Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 20.12.2012, 16:07   #11
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newletter 16 [18]

Boże Narodzenie to najbardziej radosne święta w roku. Przepięknie ozdobione ulice, ustrojone choinki i kolorowe lampki widzimy przed dwudziestym piątym dniem ostatniego miesiąca. Magię świąt poczuć możemy już na początku grudnia. Każdy kraj ma swoje bożonarodzeniowe tradycje i zwyczaje. Jakie?
------------------
W Anglii świąteczne przygotowania rozpoczynają się już w połowie listopada. Anglicy nie obchodzą Wigilii, a posiłek zaczyna się w południe w pierwszy dzień Bożego Narodzenia. Brytyjczycy (tak jak większość narodów) stroją choinkę. Ich tradycyjnym daniem jest nadziewany pieczony indyk, a na deser tzw. christmas pudding. W drugim dniu świąt (Boxing Day) otwierają prezenty otrzymane od Świętego Mikołaja. W Anglii narodził się zwyczaj zawieszania gałązki jemioły. Szczególną uwagę warto zwrócić na główne ulice Londynu – Oxford i Regent Street oraz na plac Trafalgar Square, które w okresie bożonarodzeniowym wyglądają cudownie.



Oxford Street





Regent Street

Trafalgar Square
W Hiszpanii bardziej obchodzi się święto Trzech Króli, kiedy to rozdawane są prezenty, a na ulicach organizowane parady. Głównym daniem są pieczona ryba i ciasto, w którym zapieka się drobne upominki. Chałwa jest odpowiednikiem opłatka. Po pasterce wszyscy wychodzą na ozdobione kolorowymi żarówkami ulice i śpiewają kolędy.






W Argentynie - podobnie jak w Hiszpanii – prezenty otwieramy 6 stycznia, czyli w dniu Trzech Króli. Święta obchodzone są bardzo hucznie. Konsumowanie słodkości, tańce i zabawy z innymi rozpoczynają się o północy. Głównymi daniami są: pieczony prosiak i chleb w kształcie babki. Dzieci również uczestniczą w ulicznych zabawach z fajerwerkami.

W Meksyku uroczystości zaczynają się dziewięć dni wcześniej, kiedy to pod sufitem wiesza się piniatę, czyli naczynie wypełnione słodyczami. Każdej nocy odbywana jest procesja. Nie stroi się choinki, nie ma pasterki. W Boże Narodzenie dzieci dostają prezenty. Wieczerzę wigilijną jada się przed północą, a głównym daniem jest pieczony indyk bądź wędzony dorsz. Podawane są również owoce i słodycze.



W Stanach Zjednoczonych święta trwają jeden dzień, a 26 grudnia jest normalnym dniem pracy. Okres przedświąteczny rozpoczyna się w dzień po święcie Dziękczynienia, kiedy to na ulicach i w sklepach pojawiają się dekoracje, takie jak sztuczny śnieg i kolorowe lampki. Obowiązkowo stroi się choinkę, pod którą leży masa prezentów, których otwarcie następuje w świąteczny poranek. Tradycyjną potrawą jest pieczony indyk.

Main Street



Rockefeller Center


W Szwecji okres Bożego Narodzenia rozpoczyna się z pierwszym dniem adwentu. Szczególnie uroczyście obchodzony jest dzień św. Łucji, czyli 13 grudnia. Rankiem wyrusza pochód dzieci. Dziewczynki ubierają się w białe, długie sukienki, a w rękach trzymają świeczki. Rodzina spotyka się dzień przed Wigilią na tzw. „dopp i grytan”. Szwedzi nie śpiewają kolęd, za to tańczą wokół choinki. Na stole znaleźć można wędzonego łososia, galaretkę cielęcą, śledzie, pasztety, kiełbaski, szynkę i różne słodkości. Postną potrawą jest lutefisk – suszona ryba moczona w wodzie o dość mdłym smaku. Po kolacji przychodzi czas na prezenty.



