Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 26.08.2011, 19:03   #521
Scheiße
 
Avatar Scheiße
 
Zarejestrowany: 04.01.2011
Skąd: puf puf
Wiek: 24
Płeć: Mężczyzna
Postów: 807
Reputacja: 10
Domyślnie Gra nie uruchamia się poprzez lanucher!

Mój problem polega na tym, że nie mogę uruchomić gry przez launcher.
Jak miałem samo TS3 - działało. Doinstalowałem Imprezę w plenerze - działa. Ale po instalacji Miejskiego życia launcher się uruchamia i mogę w nim wszystko robić, ale gdy kliknę przycisk 'Graj!' nic się nie dzieję. Przycisk nadal wygląda jak wciśnięty, a w menedżerze zadań pokazuję się 'bez odpowiedzi'.
Ale gdy wejdę w folder z grą, w Game/Bin i kliknę TS3SP04 to gra się normalnie włącza.
Nie jest to niewiemjaki błąd, ale męczące jest brnięcie przez te wszystkie foldery...
No i na koniec nasuwa się pytanie: Czy da się to naprawić bez reinstalki? Dla mnie reinstalka to nie problem, ale może jest inne rozwiązanie...
__________________
Scheiße jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.08.2011, 18:49   #522
Czyniąca_Hałas
 
Avatar Czyniąca_Hałas
 
Zarejestrowany: 14.11.2010
Skąd: Ranthambore
Płeć: Kobieta
Postów: 154
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Mam Pokolenia, Po Zmroku, WP i Karierę. Czwórka moich Simów z siedmioosobowej rodziny pjechała do Champs Les Sims. Weszłam tam w Drzewo genealogiczne, żeby sprawdzić czy wszystko w porządku. Mimo, że pojechała tam rodzina (matka, ojciec i dwie dorosłe córki) to na drzewie Simka była jedna i miała portret nieżywego Sima. W panice, że coś nie wyjdzie wróciłam do domu. Na całe szczęście załadował się w dość szybkim czasie. Odetchnęłam z ulgą, ale postanowiłam sprawdzić drzewo. I sytuacja była następująca: Marta i Juliusz byli narzeczonymi, choć w gruncie rzeczy byli małżeństwem. Nie mieli w ogóle drzewa. Z Agatką było to samo: dlatego, że nie ma męża na drzewie była sama. Julia jakimś cudem miała drzewo, choć nie znała swoich rodziców, siostry, ale na szczęście znała córki. Ci, którzy zostali mieli drzewa w porządku, z wyjątkiem Diany, córki Agatki. I teraz pytanie: czy jest jakiś mod, kod patch cokolwiek, żeby sprowadzić ich z Champs Les Sims bez ekranu ładowania? Bo wyszłam bez zapisywania gry. Niestety, przyjechali tam wczoraj. Albo czy jest jakiś mod na to, żeby zrobić drzewo genealogiczne?
__________________
"Widziałem rzeczy, które wykraczają poza nasze zrozumienie: wiry światła tańczące głęboko pod ziemią, ludzi, którzy starzeją się odwrotnie, kamienie które mówią i skradające się cienie."
Czyniąca_Hałas jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.08.2011, 08:45   #523
CuteDream
 
Avatar CuteDream
 
Zarejestrowany: 15.04.2011
Skąd: N. D Mazowiecki
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 107
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Mam nieaktywną zakładkę z długością życia simów, nie mogę żadnego suwaka przestawić, czy wiecie może przez co się tak stało i jak to naprawić?
CuteDream jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2011, 13:18   #524
Spectrum
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

może masz jakieś mody, lub niesprawne dodatki ?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.08.2011, 18:11   #525
Levkoni
 
Avatar Levkoni
 
Zarejestrowany: 21.05.2009
Skąd: Warszawa
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,023
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał CuteDream Zobacz post
Mam nieaktywną zakładkę z długością życia simów, nie mogę żadnego suwaka przestawić, czy wiecie może przez co się tak stało i jak to naprawić?
A może wyłączone masz starzenie się? Nie wiem czy się wtedy tak robi bo nigdy nie wyłączałem, ale może to to?
__________________
Zmieniłem nick z Absolem na Levkoni.
Levkoni jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 31.08.2011, 15:27   #526
matrioshca
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie policja zabrała mi dziecko w the sims 3, co robić??

