Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 08.09.2005, 17:57   #1
HAMER
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie MiŁowo

Mam problemik.. Odchowałam sobie super rodzinkę, po jakimś czsie okazało że mój sim lubi tez inne simki, co wprowadziło w złość jego żonę i postanowiła postarać sie o rozwód. Gdy rozprawa się skończyła, moja simka zerwała z nie wiernym mężusiem i ten skwaszony sie wyprowadził. Jednak pozostał problem. Sim nadal był na panelu rodziny, mając coraz to bardziej czerwone tło ze swym zdjęciem. I tak już zostało. A jak ja chcę go teraz zpowrotem to co mam biedna uczynić jak ślad po nim zaginął?. Wyszłam więc z okolicy ( Miłowo ) i zakończyłam grę. Teraz chcę sobie zagrać w miłowie i ono mi sie nie chce załadować. muszę restartować komputer. A żeby było śmieszniej inne okolice ładuja sie w 5 sekund. ciekawe. Może trochę namieszałam.. mój problem to po pierwsze, dlaczego miłowo sie nie ładuje, a po drugie dlaczego mój wyprowadzony mężulek zniknął. na koniec dodam że bardziej mnie smuci brak miłowa .
BARDZO BARDZO WAS PROSZE JAK KTOŚ CHOCIAŻBY ZASUGERUJE MI ROZWIĄZANIE TO GO OZŁOCĘ. Z GÓRY DZIĘKI. :con:
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 08.09.2005, 18:47   #2
Szynszyl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Jeśli nie zależy ci tak bardzo na rodzinach i na tym co do tej pory miałeś w Miłowie to może spróbuj skasować folder N001 z Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2\Neighborhoods.
Albo lepiej nie usuwaj go całkiem tylko na razie przenieś gdzie indziej.
Kiedy gra nie znajdze tego folderu to powinna wygenerować nowe Miłowo (czyste, takie jak w świeżo wgranych Simsch 2). Spróbuj, mam nadziję że ci pomogę.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.09.2005, 19:17   #3
magda_909
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Musisz po prostu wyjść z gry i z powrotem wejsc znaczy sie nie z gry tylko ze swojej rodziny tez tak mam za kazdym razem gdy rozwodze simów
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.09.2005, 19:36   #4
HAMER
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Dziękuję

Śicznie dziękuję. Spróbuję wszystkiego
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.09.2005, 06:56   #5
Mesmerize
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Szynszyl.
Jeśli nie zależy ci tak bardzo na rodzinach i na tym co do tej pory miałeś w Miłowie to może spróbuj skasować folder N001 z Moje dokumenty\EA Games\The Sims 2\Neighborhoods.
Albo lepiej nie usuwaj go całkiem tylko na razie przenieś gdzie indziej.
Kiedy gra nie znajdze tego folderu to powinna wygenerować nowe Miłowo (czyste, takie jak w świeżo wgranych Simsch 2). Spróbuj, mam nadziję że ci pomogę.
o ile wiem to po pojedynczym kasowaniu gra nie generuje nowych okolic. jedynie po calkowitym wyczysczeniu downloads, ewentualnie po skasowaniu CALEGO katalogu neighbourhoods.

a oryginalny katalog z milowem znajduje sie w: dysk na ktorym zainstalowales simsy/katalog z simsami/TSData/Res/UserData/Neighborhoods/N001
wystarczy wywalic z downloads stary i przekopiowac ten. oczywiscie tracisz wszytskie swoje rodziny itp.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 12:08.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023