Jak widać, mimo innych kultur i tradycji dla każdego narodu Boże Narodzenie jest wspaniałym świętem, pełnym radości i miłości. Nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Wam Wesołych Świąt, spełnienia marzeń i szczęśliwego Nowego Roku!
Fallen
Charionette jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 20.12.2012, 16:07   #12
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newletter 16 [18]








Pamiętniki Wampirów są jednym z najpopularniejszych seriali w USA. 4 sezon miał swoją premierę 11 października, dlatego postanowiłam zapytać kilku naszych użytkowników o opinię na jego temat.

Fallen
Cytat:
Czwarty sezon jest według mnie jednym z nudniejszych, głównie przez miłosny trójkąt. Jednego dnia Elena jest ze Stefanem, drugiego czuje coś do Damona i tak w kółko. Zainteresował mnie wątek o Jeremym jako łowcy. Profesor Shane wydaje się podejrzany i ciekawa jestem, co się dalej wydarzy.
Za dużo miłosnych problemów, za mało akcji! Odkąd Klaus zajmuje się Caroline nic się nie dzieje, najgroźniejszy wampir stał się ciepłą kluchą! Jestem jednak zdania, że świetnie do siebie pasują i uwielbiam oglądać ich wspólne sceny.
Katherine
Cytat:
Uważam, że Elena w tym sezonie jest... głupia. Stefan jest wiecznie taki sam. Damon totalnie się zmienił od 1 sezonu.
Za bardzo na razie ten sezon mi się nie podoba. Mam wrażenie, że Elena jakby jest zmuszona się z Damonem migdalić. Więc niech przerwą tą więź i zobaczymy czy dalej będzie za Damonem latała.
Połówka
Cytat:
Ogólnym wątkiem 4 sezonu jest Elena jako wampir i nawet podoba mi się w takiej wersji. Cieszę się, że nie zrobili z niej drugiej Katherine (czego się obawiałam po jednym z odcinków, w którym szalała z Damonem).
Muszę też napisać o miłosnym trójkąciku. Na brodę Merlina, ile można. Od 1 sezonu biedna Elenka nie ma pojęcia którego z braci kocha bardziej. Teraz chociaż zrobiła jakiś postęp zrywając ze Stefanem, ale co z tego jak i tak zapewne niedługo zostawi Damona i do niego wróci.
Co do łowców - ciekawi mnie jak to wszystko się dalej potoczy odnośnie Jeremy'ego. A jak już o Bractwie Pięciu mowa, to przez profesora Shane'a Bonnie na pewno ucierpi. Znowu.
Ogólnie rzecz biorąc: sezon 4 mnie nie zawiódł (przynajmniej póki co), brakuje mi tylko w nim Katherine, która mam nadzieję, że niedługo się pojawi.


rudzielec
Cytat:
Jeśli chodzi o sezon czwarty, to mam wrażenie, że Julie Plec ma zamiar zadowolić fanów wszystkich bohaterów. Jest trochę Steleny, trochę Deleny, Klaroline, Forwood...
Z jednej strony to dobrze, bo każdy ma coś dla siebie, ale z drugiej już nie tak fajnie, gdyż nie od dziś wiadomo, że jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.
Moim skromnym zdaniem, Julie powinna się w końcu zdecydować, co chce (w końcu to już czwarty sezon!), a nie męczyć fanów ciągłymi skokami od pary, do pary, bo to sie robi męczące.
Denerwuje mnie również ciągnący się wątek (od końca drugiego sezonu), na temat "Jak pozbyć się Klausa", swoją drogą powinni napisać o tym książkę "Śmierć Pierwotnego, na sto nieudanych sposobów" xD
Również drugi wątek, ciągnący się od początku drugiego sezonu pt. "Z kim powinna być Elena" (tytuł książki: "Delena czy Stelena, czyli jak skutecznie doprowadzić fanów do szału")
Ogólnie sezon czwarty, jest trochę nudnawy, a ostatni odcinek, to totalna katastrofa...
Spodziewałam się, że Elena wybierze w końcu któregoś OSTATECZNIE, ale chyba prędzej doczekam się końca świata, niż to nastąpi T__T
Jak dla mnie sezon trzeci był o wiele lepszy, szczególnie wątek rodziny Pierwotnych Wampirów, który wprowadził trochę świeżości do serialu. Elijah, Kol, Rebekah - tych postaci brakuje mi najbardziej, oni napędzali ten serial, który robi się nudny jak flaki z olejem, szczególnie jeśli po kolejnym odcinku znów czytam "jaki to Damon jest pokrzywdzony".
Nie będę się rozpisywać więcej, bo pojechałabym po Damonie po całości.







