Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą > The Sims 2: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 10.03.2007, 09:28   #1
Gootek
Guest
 
Postów: n/a
Excl Hodowla drzewek ambrozyjnych

Mam taki nieduży problem z hodowaniem drzew ambrozyjnych. :1smutny: Gdy tylko nadeszła wiosna na Kwitnących Wzgórzach, wszystkie drzewka zmieniły status na "chorobliwe". Próbowałem je czymś "wyleczyć", jednak na próżno. Gdy klikam na nie, nie pojawiają sie żadne opcje typu" środek owadobójczy" czy "podlej" - jedynie komunikat "Nie można wykonać żadnej czynności". Co robić? Zbudować szklarnie?

Gra to oczywiście oryginał.
 

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 10.03.2007, 09:34   #2
Sarah
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

hmmm ja tez tak mialam ale chodowalam jesczez pomidorki i dzieki temu dostalam zlota range i moglam gadac z roslinami i jak drzewko bylo chorobliwe zaczelam z nim gadac gadalam gadalam i gadalam az w koncu zmienilo status na kwitnące
 
stare 10.03.2007, 09:49   #3
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

no niestety tak juz jest... musisz sie z tym pogodzic, albo zrobic ogrodek z warzywami i czekac na zlota range.
P.S. szklarnia jest (chyba) tylko dla warzyw. i truskawek;D.

Ostatnio edytowane przez pocia : 10.03.2007 - 10:05
 
stare 10.03.2007, 10:02   #4
Gootek
Guest
 
Postów: n/a
Excl Środek owadobójczy?

A środek owadobójczy? Słyszałem, ze podobno jest coś takiego w grze. Można go jakoś użyć na drzewach? I skąd go wziąć? Ani w trybie kupowania, ani budowy nie znalazłem nic takiego. :1smutny:
 
stare 10.03.2007, 10:06   #5
pocia
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Gootek
A środek owadobójczy? Słyszałem, ze podobno jest coś takiego w grze. Można go jakoś użyć na drzewach? I skąd go wziąć? Ani w trybie kupowania, ani budowy nie znalazłem nic takiego. :1smutny:
środek owadobójczy twój sim "już ma". w takim znaczeniu jak np. wędkę. kiedy drzewa zostaną opanowane przez robaki to wtedy po kliknięciu na nie pojawi się opcja "opryskaj", albo "opryskaj wszystkie".
 
stare 10.03.2007, 10:14   #6
Gootek
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał pocia
no niestety tak juz jest... musisz sie z tym pogodzic, albo zrobic ogrodek z warzywami i czekac na zlota range.
P.S. szklarnia jest (chyba) tylko dla warzyw. i truskawek;D.
Czyli najlepiej pozbyć się drzew i zając sie nimi po osiągnięciu Złotej Rangi?
 
stare 10.03.2007, 12:39   #7
vanity
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:

Czyli najlepiej pozbyć się drzew i zając sie nimi po osiągnięciu Złotej Rangi?

No dokladnie, ja akurat mam ulatwione i mam zlota range i moge gadac z roslinkami Radze ci zajmij sie jakimis ogorkami, pomidorami czy innymi i zdabadz zlota range, potem zajmij sie drzewkami
 
stare 11.03.2007, 21:04   #8
Paczek28
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Nie koniecznie szklarnia tylko dla Kwiatkow i warzyw.Ja Posadziłem Drzewka Ambrozyjne.Cytrynki i inne se hoduje.Umnie Sie za 2 Konczy Zima wiec je Posadziłem i zaczynam piekna Przeprawe z nimi.
Hmmm Moze Posadz je na nowo?
 
stare 14.03.2007, 10:40   #9
tenebres
Guest
 
Postów: n/a
Smile To proste

Ja też się tym martwiłam, ale to nieproblem...rób to co możesz, czyli:
1. Jak drzewka zarosną to je pielęgnuj
2. Kup domek biedronki co zmiejszy problem z insektami
3. Rozmawiać z drzewami możesz też jako simoroślina
4. Opcja opryskaj pojawia się gdy drzewko jest opanowane przez insekty
Gdy nadejdzie czas zbiorów to wszystko będzie OK, tylko, że owoce mogą być smaczne, niesmaczne i bardzo smaczne, więc jednak lepiej mieć zdrowe drzewko
 
stare 14.03.2007, 21:48   #10
keeper280
Guest
 
Postów: n/a
Blush

Gadanie z drzewami sie oplaca jak widac.
Chociaz ja jeszcze nie mialem tej opcji u swojich simow. Musze kupic drzewko i sprawdzic czy na zlotym statusie ogrodnika da sie gadac do kory.
 
Zamknięty Temat


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 23:59.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023