Wróć   TheSims.PL - Forum > Simowe opowieści > Opowiadamy jak sobie gramy
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 28.07.2015, 11:04   #31
Kędziorek
Supermoderator
 
Avatar Kędziorek
 
Zarejestrowany: 15.03.2012
Skąd: Mój pokój.
Wiek: 31
Płeć: Kobieta
Postów: 3,052
Reputacja: 26
Domyślnie Odp: Wieczne życie w Północnej Grocie

Czyli jednak zaczęli się przejmować zaginięciami. Nie taka znieczulica jak myślałam
Właściwie, to żeby oddalić od siebie podejrzenia, powinni byli właśnie zostać. Bo jak to tak? Oni są w mieście, ludzie giną. Wyjeżdżają - nikt nie ginie. Że też jeszcze nikt się nie domyślił
__________________
Mam łopatę.
Kędziorek jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.08.2015, 20:23   #32
Madalitso
 
Zarejestrowany: 12.06.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 11
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Wieczne życie w Północnej Grocie

Dzięki za komentarze zapraszam na ciąg dalszy historii.


Madalitso podczas urlopu na Isla Paradiso wypoczęła i wróciła z wieloma nowymi pomysłami. Oprócz pożywiania się całe noce spędzała na pracach w laboratorium. Zajęła się badaniami nad genetyką mechanicznych ryb, które hodowała w laboratoryjnym basenie.



Lucrèce natomiast zaczął czuć się samotny. Brakowało mu towarzystwa Madi, która ostatnio odwiedzała jego dworek bardzo sporadycznie. Wampir od zawsze interesował się sztuką, więc stał się gościem wernisaży odbywających się w galerii w Północnej Grocie. Poznawał tam wielu ludzi związanych z branżą, a jego szczególną uwagę przyciągnął pewien artysta.

Szybko udało mu się zdobyć jego przyjaźń. Zaproponował malarzowi stworzenie kilku dzieł, którymi mógłby udekorować swój pałacyk. Oferował mu za to niebagatelne wynagrodzenie, jednak postawił warunek: chciał, żeby chłopak na czas powstawania obrazów zamieszkał z nim i dotrzymywał mu towarzystwa. Nowy przyjaciel wyraźnie potrzebował pieniędzy i po krótkim namyśle przystał na propozycję.


Nie domyślał się co prawda początkowo jakiego "towarzystwa" oczekuje od niego Lucrèce, jednak nie protestował.


Tymczasem Madalitso zakończyła pierwszy etap swoich badań i postanowiła przyjechać do dworku Lucrèce'a. Chciała zatrzymać się tam na kilka dni.


Miała zamiar zrelaksować się po tygodniach ciężkiej pracy, a pałacowa biblioteka była świetnym miejscem do tego.


Wiedziała już wtedy o nowym lokatorze, Lucrèce sam opowiedział jej o zdolnym malarzu, którego obrazy będą ozdabiały dworek. Nie wspomniał jej jedynie o zażyłości relacji między nim a artystą i według jego planów miała się o tym nie dowiedzieć. Niestety - dyskrecja nigdy nie była jego mocną stroną.


Madalitso nie była zaskoczona. Lucrèce już wiele lat temu, gdy mieszkali w posiadłości pod Paryżem, miewał kochanków. Często stawali się oni później jego ofiarami. Jednak tym razem nie wyglądało na to, żeby miało się tak stać. Lucrèce po prostu lubił towarzystwo artysty, nie pożywiał się nawet jego krwią. Madalitso wzburzyła myśl, że chłopak mógłby zająć jej miejsce.

Postanowiła się go pozbyć, ale nie chciała działać pod wpływem impulsu. Zabicie go nie rozwiązałoby jej problemu, bo Lucrèce był po prostu samotny i szybko znalazłby kogoś innego. Oczywiście w ostateczności mogłaby to zrobić, wolała jednak wymyślić inną taktykę.


Lucrèce w tym czasie był szczęśliwy w swoim pałacyku.


Zaczął nawet planować przerobienie strychu na apartamenty dla jego przyjaciela.
Madalitso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 08.08.2015, 20:34   #33
Nina14!
Archeolog Renesansu
 
Avatar Nina14!
 