To współczesna historia Zielonej Strzały, superbohatera komiksów DC Comics. Po 5 latach od katastrofy morskiej miliarder Oliver Queen, dotąd uznawany za zmarłego, zostaje odnaleziony na bezludnej wyspie na Pacyfiku. Kiedy powraca do domu, rodzina zauważa, że pobyt na wyspie bardzo go odmienił. Oliver próbuje pojednać się z najbliższymi i swoją byłą dziewczyną Laurel Lance, jednocześnie kreując swoją sekretną tożsamość. Odtąd za dnia Oliver jest bogatym, beztroskim i nieostrożnym kobieciarzem, jakim zwykł być,
natomiast pod osłoną nocy jako Zielona Strzała walczy ze złem i stara się przywrócić miasto do jego dawnej świetności.


Arrow jest jednym z tych seriali, po których oglądnięciu zaczynam szperać po internecie, szukając informacji na temat kolejnych odcinków. Zdecydowanie wciąga i trzyma w napięciu. Polecam.

≈ KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ PROMO






Pierwszy sezon serialu opowiada o rodzinie Harmonów, która po ciężkich przeżyciach decyduje się na przeprowadzkę do pewnego starego i nawiedzonego domu... Natomiast akcja drugiego sezonu o tytule "American Horror Story Asylum" toczy się w psychiatryku i nie ma żadnego powiązania z pierwszą odsłoną serialu.

Muszę przyznać, że brak mi tego "czegoś" w drugim sezonie. Nie mamy tej nutki tajemniczości, którą mieliśmy wcześniej, kiedy każdy zastanawiał się kim jest Rubber-man. Na szczęście, bardzo dużo daje przerażający klimat w psychiatryku. Polecam ten serial osobom lubiącym dreszczyk emocji - na pewno się nie rozczarujecie.

≈ KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ PROMO 1 SEZONU
≈ KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ PROMO 2 SEZONU






Premiera: 28.12.2012.r
To filmowa adaptacja książki J.R.R. Tolkiena, wstęp do Władcy Pierścieni. Hobbit: Niezwykła podróż to opowieść pełna zaskakujących wydarzeń i magicznych postaci, przedstawiająca odwieczną walkę dobra ze złem.
Hobbit Bilbo Baggins niechętnie wyrusza w niezwykłą i niebezpieczną podróż.
Pokierowany przez czarodzieja Gandalfa opuszcza swój przytulny domek w Shire by wraz z trzynastoma krasnoludami zmierzyć się ze smokiem Smaugiem.


≈ KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ ZWIASTUN






Premiera: 25.01.2013r.
Wspaniała adaptacja powieści Victora Hugo. Los francuskiego ludu, dotkniętego niesprawiedliwością społeczną, uosabia postać głównego bohatera, katorżnika Jeana Valjeana, skazanego na ciężkie roboty za kradzież chleba. Wydźwignąwszy się z upadku dzięki pomocy biskupa, Jean odnajduje sens dobra, zdobywa wysoką pozycję społeczną i staje się protektorem skrzywdzonych i uciśnionych.
Wciąż jednak prześladuje go inspektor policji Javert.


≈ KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ ZWIASTUN






Premiera: 08.02.2013r.
Klasyczna historia w zaskakującej konwencji horroru i kina akcji. Od wydarzeń w chatce z piernika minęło piętnaście lat. Jaś i Małgosia są już dziś dojrzałymi ludźmi. Mimo to rodzeństwo nadal łączy niezwykła misja – na całym świecie nie ma lepszych od nich łowców czarownic. Już wkrótce czeka ich polowanie, podczas którego ich umiejętności zostaną wystawione na najcięższą próbę.

