Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum > FTS Newsletter
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.02.2015, 12:27   #1
Charionette
Administrator
Admin Kumpel
 
Avatar Charionette
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 3,524
Reputacja: 18
Domyślnie FTS Newsletter 28 [30] - KOMENTARZE

Zapraszamy do komentowania
Od dziś opinią o naszej gazetce mogą podzielić się także goście oraz niezarejestrowani użytkownicy.
Charionette jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.02.2015, 23:11   #2
Lion
 
Zarejestrowany: 10.06.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 51
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 28 [30] - KOMENTARZE

Bardzo miło przeglądało mi się artykuły z tego numeru! Cieszę się, że przy poruszeniu tematu książek, ktoś z forum wspomniał o twórczości Stephena Kinga, którego uwielbiam! O żywieniowych perypetiach też się przyjemnie czytało, już wiem, że jeśli kiedyś będę miał okazję wybrać się do Jerozolimy, to lepiej zabrać jak najwięcej swojego prowiantu W miarę możliwości oczywiście

Nie jestem zbyt długo na forum, to nawet nie jeden rok, także fajnie, że jest dział poświęcony przeglądowi numerów archiwalnych, sam z siebie pewnie bym ich nie odkopywał.

Gram tylko w The Sims 1 i 2, w dodatku nie używam żadnych CC, dlatego Nowinki ze Świata Simów i działy Polecane... aż tak mnie nie wciągnęły, ale zajrzałem do nich i muszę przyznać, że Hebe oraz Liv wyszukują bardzo fajne dodatki, które świetnie się prezentują. Nazwanie ubrań ciążowych Konkurencją dla bocianów było mistrzowskie

Artykuł w M jak mieszkanie wprost mnie zawstydził Jak już napisałem, gram bez CC, a w życiu nie zbudowałem w simsach czegoś, co choćby się zbliżyło do pokazanego wnętrza, które w końcu też bez żadnych dodatków zostało zbudowane! Jest cudowne! Ponadto pokazywanie dawnych dzieł forumowych twórców jest świetną sprawą, bo podobnie, jak z archiwalnymi numerami gazetkami, do starych tematów z domkami też pewnie sam z siebie bym nie zajrzał, a są tam prawdziwe perełki!

Moim faworytem jest artykuł ze Świata w pigułce! Kocham czytać oraz oglądać reportaże o takich ciekawostkach ze świata natury! Można wręcz powiedzieć, że o długowiecznych roślinkach czytałem z zapartym tchem

Nowinki techniczne jakoś mnie wciągnęły, ale od razu zaznaczam, że to nie wina tego, jak zostały opisane, ale owych nowinek samych w sobie

Zaprezentowane filmy i seriale uświadomiły mi, jak wiele kojarzę klasyków, których w życiu nie oglądałem, aż wstyd... Jestem bardzo ciekawy serialu o Zorro, chyba się skuszę na oglądanie, tym bardziej, że puszczają go właśnie w tv. Koniecznie muszę też obejrzeć Mistrz kierownicy ucieka! Ten film oczywiście już parokrotnie widziałem, ale mam do niego wielki sentymenty, bo przed laty oglądałem go z ojcem i bratem. Sam byłem wówczas smarkaczem i nie rozumiałem co oni w nim widzą, dopiero kilka lat później i ja miałem niemałą frajdę z jego oglądania Chyba nawet mam gdzieś w domu DVD ze wszystkimi trzema częściami. Muszę je odnaleźć i zaprosić brata do wspólnego seansu

No proszę, okazuje się, że jestem nie tylko zodiakalnym bykiem, ale też bobrem... Jego opis niebezpiecznie bardzo do mnie pasuje

Jestem bardzo ciekawy, co też zostało umieszczone pod mikroskopem w Stefie luzu... Miło też było zobaczyć zadanie ze zdjęciem, które pochodzi z jednego, z moich ulubionych OJSG

Ostatnio edytowane przez Lion : 19.02.2015 - 17:54
Lion jest offline  
stare 18.02.2015, 13:05   #3
ddo bwayo
 
Avatar ddo bwayo
 
Zarejestrowany: 10.01.2009
Skąd: クラクフ
Płeć: Kobieta
Postów: 2,276
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 28 [30] - KOMENTARZE

Myślę, że warto by było wspomnieć też o tym, że Windows 10 można pobrać i samemu przetestować za darmo. Ogólnie miło się czytało, bardzo mi się spodobało przywołanie twórczości Mariana. Jedyne moje "ale" to: wprowadźcie polecane dla ts4!
__________________
it is not an end but an and
ddo bwayo jest offline  
stare 19.02.2015, 17:33   #4
Annetti
 
Avatar Annetti
 
Zarejestrowany: 09.05.2013
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 198
Reputacja: 33
Domyślnie Odp: FTS Newsletter 28 [30] - KOMENTARZE

Bardzo ciekawy numer gazetki
Podoba mi się wątek "Z archiwum...". Fajnie jest się dowiedzieć, co takiego działo się z gazetką kiedyś, kiedy jeszcze się nie udzielałam na forum
Z horoskopu wyszło mi, że jestem łososiem W sumie to wydaje mi się, że akurat w moim przypadku nie wszystko do końca się sprawdza, no ale xD Ogólnie lubię czytać te horoskopy
"M jak mieszkanie" świetnie się prezentuje, chociaż wnętrza jakieś takie ciemne. Co do wspominania dawnych simowych twórców to całkowicie zgadzam się z Lionem. To bardzo dobre posunięcie.
"Nowinki ze świata simów" również mnie zaciekawiły. Akurat staram się w miarę śledzić temat z TS4, jako, że prawdopodobnie kiedyś zacznę w nie grać (tzn. jak pojawią się małe dzieci, bo ich braku przeżyć nie mogę i jak na tę chwilę żałuję zakupienia czwartej odsłony. Bez maluchów nie ma mojej rozgrywki ). Przyszły dodatek wydaje się całkiem sensowny i mam nadzieję, że twórcy się do niego przyłożą.
Ciekawostki ze świata przypominają mi moje lekcje przyrody W życiu nie słyszałam o takich roślinkach. Teraz mogę zagiąć moją nauczycielkę
Nowinki techniczne jakoś mnie nie urzekły, ale ja ogólnie mało się interesuję takimi tematami
Polecane do the sims 3 są śliczne Ale akurat na tym się specjalnie nie znam. W trójkę grywałam, ale bez dodatków.
Polecane do dwójki Mój ulubiony dział! Liv, pozdrawiam! A ostatnio narzekałam sobie, że nie mam pidżam *-* W tych się po prostu zakochałam <3 I ubrania ciążowe! Coś w sam raz dla moich simek Meble też cudowne
Ogólnie, wydaje mi się, że to całkiem udany numer
Annetti jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:24.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023