Wróć   TheSims.PL - Forum > Pozostałe gry > Inne gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.06.2006, 15:59   #1
Choose
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Syberia

Co sądzisz na temat tej gry? Czy postać Hansa Ci się podobała? Nie możesz jej przejść? Jednym słowem temat poświęcony wyłącznie młodej prawniczce, Hansie oraz Oskarowi.

----

Mi gra strasznie się podobała uważam ją za niezwykłą.
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.06.2006, 15:23   #2
...:Chocolate:...
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jedna z moich ulubionych gier. Zarówno pierwsza i druga część. Wspaniały klimat, cudowna fabuła, piękna grafika. Tak powinny wyglądać wszystkie przygodówki Wielkie brawa dla twórców. Valadilene wygląda przepięknie i to jedna z moich ulubionych lokacji. Każdy wielbiciel "point&click" zakocha się w Syberii
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2006, 18:03   #3
abacusca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mam problem z jedynką. Działa strasznie wolno. ;( 15 minut trwało by doszła do swojego pokoju w tym hotelu. A czas liczyłam od zaczęcia wchodzenia na górę. Koleżance działa normalnie. Proszę pomóżcie!

PS. Przegrane ale działa u koleżanki świetnie.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2006, 21:36   #4
...:Chocolate:...
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Może masz za słaby komputer. Gra z tego co pamiętam jest dość wymagająca. Albo może masz za mało miejsca na C: . Mi to często zwalniało gry. Poszukaj w necie wymagań sprzętowych gry i porównaj ze swoim komputerem.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.06.2006, 10:01   #5
abacusca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Komputer mam dużo nowszy od kompa koleżanki. Ale na C mam mało miejsca. Za dużo gier w które nie gram. Odinstaluję i za jakiś czas spróbuję.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 22.05.2007, 07:53   #6
wildthing
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A odświeżę :>
Uważam, że obie części Syberii to najlepsze przygodówki, w jakie kiedykolwiek grałam :D nie przeszkadza mi "płaskie" otoczenie - wręcz przeciwnie, wszystkie cuda B. Sokala świetnie prezentują się jako tło. Historia bardzo przemyslana, a każdy z bohaterów ma własną, niepowtarzalną osobowość. Poza tym, gra wcale nie jest taka trudna, jak się wydaje :] w rzeczywistości, wszystkie wskazówki można znaleźć podczas rozgrywki. Zakończenie S2 (nie będe tu spoilerować) jest z lekka... absurdalne, ale dobrze wpasowało się w całość. Gdyby Sokal zabrał się za 3 cześc, to to już by nie była ta sama gra. 2 rozdziały zupełnie mi wystarczą.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.06.2007, 20:38   #7
Dovelly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

wkurza mnie na "płytkosc" gry ale ogólnie jest ok
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.06.2007, 19:04   #8
Hejlok
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Syberia

Kocham, kocham, te GRY! Zarowno 1 jak i 2. Obie przeszlam. Jeszcze zadna, ale to zadna gra nie wywarła na mnie takiego wrazenia. Grafika: Przepiękna, Muzyka tez, a fabuła? cudo. Czegoz trzeba wiecej?
Te wszystkie lokacje: Valadilene wygląda pięknie, Klasztor tez niczego sobie, Romansburg taki niby brzydki, ale nawet klimat ma.

Przerazilam się jak ten psychol z Komkolzgrad (Syberia 1), zamknął Helene Romanski xD



Posiadam obie gry z Serii "Kolekcja Klasyki"

Ciągle w nie gram ( setki razy przechodze to samo), juz nawet przyjaciolke zarazilam xD

Ostatnio edytowane przez Hejlok : 02.12.2007 - 22:26
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.07.2008, 10:33   #9
Holly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Syberia

Taka średnia.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 20.07.2009, 10:50   #10
Sherlock
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Syberia

Ubóstwiam! Dosłownie ubóstwiam! Ta gra to hit, wszystko cudownie. może ma jakieś wady, ale dla Mnie liczą się same plusy! Po co mam zauważać negatywne strony, skoro się bez tego obejdzie, jakiś gier, czy nawet czegoś innego?! Po NIC! To zbędne! Gram w tę grę i gram, przeszedłem ją kilka razy, ale ciągle i wciąż ją stawiam na pierwszym miejscu, biorąc pod uwagę inne przygodówki! Ta gra jest po prostu super! The best! Aż słów mi brak, jak mam ją ocenić! Te wszystkie postacie: Kate, Hans, Oskar, Momo, Feliks i inni!!! Bez tej gry nie mógłbym żyć! Zaraz ją zainstaluję i zacznę grać jak szalony! Nie obchodzi Mnie, co kto o niej myśli!!! WAŻNE JEST MOJE ZDANIE!!!

Cytat:
Posiadam obie gry z Serii "Kolekcja Klasyki"
JA TEŻ!!! (!)

P.S.

()
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023