≈ KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ ZWIASTUN






Premiera: 15.02.2013r.
To film oparty na pierwszej części powieści autorstwa Kami Garcii oraz Margaret Stohl. Opowiada historię szesnastoletniego Ethana Wate'a, który mieszka na południu Stanów Zjednoczonych. W małym miasteczku Gatlin w Karolinie Południowej czas stanął w miejscu, a ludzie ciągle postrzegają wojnę secesyjną poprzez pryzmat "północnej agresji". Jednakże pierwszego dnia kolejnego roku szkolnego Wate spotyka tajemniczą Lenę Duchannes, siostrzenicę lokalnego odludka, a także... dziewczynę swoich marzeń. Ethan szybko odkrywa, że Lena nie jest typową nastolatką, a ich tworzący się związek nie opiera się tylko i wyłącznie na fizycznym przyciąganiu, lecz również na tajemniczej więzi, która już niedługo zmieni ich życie.

≈ KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ ZWIASTUN






Premiera: 05.04.2013r.
Niedaleka przyszłość. Ziemię skolonizowali kosmici tzw. dusze, które wnikają w ciała ludzi zabijając w nich świadomość. Pozostała jedyna grupka uciekinierów, której śladem podążają łowcy.
Jedną z nich jest 21-letnia sierota Melanie Stryder, która wkrótce pada ofiarą obcych. W jej ciało zostaje wszczepiona dusza - Wagabunda. Rozpoczyna się walka z czasem...
Czy dziewczynie uda się odzyskać swoje dawne życie oraz utraconą miłość - Jareda?
Czy odnajdzie swoich bliskich?


≈ KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ ZWIASTUN







Premiera: 23.08.2013r.
Film oparty jest na mojej ulubionej serii książek autorstwa Cassandry Clare, które opowiadają o 15-letniej Clarze Fray, która podczas poszukiwań swojej zaginionej matki
trafia do tajemnego świata, położonego głęboko pod ulicami Nowego Jorku, zwanego Podziemnym Światem. Jest on pełen tajemniczych wróżek, wampirów, hybryd człowieka i
wampira, i demonów. Dziewczyna wkrótce sama staje się częścią ukrytego świata łowców demonów i odkrywa straszną tajemnicę...
[/QUOTE]

≈ KLIKNIJ, ABY OBEJRZEĆ ZWIASTUN

Wielkie podziękowania kieruję do Bindi, która podsunęła pomysł na nazwę i do Jina,
który zrobił nowe, świetne logo.
Charionette jest offline  
stare 20.12.2012, 16:08   #13
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newletter 16 [18]



Na początek podamy poprawne odpowiedzi z poprzedniego numeru:

Znajdź różnice:
[IMG]http://i47.************/33m94l2.jpg[/IMG]

Zgadnij co to:
Ciocia Stenia kupiła obraz o nazwie "Miłe muzykowanie w trzech częściach"

Łamigłówki:
Krzyżówka:
1. NIEBO
2. IMPREZA
3. POKOLENIA
4. LOGIKA
5. WAMPIROŚL
6. KOMFORT
7. ŚPIOCH
8. SIMOLEON
9. SIMLISH
10. SUNSET VALLEY
11. RATUSZ

Hasło: OMNIROŚLINA

Rangi niestety nikt nie zdobył. Zapraszamy do udziału w konkursie!
_______________


Pomożesz Sherlockowi znaleźć 5 elementów różniących te obrazki?
[IMG]http://i47.************/t9axvl.jpg[/IMG]

[img]http://i54.************/vf8goz.png[/img]

Odgadnij co tym razem kupiła ciocia Krysia (TS2) i ciocia Stenia (TS3)
TS2:

TS3:
[IMG]http://i46.************/2gv1rol.jpg[/IMG]

[img]http://i53.************/ae4rbb.png[/img]

Odgadnij hasło zaszyfrowane w logogryfie.
[IMG]http://i48.************/k12zog.png[/IMG]
1. Dzielimy się nim przy stole wigilijnym, symbol pojednania i przebaczenia.
2. Z kapustą i mięsem.
3. Pomocnica Mikołaja.
4. Jedna z dwunastu potraw wigilijnych, zupa pochodzenia ukraińskiego.
5. Ciągną sanie.
6. Ustrojone drzewko świerku lub jodły.
7.Pierwsi po rodzicach świadkowie narodzin Jezusa.
8. Śpiewane podczas Wigilii.

