Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 12.08.2014, 12:43   #11
Rumanzovia
 
Avatar Rumanzovia
 
Zarejestrowany: 08.05.2013
Skąd: ETAP
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bajkowo u Christy

Nie zdążyłam dużo pograć rodziną, niestety zapis się popsuł,ciągle mnie wywala. Póki co gram nową rodziną, mam nadzieję, że ich polubicie.

Silas i Emma, para zakochanych, postanowiła rozpocząć wspólne życie, z dala od rodziców. Nie mieli jednak na myśli AŻ takiej odległości.
Stwierdzili, że chcą przeżyć razem coś ekstremalnego. To umocni nasz związek, myśleli. Wtedy też pod nos napatoczyła im się pewna wiadomość o pierwszym w historii locie kosmicznym na odległą planetę. Od razu wiedzieli, że to jest to, czego szukali.
Prom był ogromny, mogłoby się zmieścić w nim nawet całe Sunset Valley. Ludzie z każdego zakątka świata przybyli, by wziąć udział w tym wspaniałym przedsięwzięciu. Silas i Emma z niecierpliwością oczekiwali na rozpoczęcie lotu. Po chwili, która zdawała im się ciągnąć godzinami, wsiedli do środka i zajęli wygodne miejsca przy oknie. Podziwiali skrzące się gwiazdy i przemykające komety. Z fascynacją obserwowali, jak ich planeta Ziemia, wraz ze wszystkimi znajomymi i rodzicami, oddala się coraz bardziej i bardziej.
Po niespełna godzinie znaleźli się na miejscu. Planeta była piękna. Wokoło rosły osobliwe rośliny, drzewa z pomarańczowymi i różowymi liśćmi, monstrualne kwiaty, a wszystko to na tle ogromnych, wysokich kraterów. Mieszkańcy Lunar Lakes powitali ich bardzo serdecznie. Przez cały dzień poznawali obyczaje tubylców i podziwiali widoki.
Ich czas szybko dobiegł końca. Uczestnicy zebrali się wokół pojazdu, czekając na kapitana, który otworzy zamknięte drzwi. Tak też po chwili się stało, jednak mężczyzna, wyłaniający się z pokładu, nie miał dobrych wieści. Okazało się, że podczas przenikania do atmosfery planety, silnik uległ awarii, ponieważ miała trochę inny skład niż ziemska. Ludzie przestraszyli się nie na żarty. Czyżby mieli nigdy nie wrócić do domu? Silas i Emma także się denerwowali, choć technicy obiecali, że awaria szybko ulegnie naprawie.



Tubylcy sprawnie zorganizowali nocleg dla mieszkańców. W kolonii stało wiele pustych domów, ponieważ na planecie mieszkało niewiele ludzi. Młoda para dostała na własność mały, parterowy domek.



Czekając, aż sprawia się wyjaśni, Silas z Emmą postanowili się czymś zająć. Emma spostrzegła drzewo prosperity, rosnące koło domu. Słyszała o nim od przewodnika, postanowiła natychmiast spróbować jednego z owoców.



Po tym naszła ją nagła chęć na malowanie.



Silas tymczasem grał w szachy. Planował, że gdy wróci, rozpocznie karierę medyczną.



Emma jest molem książkowym, dlatego od razu poszła spenetrować półkę z książkami.



Na zabawę na ślizgawce nigdy nie jest się za starym.







Nadeszła pora na kolację. Emma nie kryła zadowolenia z nowej kuchni. Od pierwszego razu polubiła gotowanie tam.



Wspólny posiłek.



