Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.06.2005, 09:42   #111
Biała dama
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał alia
No patrz u mnie też - Don został szczęśliwym tatusiem bliźniąt - Darii i Daniela.
O_o Bardzo dziwne bo u mnie Don również został ojcem bliżniąt!! Agnieszki i Adama
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.06.2005, 10:27   #112
Nugate
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Wychodzi na to że siostry Kaliente mają szczęście do rodzenia bliźniaków No bo Dina Kaliente wyszła za Conrada Brunsona (czyli nie za Dona) i urodziła bliźniaki A Nina jest dopiero w ciąży (może też urodzą się bliźniaki)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2005, 13:53   #113
Margierytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Jusia:)
Wychodzi na to że siostry Kaliente mają szczęście do rodzenia bliźniaków
To raczej normalne ;-)))) One też są bliźniaczkami... Nota bene jak w październiku grałam pierwszy raz w The Sims 2 to mi Andżelika Przyjemniaczkowa urodziła z mety bliźniaki... Leonida i Leszka... Tatusiem był szczęśliwy pan ogrodnik....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2005, 14:22   #114
Doris
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Losy moich Maxsis-owych rodzinek się zmieniły,bo miałam przeinstalowywany system i TS2 musiałam zainstalować od nowa, więc to co wczesniej napisałam skreślam.

1.Miłowo
Kasandra wyszła za Dona i zmieniła swój styl, Mortimer jest zadowolony że Don uszczęśliwił Kasandre,ale tak naprawdę nie wie ze ma on mnóstwo kobiet.Daniel dalej spotyka sie z pokojówką Kasią,co zle odbija się na zagubionej Lilianie,która ich nakryła,Marysia czuje ze jej rodzina się rozpada.Esmeralda Hak robi interesy jako pani biznesmen i chcę rozwiesć się z Janem,który chcę aby ona została "kurą domową".Damian rozwija swoja przestępczość. Balbina urodziła małego Igora i postanawia podjac się pracy,aby cos zarobić.Mały Błazej dorasta i zdobywa najwyższe oceny w szkole.Dariusz Marzyciel rozpoczyna pracę w szpitalu i dorywczą jako malarz,Szczepan mobilizuje go do walki o serce Kasandry,ale Dariusz spotyka piękną kobietę w ,której się zakochuje.Nina Kaliente pokryjomu spotyka sie z Donem.Dina ma plan: zdobyc serce bogatego,młodego,przystojnego biznesmena i zagarnąć fortune Ćwira.CZy jej się to uda?

Jutro dam dzieje z Dziwnowa,a potem z Werony.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2005, 14:24   #115
efciaq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A u mnie Balbina Biedak wyszła za mąż za dyrektora miasta On nie ma żadnej rodziny... Sprawdzałam. Balbina nie ma teściowej No i wyprowadzili się do identycznego domku co Biedaki mieszkali. Damian ożenił się z Andżeliką Przyjemniak i była w ciąży. Don ożenił się z Niną (chociaż teraz wolę Kasandrę), ale z Kasandrą był Dariusz Marzyciel. W Dziwnowie i Weronie nie bardzo gram:/ No a Liliana prawie pogodziła się z siostrą. Jeszcze u Marzycieli Daniel i Marysia byli staruszkami na emeryturze A jeszcze wracając do Biedaków to Balbina (przed ślubem) urodziła syna Ewka (Ewek).
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2005, 19:56   #116
Kladź
Guest
 
Postów: n/a
Cool U Mnie

U mnie to jest tak:

Kasandra wyszła za mąż za tego Murzyna Marzyciela.
Ćwir jest z Bellą.
Aleksander ożenił się z Lucynką Hak.

Ten Murzynek syn Marzyciela ożnił się z Lilianą.
Andźelika ożeniła się z tym Biedakiem.

Z tym małym Błażejem Biedakiem jest Dina Kaliente.
Nina zaś jest z Donem.
Ten kolejny mały biedak jest z Kasią Lengarek.

I wszyscy mają nastepne pokolenia.
Żyją nie długo ale szczęśliwie.
W Dzownowie I Weronie to nie gram, bo jeszcze mam swoje miasto
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2005, 19:08   #117
Andromeda
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Już tu pisałam ale dobra :p
Teraz juz nie ma śladu po maxistowskich (lol) rodzinach.
Teraz żyje sobie spokojnie praprawnuczka Niny Kaliente i to jest jedyne "żyjące" wspomnienie tamtych rodzin :p
a w Dziwnowie nie grałam od 5 miesięcy, ale o ile pamietam nic się nie działo :p
A w Weronie mniej więcej tak samo...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2005, 20:03   #118
Bad Boy2
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Miłowo
Kasandra Ćwir pobrała się z Don'em Lotario.
Andzelika pobrała sie z DAmianem
LiLianda pobrałą sie z Szczepanem
Balbina zyje sama o Damian umarł
jedna z siustr kaliente pobałą sie z tym starym dla kasy
Werona
Romeo porał sie z Juliom
Puk z siostrą od juli
a ich brat szuka zony
dziwowo
Zabiłem tego tą rodzine wojskową i dziewczyne od jakiegos brata
ten kosmita szuka zony a jego rodzina taka samajak na początku gry
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2005, 21:22   #119
Nugate
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Tak sobie siedze i myśle...no bo siostry Kaliente miały mamę kosmitkę i dziwi mnie to że one nie są kosmitkami tylko normalnymi simkami...troche to dziwne...nie sądzicie? Oczywiście wiem że w simsach jest inaczej niż w normalnym życiu no ale taka jakoś sobie myśle...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.06.2005, 21:24   #120
gtxiorek
Guest
 
Postów: n/a
Smile :p

Gram tylko w miłowie
Więc Mortimer umarł bo byl za stary,ten mały poszedł na studia,pozniej oblał egzaminy ,wrócił do miłowa ,gdzie sie zabił.A Kasanda jest lezbijką ,wyszła za przyjemniaczkową.Skoro o nich mowa,to... Ten taki ojciec liliany i tej drugiej, odszedł od tej żony ,bo ona go zdradziłą a on ją Liliana gdy dorosła ożeniła się z takim simem którego stworzyłem.Ta jej siostra poszła na studia na biologie. skończyła a teraz mieszka sama z dwoma jej dziećmy. Bo została zgwałcona i urodziła bliźniaki.Marzycielów zlikwidowałem . eee kto tam jeszcze jest .... a no tak Don. Ożenił się z Kaliente tą rudą.A ta blondyna została sama. Biedaków nie ruszałem :p
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 4 (0 użytkownik(ów) i 4 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:30.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023