Odgadnij hasło zaszyfrowane w rebusie.

Na zgłoszenia czekam od piątku.
PS. Zapraszam do przeczytania regulaminu
Charionette&Flo

Ostatnio edytowane przez Charionette : 21.12.2012 - 18:47
Charionette jest offline  
stare 20.12.2012, 16:08   #14
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newletter 16 [18]


chrupek - Mroczny Pan Skromności - o tak! Skromności nigdy za wiele, także w tym przypadku wyszło bardzo korzystnie.
Irreplaceable – Gingers – nie ma to jak powrót do przeszłości. W tym nicku Ci najlepiej. Nic już nie zmieniaj.
sim_fun – Valerie - imiona w języku angielskim są ostatnio popularne jako nicki, Valerie jest proste i przykuwa uwagę.
aniołek - Senoy - niestety nie wiemy, co ten nick znaczy, lecz podoba nam się, jest krótki i prosty w wymowie.
Katerina – Rosemarie - powroty są dobre! Także w tym przypadku "powrót na stare śmieci" okazał się lepszy.
emi-smile – Glimmer – bardzo oryginalny i ciekawy nick. Zmiana zdecydowanie na lepsze.
Robaczek :)- Altair – zmiana nicka to dobry pomysł. Fakt, mógł być lepszy, ale liczą się chęci ;)
Chewbacca – Flo – ciekawa zmiana. Niby nick krótki, ale ma w sobie coś ciekawego.
smallcherry99 – Sectumsempra – cyferki w nicku są passe. Nowy nick jest bardzo długi, ale zaskakujący
Oj Tomejtoł - Słodki Pan Ciastek – dobra decyzja. Pierwszy nick był bardzo nietrafiony. Obecny miał być oryginalny, ale coraz więcej takich na forum :)
milkie_way15 – inseparable - bardzo neutralnie, choć nie wiemy czy będziesz taka nieodłączna od tego nicka.
Don Sheogorath – Genesis - sądzimy, że do Dona wszyscy byliśmy już przyzwyczajeni. Ta zmiana nie była ani zła, ani dobra.
Julia11 - Green Tea – imię w nicku to kiepski pomysł. Dobrze, że zdecydowałaś się na zmianę.
olanowiak – Séverine – pozytywna zmiana. Nick na pewno lepszy niż poprzedni.
smajl – cheeba – niby jest ok, ale w poprzednim nicku było to „coś”.
skierka – Sqiera – skierka było takie niewinne i dziecinne, ale nowy nick przypomina mi horror.
savage – enobaria - na forum widać coraz większe zainspirowanie "Igrzyskami Śmierci", lecz mogłaś znaleźć lepsze imię z tychże książek.
marmolaaada - Cytrynowa Wiśnia - o ile nick marmolaaada nie był zbyt interesujący to ten niestety nie jest dużo lepszy.
SunnySimmy - Arisane - SunnySimmy nie było zachwycające, lecz Arisane również takie nie jest, choć na pewno lepsze niż wcześniej.
Oxygen – pwoperts - niestety nick nie przypadł nam do gustu, bez tlenu nie dalibyśmy sobie rady w życiu!
Escaculum – modeste – w tym przypadku powrót do korzeni nie był najlepszym pomysłem. Poprzedni nick dodawał Ci powagi.
Kapi12 – kacperprze - nie, nie, nie! Cyferki w nickach nie są popularne, lecz dołożenie do imienia dowolnej cząstki również nie jest ładne.
+ Bluszczyk – neville – nowy nick bardzo ładny. Jest prosty, ale zarazem ma w sobie to coś.
Charionette&neville