Zarejestrowany: 18.05.2015
Skąd: ✬Niebycie✬
Wiek: 21
Płeć: Kobieta
Postów: 175
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Wieczne życie w Północnej Grocie

O rany,przegapiłam odcinki!
Myślę,że Madalitso powinna spędzać o wiele więcej czasu ze swoim kochankiem zamiast badać to i tamto.Dobrze rozumiem,że pasjonuje się robieniem wszelkich eksperymentów,ale niech się potem nie dziwi,że Lucrèce szuka sobie innycb osób do towarzystwa.Czekam na kolejny i mam nadzieję,że się nie zgapię
Nina14! jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 09.08.2015, 20:58   #34
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Wieczne życie w Północnej Grocie

Nie wiem, po co Madalitso trzyma się z Lucrèce. Nie dość, że wydała na jego dom swoją kasę, to jeszcze on ją zdradza Ale mam nadzieję, że wkrótce będzie jakaś zadyma. :>
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2015, 14:37   #35
Madalitso
 
Zarejestrowany: 12.06.2015
Płeć: Kobieta
Postów: 11
Reputacja: 11
Domyślnie Odp: Wieczne życie w Północnej Grocie

Zapraszam na kolejny odcinek

Madalitso nie potrafiła wymyślić rozwiązania. Każdy plan, jaki przychodził jej do głowy, miał zbyt wiele słabych punktów. Myślała już nawet o tym, żeby po prostu zabić malarza i liczyć na to, że Lucrèce kiedyś jej wybaczy. Wtedy jednak odpowiedź przyszła do niej sama.

Pewnego późnego wieczora Madi rozważała to w swojej kuchni, kiedy przez okno zauważyła postać przechodzącą przez bramę jej posiadłości.


To była mała dziewczynka. Madalitso słyszała o niedawnym pożarze w pobliskim sierocińcu. Dziecko zapewne cudem uszło z życiem i teraz błąka się po mieście, jednak dlaczego wybrało akurat jej dom?

Mimo wątpliwości zaprosiła dziewczynkę do środka, nakarmiła ją i zapytała o to, co robi w takiej okolicy. Domysły potwierdziły się, dziecko przeżyło pożar i do tej pory nikt go nie znalazł. Uznano zapewne, że zginęło w płomieniach.


Rozmawiały jeszcze przez chwilę po czym Madalitso postanowiła, że jej gość spędzi tę noc w dworku. Nad ranem sama również udała się na spoczynek. Miała już w głowie pewien plan, a głęboki, wampirzy sen zawsze pomagał jej w dopracowaniu szczegółów.

Następnego wieczora koncept był gotowy do realizacji. Madalitso przebrała i uczesała dziewczynkę. "Będzie świetnie do nas pasować", pomyślała.


Razem udały się do rezydencji Lucrèce'a.


Zastały wampira w jadalni. Był sam, jego przyjaciel malował w pracowni na piętrze. Madalitso przedstawiła mu dziewczynkę jako Ruffian de Brienne - ich nową córkę.


Lucrèce był zszokowany całą sytuacją, jednak nasza bohaterka opowiedziała mu o historii dziecka i swoich intencjach. Postanowiła dać im czas na zapoznanie się i wyszła z jadalni.

Odnalazła malarza i poszła z nim do swojego biura. Przekonała go, że chciałaby zawiesić tam obraz i potrzebuje jego rady. Prawdziwa przyczyna szybko wyszła na jaw.




Lucrèce był wściekły, kiedy znalazł ciało swojego kochanka. Jeszcze bardziej rozwścieczyła go intryga Madalitso, dlaczego ona miała wybierać mu towarzystwo? W złości rzucił w nią pojedynczym świecznikiem, jednak Madi po tylu latach była zbyt silnym wampirem, by ogień w takiej ilości mógł wyrządzić jej krzywdę.

Wampir stopniowo się uspokajał, doszło do niego to, co wydarzyło się tej nocy. Przez natłok wrażeń przedzierała się jedna myśl - naprawdę polubił Ruffian. Ona go nie zostawi i dzięki niej nie byłby już samotny, gdy Madalitso znów zaszyje się w laboratorium.

Ruffian dołączyła do rodziny i zamieszkała w pałacyku wraz z Lucrèce'em, który urządził jej piękny pokoik w jednej z komnat. Zadbał, żeby niczego jej nie brakowało.



Lucrèce i Madalitso pogodzili się i wybaczyli sobie nawzajem. Od tej pory Madi jest częstszym gościem w rezydencji.


Nie zaniedbuje jednak pracy, która nadal jest dla niej bardzo ważna.
Madalitso jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 12.08.2015, 18:28   #36
Diana
Moderator
 
Avatar Diana
 
Zarejestrowany: 22.09.2012
Skąd: Santa Monica Pawnshop Lodgings
Płeć: Kobieta
Postów: 1,066
Reputacja: 28
Domyślnie Odp: Wieczne życie w Północnej Grocie

Madalitso bardzo łatwo uporała się z malarzem. Aż się zdziwiłam, że poszło tak gładko, spodziewałam się, że Lucrèce jej nie wybaczy.
Ładna ta Ruffian
__________________
Diana jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023