To taki wstęp, tyle na dzisiaj. Zapraszam do komentowania.
Rumanzovia jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 12.08.2014, 12:54   #12
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bajkowo u Christy

Uuuuuu juz dawno nie widzialam rodzinki mieszkajacej w tym otoczeniu ;D Bedzie ciekawie!
Ciekawe czy Emma i Silas zostana na planecie, czy tez wroca kiedy tylko nadarzy sie okazja
Na slizgawke nikt nie jest za stary! xD
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2014, 18:40   #13
Searle
 
Avatar Searle
 
Zarejestrowany: 28.03.2008
Skąd: Dolny Śląsk
Wiek: 38
Płeć: Kobieta
Postów: 4,168
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bajkowo u Christy

Szkoda tamtego zapisu, ale ten jest nie mniej ciekawy. Podoba mi się przygoda w Lunar Lakes, no i skądś znam tę simkę
__________________
Searle jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2014, 19:58   #14
Desire
 
Avatar Desire
 
Zarejestrowany: 25.12.2009
Skąd: woj. łódzkie
Płeć: Kobieta
Postów: 257
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bajkowo u Christy

Emma i Silas wyglądają na przyjaznych. (Silas jest uroczy)
Fajnie opisałaś lot na nieznaną planetę.
Lunar Lakes wygląda na fajne miasteczko.
Czekam na dalsze części tej przygody.

Searle, Emmę zapewne znasz z tematu ''Simy by Christa TS3''
Desire jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2014, 18:54   #15
Rumanzovia
 
Avatar Rumanzovia
 
Zarejestrowany: 08.05.2013
Skąd: ETAP
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bajkowo u Christy

Mijały dni, lecz nie przyniosły one żadnych nowych wiadomości. Emma postanowiła wybrać się na Festiwal Lata, organizowany przez władza miasta.



Później poszła zapoznać się z sąsiadami. Okazało się, że sąsiadka nosi ten sam sweter, co ona. (ops...)



Wieczorem Emma jak zwykle czytała, leżąc na wygodnym łóżku.



Tymczasem wrócił Silas, który był na spotkaniu z miejscowymi lekarzami. Podekscytowany, zaczął opowiadać przebieg rozmowy. Był zafascynowany tutejszymi laboratoriami i postępem nauki.



Emma zauważyła, że Silas bardzo cieszy się z tego wszystkiego. Chciała, by był szczęśliwy. Para nie była już taka pewna tego, czy na pewno chce wrócić do domu.





Wybrali się na zewnątrz. Obserwowali obce niebo i wpatrywali się w nieznane gwiazdy. Któraś z nich była ich rodzinną planetą.





Następnego ranka Emma zaprosiła poznaną sąsiadkę do siebie. Na szczęście zmieniła bluzkę.



Razem bawiły się na ślizgawce. (znowu) A Silas gdzieś zniknął.



Dziewczyna zmyła się szybko, tłumacząc się kolejnym umówionym spotkaniem, wrócił natomiast Silas. Złapał Emmę za rękę i, nie słuchając jej protestów, zaprowadził ją do taksówki. Jechali kilka minut, aż znaleźli się w kosmicznym parku. Usiedli przy fontannie. Emma trochę dąsała się na chłopaka za tą niespodziewaną akcję.



Nie mogła jednak długo się gniewać...



Ponieważ Silas uklęknął nagle i poprosił ją o rękę!



Emma zgodziła się.





Szybko dodaję, ponieważ mam dużo zdjęć. Nie brakuje mi ich, bo jestem bardzo do przodu. Proszę o komentarze.
Rumanzovia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 13.08.2014, 19:00   #16
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bajkowo u Christy

Nooooo wkońcu ;D <3
Tylko na to czekałam, aż Silas poprosi Emmę o rękę
Co za niedobra sąsiadka! Przyszła w odwiedziny w tej samej bluzce!Skandal, spalic ją na stosieee xD
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2014, 11:58   #17
Desire
 
Avatar Desire
 
Zarejestrowany: 25.12.2009
Skąd: woj. łódzkie
Płeć: Kobieta
Postów: 257
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bajkowo u Christy

Coś mi się wydaję, że nasza zakochana parka nie wróci już na swoja planetę.
Ciekawi mnie postać sąsiadki, czyżby chciała coś namieszać?
Czekam na ślub i bobaska
Desire jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 14.08.2014, 15:00   #18
Zielona Herbata
 
