Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.07.2014, 17:05   #1
xheyanna
 
Avatar xheyanna
 
Zarejestrowany: 23.07.2013
Skąd: podkarpacie
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 241
Reputacja: 17
Domyślnie Życie simów xheyanny (TS3 OJSG)

Witam wszystkich, którzy zdecydowali się tu zaglądnąć

Średnio obeznana jestem w prowadzeniu OJSG, zdarzyło mi się jedynie kilka razy zaglądnąć na jakieś przypadkowe. W chwili obecnej jestem po formacie kompa, simsy śmigają aż miło jak na mój komputer, stąd zdecydowałam się podzielić z Wami losami moich simów.
Na wstępie mojego OJSG ( ciągle jestem w szoku, że zakładam temat w tym dziale.) pragnę zapowiedzieć, że nie będzie to nie wiadomo jaka fabuła, nie mam w zwyczaju dostarczać moim simom jakichś nadzwyczajnych przeżyć
Także ostrzegam może być NUDNO, a dodatkowo moje granie w simsy wygląda tak, że gram non-stop np 2 tyg, a potem odkładam je na pół roku
Warto też dodać, że głównie gram tą samą rodziną. Rzadko kiedy ją porzucam, już na prawdę musiałaby mi się znudzić

Z góry przepraszam też za wszelakie błędy stylistyczne itp

__________________________________________________

SPIS RODZIN:
Anne Linden: 1, 2
__________________________________________________


imię i nazwisko: Anne Linden
wiek: młody dorosły
cechy charakteru: urodzona kucharka, charyzmatyczna, romantyczna, koniarz, schludna
cel życiowy: dyrektor finansowy megakorporacji



Anne to młoda dziewczyna, która właśnie wkroczyła w świat dorosłości. W pogoni za marzeniami przeniosła się do Isla Paradiso, gdzie kupiła skromne mieszkanko.



Może wydawać się to dziwne, ale gdy inne dziewczyny marzyły o tym, by być modelkami czy piosenkarkami, ona od zawsze marzyła o tym, by pracować w jakiejś megakorporacji. 'To jest nowy początek. Isla Paradiso przywitaj Anne Linden, nową bizneswoman, która za jakiś czas zawładnie biznesem w tym mieście'.



'Dobra, zobaczmy jak to wszystko wygląda wewnątrz domu'



Dom od razu spodobał się Anne. Już po przekroczeniu progu ujrzała kuchnię, w której się zakochała. 'Nie mogę się doczekać, aż będę mogła w niej coś ugotować'



Następnie oglądnęła część sypialnianą domu. 'To łóżko z pewnością musi być wygodne.'



Po czym wróciła do kuchni i sięgnęła po książkę o gotowaniu, była to chyba jedyna rozrywka na tę chwilę. Wszystkie swoje oszczędności wydała na umeblowanie domu. Na laptopa czy telewizor już pieniędzy nie starczyło.



Następnie udała się do miasta, by zatrudnić się w wymarzonej pracy.



Gdy dojechała na miejsce zobaczyła 'śmieszny' budynek.
'I to ma być ta megakorporacja? Myślałam, że będzie wyglądała nieco poważniej...'



Swoją karierę rozpoczyna od roznosiciela kawy. Wiedziała, że jest bez doświadczenia, świeżo po szkole, ale myślała, że zacznie od czegoś ambitniejszego.
'Ehh.. no cóż, kiedyś zaśpiewam razem z Drake'iem Started from the bottom now we're here, bo nie ważne jak zaczynasz, ważne jak kończysz'.
Lekko zawiedziona Anne chciała zobaczyć trochę miasta. Postanowiła odwiedzić Park Miejski, który znajdował się w pobliżu jej pracy. Zjadła tam hamburgera, po czym wróciła przerwanej do lektury.



'omnomnomnomn'



Nagle jej uszu dobiegły ciche chichoty. Okazało się, że pewna dziewczyna przegrała ze swoją potrzebą.
'Serioooooooo? -.- Zmywam się stąd'.