Mam problem bo mój nastoletni sim poszedł w odwiedziny, był do późna, zabrała go policja i nie mam go w rodzinie!!

co zrobić aby wrócił do domu??

pomóżcie....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.09.2011, 10:33   #527
malina1901
 
Zarejestrowany: 01.09.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 10
Reputacja: 10
Domyślnie reaktywacja po roku, jak?

Hej,
Gre kupiłam 2010 roku w kwietniu na allegro, dostałam kod i ściągnełam ją z EA. Pamiętam, że wtedy ściągały mi się aktualizacje i wszystko było ok. Teraz mam nowy komputer i chciałam ponownie zacząć grać, lecz pojawił się problem.
Zainstalowałam podstawę, chciałam to samo zrobić z dodatkami ale mam stare aktualizacje. W panelu startu gry widnieje info, że gram w nieoficjalna i niezarejestrowaną gre, w aktualizacjach jest napisane że mam gre aktualna...Wersja 1.0.6....(nie pamiętam dalej). Co zrobić, żeby pobrać nową? Czy jest kolejność obowiązująca dla aktualizacji? Jak to cholerstwo zainstalować. Mam wszystkie dodatki i kur...nie moge się nimi nacieszyć .
malina1901 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 01.09.2011, 11:08   #528
sims3catherine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

a ja mam taki problem.... bo wszystko działało itp w simsach 3.
Aż nagle pewnego razu zamiast trawy wokół domu zrobił mi się kamien. Ale mówię ok, co tam, mi to nie przeszkadza. Był to zwiastun większych kłotpotow ;/
Potem zrobiła mi się dziwna okolica - nie była płynna, tylko jakby nie ładowała się, niebieskie pola, drogi się nie ładują, tylko samochody w powietrzu.

A potem doszedł do tego pro blem z simami , którzy nie chcą wracać do domu!! A jak juz wróca to ich PO PROSTU NIE MA. Jest pokazany sim w panelu bocznym itp,nie da się juz kliknac "wroc do domu" , ale w domu go nie ma


Usunęłam wiele dodatków i z grafiką wszystko znowu jest OKEJ.
Niestety simsy nadal nie chcą się pokazywac Co robić

Ostatnio edytowane przez sims3catherine : 01.09.2011 - 11:15
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.09.2011, 11:31   #529
jaja
 
Avatar jaja
 
Zarejestrowany: 14.07.2011
Płeć: Kobieta
Postów: 185
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

jak simy będą w domu, spróbuj w edycji miasta kliknąc na dom, i postawić go ponownie na parceli; tylko nie usuwaj go, przynajmniej na razie. A jak ładujesz zapis gry, to widzisz na zdjęciu rodzinkę i dom?

poza tym myślę ze masz ustawiony za wysoki poziom gry jesli chodz i o grafikę, karta graficzna moze nie dawac rady: zmniejsz jakosc obrazu
jaja jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 02.09.2011, 14:30   #530
sims3catherine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Pytania i odpowiedzi

Cytat:
Napisał jaja Zobacz post
jak simy będą w domu, spróbuj w edycji miasta kliknąc na dom, i postawić go ponownie na parceli; tylko nie usuwaj go, przynajmniej na razie. A jak ładujesz zapis gry, to widzisz na zdjęciu rodzinkę i dom?

poza tym myślę ze masz ustawiony za wysoki poziom gry jesli chodz i o grafikę, karta graficzna moze nie dawac rady: zmniejsz jakosc obrazu
wlasnie o to chodzi, ze moja parcela jest pusta i do sprzedania :/ nie ma na niej mojego domu....a moja rodzina jest w "rodzinach", ale jest tak jakby "nowa" i nigdzie nie mieszka.
no coz....
zmniejszyłam juz jakosc obrazu..ale ta grafika to przez dodatki szwankowała.
Dzieki za odp w kazdym badz razie
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
problemy, pytania i odpowiedzie, sims gra grafika komputer


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 5 (0 użytkownik(ów) i 5 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 04:07.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023