pink Panther

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 06.06.2014 - 14:12
Pink Panther jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.06.2014, 14:11   #2
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Apel do autorów OJSG oraz FS

W związku z dużym zainteresowaniem pomysłem chciałbym ogłosić, że przyjmę jeszcze tylko jeden opis OJSG/FS. Wszystkie inne opublikuję dopiero w kolejnych numerach FTS Newsletter. Nie chcę opisać wszystkich dzieł w jednym artykule
Obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Opisy OJSG i FS, które dostałem już wcześniej, zostaną opublikowane.
Ze względów organizacyjnych muszę także skrócić czas wysyłania opisów tylko do 9 czerwca.

Bardzo przepraszam za chaos.

Edit 08.06.: Otrzymałem ostatni opis Wszystkich innych autorów zachęcam do wysyłania ich do następnego numeru

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 08.06.2014 - 14:04
Pink Panther jest offline  
stare 27.07.2014, 01:31   #3
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Apel do autorów OJSG oraz FS

Autorze OJSG! Autorze Fotostory!
Znów czekam na opisy Twoich dzieł!

Kontynuuję to, co zacząłem w poprzednim numerze FTS Newsletter.
Jeśli chciałbyś, aby opis Twojego simowego opowiadania znalazł się na łamach FTS Newsletter, wyślij mi go poprzez prywatną wiadomość. Pamiętaj, że Twój tekst nie może przekraczać 220 słów. Proszę także, aby nie wysyłać recenzji OJSG oraz FS, które były już opisane w poprzednim numerze gazetki.

Na opisy czekam od 30 lipca do 10 sierpnia, opublikuję maksymalnie cztery. Informuję o tym wcześniej, aby każdy miał szanse wysłać do mnie swój tekst, ponieważ nadal obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy". Opisów, które dostanę przed 30 lipca, nie będę brał pod uwagę.

Teksty, które otrzymałem do tej pory: 0/4

Ostatnio edytowane przez Pink Panther : 27.07.2014 - 01:35
Pink Panther jest offline  
stare 14.08.2014, 19:03   #4
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Apel do autorów OJSG oraz FS

Nie dostałem ani jednego opisu, więc jeśli ktoś nadal chciałby coś przesłać - moja skrzynka odbiorcza stoi przed Wami otworem
Pink Panther jest offline  
stare 30.08.2014, 20:59   #5
Pink Panther
 
Avatar Pink Panther
 
Zarejestrowany: 05.04.2013
Wiek: 25
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,494
Reputacja: 25
Domyślnie Odp: Apel do autorów OJSG oraz FS

Prosiłbym, żeby osoby, które wysłały mi swój opis, koniecznie skontaktowały się ze mną przez PW.
Można jeszcze je dosyłać do 8 września. Jeśli ktoś chciałby tworzyć OJSG/FS w The Sims 4, jego dzieło również chętnie zaprezentuję na łamach FTS Newsletter
Pink Panther jest offline  
 

Tagi
fotostory, fts newsletter, ojsg


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:19.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023