Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.08.2012, 19:50   #1
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Smile Rodzinki Fallen

Bohaterzy występujący w tej historii zostali wyróżnieni w Gali Opowiadamy Jak Sobie Gramy 2012

Caroline Star


Hej Postanowiłam wstawić tu moje rodzinki, ponieważ musiałam odinstalować TS2, a spodobało mi się wstawianie losów simów do OJSG Czego możecie się spodziewać? Zwykłe życie Simów - zanudzę Was na śmierć Oczywiście wstawię coś ciekawszego, żebyście tylko nie usnęli
---------------------
Spis odcinków:
Odcinek I - poniżej
Odcinek II - klik
Odcinek III - klik
Odcinek IV - klik
Odcinek V - klik
Odcinek VI - klik
Odcinek VII - klik
Odcinek VIII - klik
Odcinek IX - klik
----------------------
Zaczynam więc z rodziną o bardzo oryginalnym nazwisku
Rodzina Star
Do pięknego, spokojnego Appaloosa Plains wprowadziła się Caroline Star. Jej rodzice zginęli w wypadku samochodowym. Postanowiła zmienić swoje życie i wyniosła się z Sunset Valley, by zamieszkać w domku na wsi. W spadku po rodzicach otrzymała jednak dużą willę z basenem i sporą sumkę, więc o pracy nawet nie myślała.

W wielkim domu czuła się bardzo samotnie, więc postanowiła zaadoptować zwierzaka. Od dzieciństwa kochała psy, więc weszła na stronę internetową najbliższego schroniska i zaadoptowała szczeniaka. Po trzydziestu minutach przyjechał wolontariusz wraz z nowym członkiem rodziny - Roxie.



Przesłodki szczeniaczek szybko się zadomowił, był bardzo rozpieszczany przez jego właścicielkę, jednak nauczył się zasad panujących w domu i nie stwarzał większych problemów - poza małymi wybrykami...

Gdy Caroline zdobyła zaufanie i przyjaźń psiaka nadeszła pora, by zapoznać się z miejscowymi. Jako ofiarę wybrała chłopaka, na oko w jej wieku, przystojny, samotny. Postanowiła przygotować hot-dogi i zaprosić go na obiad. Uwielbiała gotować (mimo tego, że nie umiała i paliła wszystko, co chciała przyrządzić O.o).



Dziwnym trafem udało jej się przygotować danie w całości, bez straży pożarnej i marnowania składników O.o Zapakowała obiad i ruszyła do domu mężczyzny. Cieszyła się faktem, że wreszcie kogoś pozna, bo odkąd się wprowadziła, całymi dniami siedzi w domu, ostatnio nawet zaczęła gadać sama do siebie O.o (zwariowała, cóż).
Zapukała do drzwi.


- Ymm, hej... Caroline, jestem twoją sąsiadką.
- Chris, miło. Wybacz, ale nie zaproszę cię do środka, gdyż jest... pusty?
Faktycznie był pusty O.o

- Nic nie szkodzi, ja zapraszam do siebie na obiad!
- A może zmiana planów? Zabiorę cię w moje ulubione miejsce. - zadeklarował.
Dziewczyna zgodziła się bez namysłu (a co, jeśli chłopak okazałby się gwałcicielem i zabrał ją do lasu?! A może chciał ją ZABIĆ i ciągnął ją do jakiegoś magazynu?! Eh...). Pojechali taksówką. Po chwili byli już na miejscu, a dokładniej koło stajni, gdzie można było za drobną opłatą "wynająć" konia na jazdę, nauczyć się jeździć, bawić się ze zwierzakami... Ludzie lubili tu przychodzić.
Chris poszedł do właściciela i wynajął dwa konie, dla siebie i sąsiadki.



Jaka była jej mina, gdy okazało się, że ma na niego wsiąść! o.O Po wielu próbach jednak się udało.



Chłopakowi poszło to znacznie szybciej (widać, że doświadczony, tylko trochę smutną ma minę, czyżby bał się konia?).



Dziewczyna była przerażona, pierwszy raz siedzi na koniu Wcześniej jakoś nie miała okazji... Widząc chłopaka pokonującego przeszkody zapragnęła być jak on - i się udało! Wyścigowy koń jak na naukę jazdy...



Było coraz później, więc sąsiedzi dali odpocząć zwierzakom. Dla jednej schodzenie było trudniejsze od wchodzenia O.o

Obok stajni stoją stoliki i barek, więc poszli na drinka (tak, teraz na pewno ma wobec niej złe zamiary...).



Czas minął tak szybko i obiad zjedliby na kolację, jednak i tak się zepsuł w wyposażeniu (jakość: zła)

Po wypiciu drinków Chris odprowadził dziewczynę do domu. Po drodze cały czas rozmawiali, dzięki czemu oboje wiele o sobie już wiedzieli. Nic nie znaczące pożegnanie...

Z powrotu pani najbardziej ucieszył się szczeniaczek, o którym Caroline zupełnie zapomniała. Była zafascynowana końmi. Przytuliła Roxie, najcudowniejszego psa na świecie.

Umyła ząbki jak grzeczna dziewczynka...

... i poszła spać. Ciekawe, co jej się śniło?

