Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > Forum i Scena The Sims
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zobacz wyniki ankiety: Czy Bjork ma pozostać adminem
tak 40 90.91%
nie 1 2.27%
nie mam zdania 3 6.82%
Głosujących: 44. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 31.07.2014, 10:46   #31
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,052
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Czy Bjork ma nadal być administratorem.

Z niemal 30 osób, które zagłosowało, a zagłosuje zapewne jeszcze więcej, Ty, drogi Ciastku, zacytowałeś 2 osoby.. I prosiłabym o powstrzymanie się od nazywania ludzi "prymitywnymi" - to niezbyt miłe
Co do Twojej propozycji sondy, to jak długo ten user miałby być na stanowisku admina? Nie można porównywać 1,5 roku pracy Apo, do pracy jakiegoś użytkownika, która zapewne potrwałaby miesiąc czy ileś tam. I jestem całkowicie przeciwna jakimś przymusowym urlopom. Pamiętajcie, że to jest bardziej wolontariat, nam nikt tutaj nie płaci, poświęcamy swój czas, żeby utrzymać porządek na forum, czasem wychodzi nam to lepiej, czasem gorzej, ale jednak. Naprawdę się staramy, co nie chroni nas niestety od popełniania błędów. To prawda, że musimy nad sobą popracować, ale pozostali użytkownicy również powinni wyciągnąć wnioski ze swoich zachowań. Jak to w konfliktach - nie ma strony bez winy. Byłoby świetnie, gdybyśmy nauczyli się ze sobą współpracować albo chociaż żyć obok siebie, wzajemnie się nie denerwując.
Co do ankiety, to powiem od siebie, że odczekałabym jakiś czas, aż wszystko by się uspokoiło. Teraz wiele rzeczy zostałoby napisanych pod wpływem chwili, a to niezbyt dobrze.

Cytat:
Napisał Słodki Pan Ciastek
nie widzę sensu prowadzić czemu szerzy się jakaś wielka propaganda o to że bjork ma opuścić to stanowisko.
Nikt nie szerzy żadnej propagandy, wręcz przeciwnie. Patrząc na dotychczasowe wyniki ankiety, nie ma szans, by Bjork opuściła stanowisko administratorki z woli użytkowników forum
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 31.07.2014, 10:52   #32
Björk
Administrator
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Czy Bjork ma nadal być administratorem.

No taaa.... A nie daje Wam do myślenia, że jedyny użytkownik, który zagłosował na NIE ma bana
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 31.07.2014, 11:01   #33
Caesum
Administrator
 
Avatar Caesum
 
Zarejestrowany: 26.05.2005
Skąd: Warszawa
Wiek: 29
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,456
Reputacja: 72
Domyślnie Odp: Czy Bjork ma nadal być administratorem.

Cytat:
Napisał Kędziorek Zobacz post
Nikt nie szerzy żadnej propagandy, wręcz przeciwnie. Patrząc na dotychczasowe wyniki ankiety, nie ma szans, by Bjork opuściła stanowisko administratorki z woli użytkowników forum
No cóż Bjork, twe marzenia o szczęśliwej emeryturze legły w gruzach. Ale nie martw się, kochamy cię i podejmiemy wszelkie kroki, byś się nie nudziła.

Odnośnie tematu, nie wiem za bardzo, o co poszła wczorajsza gównoburza, ale dziwi mnie w ogóle pojawienie się tematu o usunięciu Bjork ze stołka admina.
Caesum jest offline  
stare 01.08.2014, 19:34   #34
Tenebris
 
Avatar Tenebris
 
Zarejestrowany: 16.07.2013
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 343
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy Bjork ma nadal być administratorem.

Ja uważam, że Björk powinna zostać na stanowisku administratora. Przyglądałam się jak rozwiązałaś sprawę dotyczącą rudzielca i zachowałaś się bardzo dojrzale mimo dezaprobaty niektórych. Taki powinien być administrator: dojrzały, odpowiedzialny i sprawiedliwy.
Tenebris jest offline  
stare 04.08.2014, 18:09   #35
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czy Bjork ma nadal być administratorem.

Nie no, co za głupie pytanie? Nie wyobrażam sobie tego forum bez Twojego administrowania, Björk.
__________________
Searle jest offline  
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023