Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.05.2005, 12:09   #1
sims_rules
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie mleko madrosci :] (cudowny wynalazek ;])

hmm mam pytanie . wszyscy doceniamy chyba dzialanie mleka madrosci, ktore pomoze nam nauczyc naszego nierozumnego bobasa chodzic, mowic i korzystac z toalety, ale czy dziala tez jesli chodzi o ksztalcenie umiejetnosci wpajanych poprzez zabawki (charyzma, kratywnosc, logika)? czy uzywac mleczka, by dzieciak szybciutko osiagnal szczyty umiejetnosci takich jak wczesniej wposmniane charyzma, logika i kreatywnosc?

z gory dziekuje za odpowiedzi :]
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.05.2005, 12:31   #2
trashy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hehe chyba tak przynajmniej u mnie działa ! Spróbuj u siebie :\
  Odpowiedź z Cytatem
stare 27.05.2005, 13:27   #3
kartofelq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Propo tego mleka! Ludzie ja nieumiem z niego skorzystać. Kilkam dzieckiem, matką, ojcem i nic?! Co trzeba zrobić? Help!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2005, 13:43   #4
myszka95
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Żeby skorzystać z Mleka Mądrości trzeba dorosłym kliknąc na pojemnik z mlekirm, wybrać opcje chyba: "przygotuj mleko" Potem sim karmi małego simka i jest ok
Pozdrawiam
Myszka95
  Odpowiedź z Cytatem
stare 15.06.2005, 20:18   #5
Korba
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Żeby mleko poprawnie działało nastolatek,dorosły lub emeryt musi mieć wskaźnik aspiracji przynajmniej złoty.Gdy uczyłam swoje dziecko przy nie białym a czerwonym mleku to wszystkie umiejętności zaczęły się cofać.................
  Odpowiedź z Cytatem
stare 16.06.2005, 07:57   #6
Lea
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Żeby móc nakarmić dziecko mlekiem mądrości musi ono już raczkować. Nie może być leżącym niemowlaczkiem bo wówczas się jeszcze niczego nie uczy.
I jeszcze jedno: Jeśli dorosły założy hełm mądrości mleko będzie miało lepsze działanie.

Ostatnio edytowane przez Lea : 16.06.2005 - 08:01
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2005, 11:00   #7
Violaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja to za często nie używam mleka mądrości Bo denerwuje mnie, że już pierwszego, czy drugiego dnia dziecko wszystko potrafi, a tak to chyba im rodzic dłużej uczy dziecko to chyba bardziej się lubią? Nie znam się :] Wolę, żeby dziecko dlużej przebywało z rodzicami, niż z zabawkami, ot tak! Będzie miało jeszcze pełno czasu, żeby sobie podnieść wskaźnik charyzmy, czy kreatywności
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.06.2005, 19:58   #8
Issa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A ja przyznam, że nie widzę znacznej różnicy między normalną nauką chodzenia i mówienia, a nauką przy pomocy mleka. Nie wiem, być może źle z niego korzystam- na wszelki wypadek zastosuję się do waszych rad.
Irytuje mnie, że tym małym dzieciom trzeba poświęcać aż tyle czasu (rodzice tracą dużo energii). No, ale cóż. To symulator życia rodzinnego, w realu jest jeszcze trudniej.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2005, 09:35   #9
Bar-bar-ka
Guest
 
Postów: n/a
Question

Nie chciałam zakładać nowego temety, więc tutaj się zapytam:
Jak ściągnąć czapkę radości, bo mój sim nie mógł. Najpierw było ok, ale potem wszystkie paski mu pospadały na czarewony i przyszła śmierć? ;( Co robic, żeby było ok. Dodam, że jak zakładał tę czapkę to miał platynowy pasek aspiracji.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 21.06.2005, 10:18   #10
Margierytka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Issa
A ja przyznam, że nie widzę znacznej różnicy między normalną nauką chodzenia i mówienia, a nauką przy pomocy mleka. Nie wiem, być może źle z niego korzystam- na wszelki wypadek zastosuję się do waszych rad.
Irytuje mnie, że tym małym dzieciom trzeba poświęcać aż tyle czasu (rodzice tracą dużo energii). No, ale cóż. To symulator życia rodzinnego, w realu jest jeszcze trudniej.
Ja bym powiedziała, że simowie maja rajskie życie z bachorkami. ;-)))) Chodzą na rzęsach 3 dni, a potem dzieciak się sam soba zajmuje. Wystarczy go nauczyć czytać. Dzieciak nawet w domu pomaga sam z siebie... To nie wyobrażalne in real.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 11:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023