************
Tak, wiem - nudy, nudaśne nudy i wszystko, co najnudniejsze, ale mam nadzieję, że się spodoba i akcja się rozwinie Początki bywają najtrudniejsze, a ja nie chciałam, żeby od razu coś się działo
Pozdrawiam
__________________

Ostatnio edytowane przez Fallen : 14.01.2013 - 21:00
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 16.08.2012, 19:54   #2
Meggie
 
Avatar Meggie
 
Zarejestrowany: 29.11.2005
Skąd: Chełm
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 1,082
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

Bardzo ładna simka, taka delikatna Czekam na dalszą część

Witamy w OJSG
__________________
Looks like a girl, but she's a flame.
So bright, she can burn your eyes...
Better look the other way.
Meggie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2012, 19:56   #3
easey
 
Avatar easey
 
Zarejestrowany: 18.03.2012
Skąd: jajecznica
Płeć: Kobieta
Postów: 951
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

jakie nudy, lol masz simkę śliczną <3 i...mrrrrrauu Chris :33 Tylko dodawaj często odcinki, bo inaczej się na ciebie obrażę i twoje dzieci nie będą się u mnie uczyć piermatmy! mniam, mniam czekam na więcej
easey jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2012, 20:09   #4
Megan
 
Avatar Megan
 
Zarejestrowany: 16.08.2011
Skąd: Califronia
Wiek: 26
Płeć: Kobieta
Postów: 250
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

Ale Caroline śliczna...niech no tylko zgadnę z TVD ? xD Ale ma śliczna sypialnie..kawalek ze zdjęcia . Będę zaglądać..do Chrisa.xD
__________________
Megan jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2012, 20:47   #5
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

Cytat:
Witamy w OJSG
Witam, witam
Cytat:
jakie nudy, lol
wiem, lol
Cytat:
Tylko dodawaj często odcinki, bo inaczej się na ciebie obrażę i twoje dzieci nie będą się u mnie uczyć piermatmy!
nieeeee, proszę! moje dzieci muszą się uczyć u Ciebie! :<
Cytat:
niech no tylko zgadnę z TVD ? xD
Haha, zgadłaś <3
Dziękuję za komentarze
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2012, 20:55   #6
Chloé
 
Avatar Chloé
 
Zarejestrowany: 19.01.2008
Płeć: Kobieta
Postów: 779
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

Fajnie się zaczyna, super koniki. Czyżby szykował się romans? Caroline dopiero się wprowadziła a już zaczyna podboje, idzie jak burza Śliczna simka swoją drogą, nie zdziwię się Chrisowi jeśli wpadnie po uszy.
Słodki piesek, ciekawe co z niego wyrośnie.
Chloé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2012, 21:19   #7
Pink Panther
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

To i ja witam w OJSG, Fallen

Oh, Żonka moja, jaki ja z Ciebie dumny! *.*

Nie narzekać mi tu proszę, że nudy, bo jak na pierwszy odcinek dzieje się i tak sporo Coś mi się zdaje, że Caroline i Chris nie skończą na koniach... Roxie jest naprawdę słodki! <3 A "pusty środek" rozwalił mnie tak, jak Ciebie "Panter się o wiek nie pyta ;x", jeśli to jeszcze w ogóle pamiętasz

Czekam na następny odcinek i obiecuję, że czytać będę, komentować pewnie też

A tak w ogóle, to chyba pierwszy raz widziałem hot dogi w takim przybliżeniu! Aż mi się ochotka zrobiła "Kto Ci pierwszy pokazał hot-dogi z bliska? Moja żona!"

Btw. nazwisko Herbata też było oryginalne
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2012, 21:22   #8
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

Ależ ona chudziutka, chyba trochę za bardzo... Roxie jest prześliczna. <3 Widzę, że nie tylko ja biorę imiona z TVD . Czeka na ciąg dalszy.
__________________
Rosemarie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2012, 21:24   #9
Fallen
 
Avatar Fallen
 
Zarejestrowany: 27.02.2011
Skąd: Mystic Falls
Płeć: Kobieta
Postów: 1,376
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

Kocham ten dział, co chwile komentarze
@Bindi, dziękuję
Cytat:
Oh, Żonka moja, jaki ja z Ciebie dumny! *.*
hehehehehehe, ale słodko <3
Cytat:
A "pusty środek" rozwalił mnie tak, jak Ciebie "Panter się o wiek nie pyta ;x", jeśli to jeszcze w ogóle pamiętasz
Pamiętam i nigdy nie zapomnę, to jest najlepszy tekst roku ! xDDDDDDDD
Cytat:
Czekam na następny odcinek i obiecuję, że czytać będę, komentować pewnie też
Jak nie, to nie będzie obiadu, mężu xDDDDD <3
Cytat:
A tak w ogóle, to chyba pierwszy raz widziałem hot dogi w takim przybliżeniu! Aż mi się ochotka zrobiła "Kto Ci pierwszy pokazał hot-dogi z bliska? Moja żona!"
haha, widzisz! xDDD Co możecie zobaczyć w tym temacie? Hot dogi z bliska, lol

Cytat:
Widzę, że nie tylko ja biorę imiona z TVD .
Haha, nie tylko Uzależniłam się od tego serialu, a Caroline jakoś tak mi się spodobało Dziękuje.
jesteście wspaniaaaali <3333 Aż ma się ochotę grać, dziękuję
__________________
Fallen jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 16.08.2012, 21:30   #10
Kicaj
 
Avatar Kicaj
 
Zarejestrowany: 09.01.2012
Skąd: Nibylandia
Płeć: Kobieta
Postów: 573
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Rodzinki Fallen

Witamy!
Na wstępie zaznaczam (większość o tym wie), że biję za słowo "nuda". A tutaj było takie nagromadzenie, że aż boli

Caroline jest przeraźliwie chuda! Wpędziłaś mnie w kompleksy
Fajnie się zaczyna. Piesio śliczny, koniki <3, a Chris też niezłe ciacho
Dawaj dalej!
__________________
reality bites
Kicaj jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
rodzinki fallen


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 17:25.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023