Wróciwszy do domu, wzięła szybki prysznic i poszła spać. Nawet w śnie nie potrafiła zapomnieć, że już jutro rozpoczyna się jej przygoda z nową pracą. Zastanawiała się jak szybko uda jej się zdobyć awans i co będzie ją czekać później.

__________________

Ostatnio edytowane przez xheyanna : 23.07.2014 - 16:09
xheyanna jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.07.2014, 17:17   #2
lizzielovesit
 
Avatar lizzielovesit
 
Zarejestrowany: 13.11.2009
Skąd: Gdańsk
Wiek: 25
Płeć: Kobieta
Postów: 314
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Życie simów xheyanny (TS3 OJSG)

Hehe, fajne Zapowiada się ciekawie
Anne jest b. ładna

No to ma tą swoją megakorpocrację

Linden.... powiedz, że to inspiracja serialem The Killing

Będę zaglądać!
__________________
Czarnym kotom, z plakatu
Fajnie jest na słońcu.
lizzielovesit jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.07.2014, 19:27   #3
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,087
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Życie simów xheyanny (TS3 OJSG)

Ładna simka! Ciekawa jestem jej dalszych losów w Isla Paradiso.
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.07.2014, 01:13   #4
xheyanna
 
Avatar xheyanna
 
Zarejestrowany: 23.07.2013
Skąd: podkarpacie
Wiek: 27
Płeć: Kobieta
Postów: 241
Reputacja: 17
Domyślnie Odp: Życie simów xheyanny (TS3 OJSG)

Cytat:
Napisał lizzielovesit Zobacz post
Linden.... powiedz, że to inspiracja serialem The Killing
A więc mówię: inspirowane Sarah i serialem The Killing W dniu tworzenia Anne ten serial przypomniał mi o sobie - na fejsie widziałam zdjęcia z premiery 4 sezonu ( trochę mnie to zdziwiło, bo chyba produkcja miała być zaprzestana... ale okaząło się, że Netflix przejął go od AMC i bedzie 4 sezon składający się z 6 odcinków, premiera 1.08 <3). Stęskniłam się za nim swoją drogą

__________________________________________________

-> Poprzednio u Anne Linden <-

Następny dzień był jej pierwszym dniem pracy. Anne standardowo rozpoczęła go od śniadania. Nie mogła się doczekać tego momentu, aż wreszcie chwyci za nóż w swojej nowej kuchni.



Przed odjazdem do pracy miała jeszcze chwilę czasu, więc poświęciła ją na ćwiczenie charyzmy przed łazienkowym lustrem.



Chyba jednak troszkę przesadziła. Pierwszy dzień pracy, a Anne już spóźnia...



Na szczęście nikt chyba tego nie zauważył. Mimo to, Anne przyłożyła się do swoich obowiązków. Do domu wróciła lekko zestresowana. Wykorzystując pogodę (deszcz), postanowiła go złagodzić chlapiąc się w kałuży przed domem. Jedyny sposób rozrywki, jaki na tamten moment znała, w jej nowym domu.



Zauważyła wtedy, że coś znajdowało się w skrzynce. Był to pierwszy rachunek. Zadowolona zapłaciła nieco ponad 100 simoleanów. Nareszcie się usamodzielniła.



A następnego dnia dostała awans ! Od tamtej pory była już archiwistką



Wtedy też Anne zaczęła przykładać wagę do kontaktów z szefem. Pragnęła się z nim zaprzyjaźnić, dlatego po powrocie do domu postanowiła do niego zadzwonić i pogawędzić.



Po czym położyła się spać. Noc ta była jej pierwszą pełnią w Isla Paradiso. Obok jej domu najpierw pojawiło się trzech zombie. Zastanawiałam się czy więcej ich tam matka nie miała...



Nie musiałam długo czekać. Chwilę później z ziemi wyłoniła się kolejna przedstawicielka tego gatunku...



