Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.02.2010, 00:08   #1
_Eveline_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Nie widać nowych rodzajów owadów na wakacjach!

Witam i zgłaszam problem... Może akurat ktoś mi coś podpowie
Otóż, gdy jestem na parceli wakacyjnej, nigdzie nie widzę nowych rodzai chrząszczy i motyli, dostępnych tylko na wakacjach. Zakupiłam nawet pomocnik kolekcjonera, pokazuje mi co prawda światełka, gdzie te owady powinny być, ale tak naprawdę wcale ich tam nie ma. Nie mogę znaleźć czerwonego pluskwiaka i wypełnić misji w Chinach, ani skarabeusza i wypełnić misji w Egipcie... Jeszcze nigdy nie widziałam żadnego egzotycznego owada. Na mapie są widoczne, ale Sim nie może ich złapać, ba, nawet ich z bliska nie widać. Co to może być? Proszę o pomoc.

Ostatnio edytowane przez Björk : 29.11.2010 - 07:32
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 27.02.2010, 09:33   #2
asiak155
 
Avatar asiak155
 
Zarejestrowany: 01.03.2009
Skąd: Szczecin
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 96
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Nie widać nowych rodzai owadów na wakacjach!

Miałam to samo. Któraś z aktualizacji naprawiała ten problem.
asiak155 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.03.2010, 22:22   #3
_Eveline_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie widać nowych rodzai owadów na wakacjach!

Dziękuję za odpowiedź, aczkolwiek grę mam aktualną. Chyba teraz będę musiała wszystko odinstalowywać i instalować z powrotem. Ech...

Edit: Niestety, po reinstalacji wciąż występuje ten sam problem. Może dlatego, że zainstalowałam grę WP, kiedy rzekoma aktualizacja naprawiająca ten problem z owadami już była na stronie... Bo żadna mi się nie zainstalowała, gra od razu "była aktualna"...

Ostatnio edytowane przez _Eveline_ : 02.03.2010 - 10:56
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.03.2010, 16:50   #4
Xnnady
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie widać nowych rodzai owadów na wakacjach!

Instaluj wszystkie aktualki co do jednej i po kolei, bo jeżeli będziesz miała np. wersję 2.0, zaktualizujesz do 2.4 i będziesz chciała zaktualizować 2.3 i 2.2 to wyskoczy, że gra jest aktualna, czy coś takiego, bo masz tą 2.4 i często takie ,,okienko" wśród aktualizacji powoduje błędy. Nawet jeżeli masz aktualizację np. 2.3 i chcesz zaktualizować do 2.4 a jest już nowsza aktualizacja 2.5 to gra będzie chciała zaktualizować właśnie do 2.5, więc polecam ściąganie z tej strony http://www.simprograms.com/the-sims-3-patches/ To simprograms i podałem ci już od razu link prosto do aktualizacji. Zaktualizuj wszystkie po kolei za pomocą tej strony. Mam nadzieję, że pomogłem i chodziło ci o te aktualizacje?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.03.2010, 18:38   #5
_Eveline_
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie widać nowych rodzajów owadów na wakacjach!

Tak, pomogłeś, dziękuję bardzo Temat raczej do zamknięcia.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.12.2010, 10:37   #6
Ulquiorra
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Nie widać nowych rodzajów owadów na wakacjach!

O Jezus ale wy macie problemy.. Juz chyba byl podobny temat.. nie ważne.

Aby znaleźć pluskwiaki trzeba sie trochę "uzbroić" w cierpliwość bo one nie leżą jak kamienie i minerały i metale na ziemi tylko wypełzaja z ziemi, czasmi ich nie widać ale to trzeba poczekać, jak jest zaznaczone na mapie to na pewno tam są.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:53.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023