Avatar Zielona Herbata
 
Zarejestrowany: 02.11.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 506
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bajkowo u Christy

Fajna historyjka, jestem tego samego zdania, co Suzzy Sąsiadka jest nieco podejrzana, niech tylko tyknie Silasa! ;_; Nie mogę się doczekać ich ślubu oraz pierwszych potomków!
__________________

Zapraszam na mojego bloga: Herbal Sims
Zielona Herbata jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2014, 09:56   #19
Rumanzovia
 
Avatar Rumanzovia
 
Zarejestrowany: 08.05.2013
Skąd: ETAP
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bajkowo u Christy

Dawno tu nie zaglądałam... Poprzednią rodziną zaszłam daleko, niestety nie mam zdjęć. Postanowiłam zacząć kolejny raz. Mówi się, że do trzech razy sztuka. Mam nadzieję, że teraz dojdę trochę dalej, nie tyle w grze, co w tym temacie, bo na razie kończyłam na zaręczynach. Oto pierwszy odcinek.

HOYLE
Oto Lykke i Noah. Niedawno wprowadzili się do drewnianego, korzystnie ulokowanego małego domku w głębi lasu Hidden Springs.



Od początku wiedzieli, że to właśnie to miejsce było im pisane. Że oni także są sobie pisani.



Noah znał Hidden Springs od dziecka. Wychował się tu. Od razu wiedział, gdzie zabrać swoją ukochaną w ten ważny dla nich obojga dzień. Było to położone przy wodospadzie niewielkie jeziorko, niezwykle malownicze miejsce. Chłopak wiedział, że Lykke będzie zachwycona. Nie czekając zbyt długo, uklęknął.



Dziewczyna oczywiście przyjęła zaręczyny. Nigdy nie czuła się taka szczęśliwa, jak w tej właśnie chwili.





Wkrótce odbył się także ślub. Nie była to wielka uroczystość, jedynie ciche zaślubiny na tarasie widokowym, gdzie nikt im nie przeszkadzał.



Wkrótce nastąpiła wymiana obrączek. Dziewczyna w pięknej, śnieżnobiałej sukni czuła się nieco skrępowana.



I tak rudowłosa Lykke Hoyle(Casper) stała się żoną Noah'a Hoyle'a.



Kilka dni później para postanowiła się zabawić i wybrać na Festiwal Lata do parku, położonego nieopodal ich domu. Lykke od rana kiepsko się czuła, ale postanowiła towarzyszyć małżonkowi. Nie chciała go zawieść.



Granie w piłkę nożną.



Chłopak obronił rzut, no nie.



Zawiedziona mina Lykke.



Na szczęście mogła się na nim odegrać w bitwie na balony z wodą.



Dobrze mu tak.



Ciemnowłosy postanowił wziąć udział w turnieju pożerania hot-dogów. Razem z jakąś modnie ubierającą się panią.



Niestety, właśnie ta pani wygrała.



Młoda para wkrótce wróciła do domu, Lykke zadowolona, a Noah trochę mniej.(te nieszczęsne hot-dogi.) Jednak to beztroskie życie we dwoje miało się niedługo skończyć. Na koniec jeszcze poranne wycieczki do kibelka:



Pewnie większość z was już domyśla się, co będzie w następnym odcinku. To by było na tyle, do zobaczenia za... niedługo.
Rumanzovia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.11.2014, 10:13   #20
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Bajkowo u Christy

Lykke i Noah <3 Kochane gołąbeczki i chatka w lasku, życ nie umierac ^^
Fajnie, ze wrocilam do relacji rodzinek Bede zaglądać.
Ciekawe czy te "hot-dogi" to bedzie jedno, dwoje, a moze troje? Wiem, wiem rozpedzilam się....hehe.
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
hidden springs, rodzina, rudzielce, sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 03:05.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023