Anne spała wtedy kompletnie nieświadoma tego, co działo się za oknem. Gdy obudziła się rano, po nocnych gościach nie było śladu. Dobrze, że pamiętała, aby zamknąć drzwi. W przeciwnym razie miałaby niezłą inwazję zombie wewnątrz domu...
__________________

Ostatnio edytowane przez xheyanna : 20.07.2014 - 01:15
xheyanna jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.07.2014, 09:18   #5
Rumanzovia
 
Avatar Rumanzovia
 
Zarejestrowany: 08.05.2013
Skąd: ETAP
Płeć: Kobieta
Postów: 226
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Życie simów xheyanny (TS3 OJSG)

Anne jest bardzo ładna. Ma śliczną fryzurę. Milo się czyta to OJSG. Czekam aż znajdziesz jej jakiegoś faceta.
Rumanzovia jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.07.2014, 09:21   #6
konformistyczny lodzik
 
Avatar konformistyczny lodzik
 
Zarejestrowany: 27.12.2012
Skąd: Małopolska
Wiek: 28
Płeć: Kobieta
Postów: 355
Reputacja: 16
Domyślnie Odp: Życie simów xheyanny (TS3 OJSG)

Zdążyłam zauważyć po Twoich zdjęciach, że mamy wiele takich samych CC!
Ogólnie podoba mi się, tylko nie mogę przyzwyczaić się do czytania Anne, ciągle mózg przestawia mi to na Anie, Annie, Anna. Ale cóż, już pomału jest ok!

Cytat:
Napisał Christa Zobacz post
Czekam aż znajdziesz jej jakiegoś faceta.
Jestem za!
__________________


Kamil Mikołajem
Ata bohaterem
Ania maturowiczem
Marcel ma trzy podbródki
wspołlokatorka Fetysza ma brudne majtki
a Nacia wiecznie zakochana
konformistyczny lodzik jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 20.07.2014, 18:39   #7
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Płeć: Kobieta
Postów: 1,087
Reputacja: 30
Domyślnie Odp: Życie simów xheyanny (TS3 OJSG)

Gratuluję Anne znalezienia pracy!
Cytat:
Napisał Christa
Ma śliczną fryzurę.
Nooo. *w*
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 21.07.2014, 11:57   #8
eyvee
 
Avatar eyvee
 
Zarejestrowany: 16.02.2011
Skąd: Z Fantazjolandii
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,062
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Życie simów xheyanny (TS3 OJSG)

Chciałam to samo powiedzieć, żę ma ładną fryzurę xD hahahaha
Masz plusa, że grasz w Isla Paradiso ( u mnie odpada, bo się zacina jak cholercia >.<)
Zombiatka przypomina mi Lady Gage trochę
eyvee jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.07.2014, 21:51   #9
Neillé
 
Avatar Neillé
 
Zarejestrowany: 10.07.2006
Skąd: ZG
Wiek: 30
Płeć: Kobieta
Postów: 406
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Życie simów xheyanny (TS3 OJSG)

Co ja będę pisać, że Anne jest ładna i ma świetną fryzurę, skoro tyle osób już to napisało Powiem po prostu, że jestem ciekawa jak sobie poradzi z karierą i czy pozna... innych simów
Chlapanie w kałuży haha lepsze to niż nic ah te zombiaki... same problemy z nimi
__________________
.Losy rodziny River/Moore.
BLOG
Neillé jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.07.2014, 22:11   #10
yrvie
 
Avatar yrvie
 
Zarejestrowany: 13.06.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 115
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Życie simów xheyanny (TS3 OJSG)

A ja mam nadzieje, ze nie znajdzie faceta
I, ze okrutny swiat kariery sciagnie ja na samo dno, stanie sie cpunka, zdemoralizowana znajdzie milosc w postaci drugiej kobiety To bylaby historia Ale zobacze z checia coz tu sie rozwinie
yrvie jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 05:55.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023