Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.01.2011, 08:18   #21
bartolomeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

yyyy.. mi brakuje ciezkich misji... wszystkie sa latwe jedyna trudna to byla w egipcie jak trzeba bylo znalesc jakas sterownie... a zeby pokazaly sie schody trzeba uazyc kibelka... naprawde czesto to robie odkiedy mam stalowego.... ale w juz w piwnicy byly przyciski i drzwi . pierwsze pietro latwizna przyciski pokoleji i bylo git. na drugim juz troszke posiedzialem a na 3 musialem wziasc kartke i dlugopis ale popelnili 1 blad poco dawali podopowiedzi na goze? wystarczy troszke pomyslec. i dzieki temu byla to jedyna trudna misja reszta to tylko chodzenie usuwanie stert kamieni znajdowanie ukrytych drzwi co 10m... wrecz nuda... a juz najwieksza to z wielka piramida.... te lazenie od drzwi do drzwi....


A no i jak juz pisaliscie... niema miejsca na odboczynek. kozystanie z przeruznych atrkacji ktorych niemozna zabrac do domu. dzieki czemu twoi simowie chca tam wracac. ale ja bym to zrobil jeszcze inaczej niz niektozy pisza z 2 trybami. wygladalo by to tak

chcesz wyslac sima na wakacje
-bierzesz laptopa/telefon i wybierasz podruzuj
-klikasz na np chiny i na dole masz 2 obcje:
a)Chiny* cześć polnocna - wypoczynek i zabawa
b)Chiny* cześć poludniowa - szukaj skarbow
*zamiast ,,chiny,, miala byc nazwa tego miasteczka albo 2 innych miast

i tak we francji mozna by bylo zrobic 2 miasta ,,Sim paryz,, i te 2 co juz jest. Paryz oczywiscie do zwiedzania

Ostatnio edytowane przez bartolomeo : 16.01.2011 - 08:29
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 19.06.2011, 16:06   #22
Lady_1999
 
Avatar Lady_1999
 
Zarejestrowany: 19.06.2011
Skąd: Łeba
Płeć: Kobieta
Postów: 9
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

Lotniska
Parceli Plażowych
Wyjazdu Do innego miasta np: Jakiś sim mieszka w Barnacle Bay to może pojechac do np: Brigeport
A i PoZmrokowiec to nie prawda to są wymarzone podróże ja je mam do roku i narzekam na 2
__________________
http://lady1999.pinger.pl
Mój Blog

Lady_1999 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 24.06.2011, 10:46   #23
Olik605
 
Zarejestrowany: 18.03.2010
Płeć: Kobieta
Postów: 45
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

Powinna być możliwa kąpiel w morzu, opalanie się, powinien też być przelot samolotem i sterowanie w nim simami, dodałabym też Hiszpanie z tymi wszystkimi latynoskimi śmiesznymi strojami.
Olik605 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.06.2011, 09:23   #24
Chocolate
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

Zgadzam się ze wszystkimi. Najbardziej w kwestii odpoczywania. Podobało mi się jak w jedynce budowało się domki z piasku, lepiło się bałwany, rzucało się śnieżkami. Było wspaniale. Brakuje mi dziecięcych atrakcji (ostatnio jak wyjechałam z dzieckiem to siedziało w domku i czytało książki. Ogniska, yeti, szukanie skarbów, gry przy plaży. Było wspaniale. Jest nawet fajnie, ale dobrze by było gdyby było leniuchowanie i inne atrakcje. No i lotnisko i możliwość sterowania na nim i w samolocie simami.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.12.2011, 18:33   #25
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

Twórcy za dużo skupili się na przygodach i wypełnianiu misji. Nie mam nic przeciwko temu, ale imo przydałyby się "zwyczajne" wakacyjny czynności: opalanie się i kąpanie się w jeziorze. Poza tym nie idzie po prostu jechać dwoma (nie wspominając o większej ilości) simami na wakacje, bo i tak praktycznie trzeba ich rozdzielić... Każdy idzie w swoją stronę. Jeden sim pracuje nad misją i drugi robi to samo. Robią to osobno. A ja chcę by spędzali czas razem. Za mało doszło ubrań, przydałoby się więcej interakcji i umiejętności.
__________________
Rosemarie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2011, 13:24   #26
anie_1981
 
Avatar anie_1981
 
Zarejestrowany: 09.04.2009
Wiek: 42
Płeć: Kobieta
Postów: 4,282
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

No ja właśnie bym chciała "normalne wakacje". Rozumiem, że EA chce przyciągnąć do gry również męską część graczy, ale jak ja sobie pomyślę o wakacjach, to nie widzę jakoś siebie biegającej po zatęchłych grobowcach... Wakacje powinny być dla całej rodziny, tymczasem dzieci, i w ogóle więcej niż jedna osoba, nie mają na tych "niby wakacjach" nic do roboty! Mogłoby być tak, że jedzie sobie małżeństwo z dwójką dzieci, dzieciaki zbierają muszelki, zwiedzają jakiś statek piratów, czy coś, babka się opala\pływa w oceanie, a mężulek udaje Indianę Jones'a...
anie_1981 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 10.12.2011, 13:58   #27
Rosemarie
 
Avatar Rosemarie
 
Zarejestrowany: 12.01.2009
Skąd: Mystic Falls
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 1,416
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

@up, ja myślę tak samo... W WP nie da się po prostu pojechać z całą rodzinką na wakacje, no chyba, że każdy ma oddzielnie jakąś misję wykonywać... Jednak wtedy takie wakacje straciłyby swój urok... Naprawde zabrakło zwyczajnych interakcji, typu kąpanie się, opalanie czy jak wyżej napisałaś - zbieranie muszelek.
__________________
Rosemarie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.12.2011, 19:17   #28
Lubie
Naczelny Grafik
 
Avatar Lubie
 
Zarejestrowany: 26.04.2011
Skąd: Z Niemcami.
Wiek: 26
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,893
Reputacja: 24
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

wp najgorszy dodatek do 3... Momo ze mozemy opuscic nasze kochane miasto, to szkoda, ze ta wyprawa nie jest odpoczynkiem...
I jeszcze jedno. Gdy wyjezdzamy na wakacje simami, one sie nie starzeja. Tak samo jak simy w miescie... Jedziemy rodzina na 14dni simowych, a w miescie mija niecala godzina... ;/
__________________
Lubie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.12.2011, 10:41   #29
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

A ja liczę, że EA zrobi jeszcze dodatek poświęcony takiemu wypoczynki, coś a'la dwójkowe Podróżne, że będzie można wyjechać nad morze albo w góry i tylko się lenić, a nie latać, by wypełniać misje.
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.12.2011, 11:08   #30
miłośniczka zwierząt
 
Avatar miłośniczka zwierząt
 
Zarejestrowany: 05.12.2010
Skąd: łódź
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 936
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Czego wam brakuje/co byście zmienili w Wymarzonych Podróżach?

Mi tam wypełnianie misji nie przeszkadza przynajmniej moje simy mogą się wzbogacić.
Ale mogli by dodać kąpanie się w morzu itp.
miłośniczka zwierząt jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:31.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023