Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.09.2008, 21:36   #1
Narumi
Guest
 
Postów: n/a
Smile Reputacja

Jak to jest? Grałam simką z przyczepy (Ołów <- czy jakoś tak ;p) Jej reputacja była słaba (pasek był w połowie czerwony) i chciałam jej ją poprawić, zaprzyjaźniłam się z każdym sąsiadem to czasami mi proponowali prace albo tańsze meble(?) czasami się zdarzało że mówili że komuś o mnie opowiedzą(?), później chodziłam na parcele i znalazłam jej innych przyjaciół no ale jej reputacja dalej stała w miejscu ;o
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 07.09.2008, 07:56   #2
blakistoni
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Reputacja

A masz jakieś dodatki neta/hacki typu inSIMenator?

Jak masz to je wywal na pulpit i sprawdź
 
stare 07.09.2008, 08:28   #3
Narumi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Reputacja

No właśnie nie posiadam żadnych dodatków z neta bo się nie raz na nich przejechałam.
 
stare 07.09.2008, 10:10   #4
Miyoki
 
Avatar Miyoki
 
Zarejestrowany: 26.07.2006
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 787
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Reputacja

Mam tak samo. Gram sobie moją rodzinką, zaprzyjaźniam się z tymi wpływowymi ludźmi (mówią, że znają osoby, które pracują w tym samymk zawodzie i powiedzą o mnie), ale także z normalnymi ludźmi. Pasek - nic. Stoi w miejscu.
A także nie mam żadnyh dodatków z internetu i innych rzeczy, bo nie mam komputera z simami podłączonego do internetu, więc nie wiem co się dzieje.
Mi chyba ten dodatek lekko psuje grę
Miyoki jest offline  
stare 07.09.2008, 10:22   #5
Lacuna89
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Reputacja

Może trzeba mieć bardzo dobrych przyjaciół i wysoki wskaźnik związków żeby ta reputacja wzrosła? osobiście narazie nic nie poradzę bo sama nie próbowałam tego robić i nie wiem jak to działa
 
stare 07.09.2008, 10:49   #6
Narumi
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Reputacja

Właśnie niektórzy simowie są od mojej simki najlepszymi przyjaciółmi [tymi na zawsze czy coś takiego (czyt. żółte buźki)] i niestety nie idzie jej reputacja
 
stare 07.09.2008, 11:00   #7
Lacuna89
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Reputacja

Kurcze to ja sama nie wiem czemu tak ;/ musisz tam kombinować jakoś
 
stare 07.09.2008, 11:44   #8
ILOnka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Reputacja

Właśnie tez się zastanawiam o co chodzi z ta reputacja, mnie też stoi w miejscu. Gdzies wyczytałam, ze trzeba organizować przyjęcia, zaprzyjaźniaź się etc... No ale póki co nic nie wzrasta :/
 
stare 07.09.2008, 19:55   #9
FrAiSe^^
 
Avatar FrAiSe^^
 
Zarejestrowany: 10.09.2006
Skąd: france
Wiek: 32
Płeć: Kobieta
Postów: 56
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Reputacja

Moja tez stala w miejscu, to poszlam na parcele publiczna i z kazdym simem sie witalam usciskiem dloni, podziwialam ich i opowiadalam dowcipy, no i pasek wzrastal. Potem wyszedl komunikat ze moja reputacja wzrosla.
Pozdrawiam.
__________________
FrAiSe^^ jest offline  
stare 07.09.2008, 20:35   #10
SKiter404
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Reputacja

Tak jak wyżej. Reputacja rośnie na parceli publicznej. Rośnie przy przyjaznych interakcjach (np. "Opowiedz dowcip", "Obejmij... Przyjaźnie", mocno podskakuje na randce czy na spotkaniu grupy w Nocnym Życiu), tylko uważajcie na "Rozmawiaj... Plotki" Bo to obniża reputację.

P.S Moja simka ma 5 najlepszych przyjaciół na zawsze i 2 najlepszych, a miała tylko jedną propozycję (randka w ciemno), ani razu nie proponowali mi pracy/mebli.

Ostatnio edytowane przez SKiter404 : 07.09.2008 - 20:37
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:33.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023