Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 02.02.2006, 08:10   #11
Darkviolet
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi zwykle konsole albo zestaw karaoke przynoszą
Mam same simki-wykorzystywaczki
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 02.02.2006, 08:14   #12
Nindë
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

To ja dostaję i kwiatki i inne nagrody. Najczęściej dostaje dywany "Wspomnienie" i coś tam jeszcze ale już nie pamiętam..Ciekawe dlaczego czasem przynoszą nagrody a czasem nie..W większości przypadków dostaję tylko bukiet kwiatów.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2006, 09:44   #13
kartofelq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Propo negatywnych prezentów. Simka spotkała się ze swoim wybrańcem. Randka układała się doskonale. Jednak simka mojej siostry nie miała gdzie się wykąpać. Cóż, facet najwyrażniej nie nawidził brzydkich zapachów, bo z randki marzeń zrobiła się fatalna. Następnego dnia simka znalazła pod drzwiami jakąś torbę, która wydalała z siebie nieprzyjemny zapach. He he, radzę od razu je kasować.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2006, 10:01   #14
Xia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Cocaine
Mi też nigdy nie zdarzyła się rzecz większego kalibru niż właśnie bukiet róż z karteczką Ach, jakie te simy romantyczne: "Chcę wąchać te kwiatki tylko z tobą"... xD
Bukiet przynoszą po randze marzeń, a jedną różę po świetnej.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2006, 10:39   #15
Kash
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mi też przynoszą same duże bukiety, ale pamiętam, że ostatnio w którymś domku, chyba linci było takie maciupkie zdjęcia w rameczce.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2006, 13:38   #16
rosex
 
Avatar rosex
 
Zarejestrowany: 14.03.2005
Skąd: wiltshire
Płeć: Mężczyzna
Postów: 947
Reputacja: 10
Domyślnie

Heh. To jest chyba normalne w TS2: NŻ. U mnie w grze za randkę marzeń mój sim/moja simka dostaje bukiet róż, ale od czasu do czasu, np. teleskop, kuchenkę, karaoke, itp.
__________________
rosex jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2006, 13:49   #17
Diaes
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja dostalam fortepian i butelke wina "
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2006, 19:16   #18
riannon
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja dostałam kiedys pianino, fotel misia, dwie fontanny, wazę, rzeźbe, solniczkę i pieprzniczkę, ten przyrząd do dmuchania baniek, stolik do gry w karty i lampkę) A w jednej rodzince mam cały domek zastawiony bukietami, bo simki nic nie robią tylko chodzą na randki. Oczywiście każda randka z kim innym..cud, że żadnen ich ,,chłopak" jeszcze nic nie zauwazył.

Ostatnio edytowane przez riannon : 09.02.2006 - 13:14
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2006, 19:46   #19
Mgiełka
Guest
 
Postów: n/a
Cool

Mi po randce marzeń jeszcze nigdy nie dali prezentu, ale raz nie wyrobiłam się z czasem i ranka byla "Świetną". Dostałam różyczkę w wazoniku, a później sim jeszcze raz do mnie przyszedł i dał mi... fotel. Ten taki wyglądający jak panda.
A jak umawiam się z simami na spotkanie(nie zabawę) i osiągnie szczyt, czyli jak się najlepiej bawią, to jeszcze nigdy nie złożyło mi się tak, żebym nie dostała prezentu. Z tego co zapamiętałam to dostałam kulę elektropląs i telewizor(ten prawie najlepszy, nie plazmowy). A najśmieszniejsze jest to, że tamte simy co mi dają prezenty wcale nie są takie bogate, a stać je na takie drogie podarunki...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2006, 20:08   #20
dusiapl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja miałam dużo pierwszych randek i wszystkie conajmniej na stopniu świetnym a pewnej nocy wszyscy się wkurzyli Najpierw jeden mi przyniósł wieżę poitem inny kuczenke od jeszcze innego dostałam pianino i każdy po kolei widział prezety od poprzednich rano mój kosz na śmieci "się rozwalił" a gazety nie było
Jeszcze jedno możez dostawac także kartki miłosne i kartki od wrogów a także darmowe kupony na jedzenie do restauracji
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:35.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023