Ostatnio edytowane przez Charionette : 20.12.2012 - 16:41
Charionette jest offline  
stare 20.12.2012, 16:10   #15
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie Odp: FTS Newletter 16 [18]



[IMG]http://i45.************/205paxf.png[/IMG]

Baran 21.03-20.04
Święta to dla Ciebie manifestacja sztuczności.
Nie czujesz już tej atmosfery.
Zrobiłbyś wszystko, aby na te trzy dni
zasnąć, zniknąć, wyjechać.
Może warto się przełamać?
Święta to nie taki zły czas.

Byk 21.04-20.05
Jesteś największym fanem świąt.
Już w listopadzie kupujesz bliskim
prezenty. Robisz wszystko, aby było
ciepło i rodzinnie. Hołdujesz wszystkim
tradycjom.

Bliźnięta 21.05-21.06
Masz obsesję na punkcie świąt.
Robisz awanturę, jeśli na stole nie
ma dwunastu potraw a rodzina
nie czeka na pierwszą gwiazdkę,
by zjeść kolację. Odpuść trochę,
święta są po to, żeby jednoczyć,
a nie dzielić.

Rak 22.06-22.07
Jesteś pogrążony w głębokim smutku,
ponieważ na święta nie będzie Kevina.
Już z góry zakładasz, że „te święta
będą do bani”. A może to świetna
okazja, aby pogłębić więzi z rodziną?

Lew 23.07-23.08
Wygodna kanapa, dobry film
sensacyjny i miska pełna mandarynek.
To dla Ciebie święta idealne. Nie ma
w nich miejsca na nudne siedzenie przy
stole pełnym potraw, których nie lubisz.
Pamiętaj tylko, że święta są raz w roku.

Panna 24.08-23.09
W święta lubisz zarówno obejrzeć telewizję,
posiedzieć przed komputerem jak i
porozmawiać z rodziną przy stole.
Uwielbiasz stroić choinkę, przygotowywać
potrawy (nie mówiąc już o ich jedzeniu .
No i święta bez mandarynek nie istnieją.

Waga 24.09-23.10
Jesteś totalnym przeciwnikiem świąt
od kiedy dowiedziałeś się,
że św.Mikołaj nie istnieje. Teraz
to już nie jest to samo. A może by tak
znowu stać się dzieckiem i choć
na chwilę uwierzyć, że jest taki
ktoś, kto przynosi prezenty?

Skorpion 24.10-22.11
Święta nie są dla Ciebie niczym
szczególnym. Nie jesteś ich
przeciwnikiem, ale też za nimi
nie przepadasz. Traktujesz je
jak wolne od szkoły.
Zmiana podejścia może wyjść
Ci na dobre. Czeka Cię coś
magicznego.

Strzelec 23.11-21.12
Te święta będą inne niż zwykle.
Wydarzy się coś, co zmieni
Twój światopogląd. Ciesz się
rodzinną atmosferą i maksymalnie
wykorzystuj każdą chwilę tych świąt.

Koziorożec 22.12-20.01
Uwielbiasz święta. Zawsze czekasz
na reklamę Coca-Coli. Wigilia
nie może obejść się bez barszczu
i pierogów z kapustą i grzybami.
Szykuj się na świetny prezent.

Wodnik 21.01-19.02
Rodzina na myśl o świętach z Tobą
dostaje palpitacji serca. Wszystko
musi być idealnie, tak, jak ty chcesz.
Jesteś mistrzem w dyrygowaniu i
wydawaniu poleceń. Może w te święta
zaskoczysz rodzinę?

Ryby 20.02-20.03
Święta to dla Ciebie urlop od
wiecznej diety. Zjadasz wszystko,
co spotkasz na swojej drodze.
Później masz ogromne wyrzuty
sumienia. Teraz sporządź sobie
plan i trzymaj się go,
a wszystko się uda.
Charionette
Charionette jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023