Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > Nowości z Simowego Świata
Zarejestruj się Blogi FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.03.2012, 13:12   #21
Kethael

Wpisy bloga: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 Magia 7 dodatek ?

Magia jest ok. Na pewno kupię, bo interesują mnie takie rzeczy. Niemniej jednak żałuję, że będziemy musieli jeszcze zapewne długo czekać, aby w naszej grze naprawdę zaczęło się coś dziać. Chodzi mi oczywiście o pogodę, bo to jedna z bardziej widocznych zmian.
Pamiętam jak po PZ denerwowałam się, że wampir nie może nikogo zaatakować, tylko musi zaprzyjaźnić się ze swoją ofiarą. Tak, to mnie wkurzyło.
Kethael jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.03.2012, 14:26   #22
Spectrum
Guest

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
No to Panie i Panowie, powstanie pierwszy dodatek do trzeciej serii Simsów, którego na 200% nie kupię Zaoszczędzę trochę Absolutnie odstręczają mnie wszelkie kwestie magiczne itd.
Zgadzam się w 100%.
Od siebie dodam, że mogli już zaimplementować tą magię do Zostań Gwiazdą. W końcu dodali tam magików. Niestety EA, sobie w kulki leci...

stare 18.03.2012, 02:44   #23
xometr
Guest

Bo to nieopłacalne. Popatrzcie ile gratów było w podstawce 1 oraz w każdym kolejnym dodatku. Już 2 zaczęła radykalnie uszczuplać liczbę opcji i obiektów, ale 3 przechodzi samą siebie. Jeszcze doczekamy się dodatków wiosna, lato, jesień oraz zima zamiast jednego zwanego roboczo 4 pory roku. Wspomnicie moje słowa.

stare 08.06.2012, 12:36   #24
wonderland_o.o
Guest

Szczerze to wolałabym 4 pory roku, ale Magia też się ciekawie zapowiada, ale trzymam kciuki, aby były też 4 pory roku < 3

stare 08.06.2012, 20:56   #25
Ejak

Reputacja: 10

Cytat:
Napisał anie_1981 Zobacz post
No to Panie i Panowie, powstanie pierwszy dodatek do trzeciej serii Simsów, którego na 200% nie kupię Zaoszczędzę trochę Absolutnie odstręczają mnie wszelkie kwestie magiczne itd.
Me too. Cieszę się, że twórcy wydłużają czas, zanim zakupię coś związanego z
The Sims

Cytat:
Napisał ultraviolence Zobacz post
Moi drodzy, do wielce wyczekiwanych pór roku, wyjdzie jeszcze z pięć oficjalnych dodatków i tyle samo akcesoriów (albo i więcej)... Oczywiście, trochę przesadzam, ale ile można? Ja po ZG sobie odpuszczam, bo sprzętu szkoda, a na lepszy na razie mnie nie stać
Ja na szczęście od marca mam bardzo dobry sprzęt, więc wszystkie dodatki i akcesoria, które wyszły mam, pomijając ZG, LW i to paskudztwo Słodkie niespodzianki Katy Perry. Gra mi się, w ogóle nie tnie, więc w końcu jestem szczęśliwy, ale jest inny problem. Simsy w porównaniu do gier jakie za równoważną cenę mogę kupić, po prostu się nie wybijają i zostają w tyle. Dlatego wolę wydać 70-100 zł wydać na lepszą produkcję...
Czyli w skrócie, czekam na 4 Pory Roku.
Zamknięty Temat

Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)

Zasady Postowania