Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 1 > The Sims 1: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 16.08.2007, 18:47   #1
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Post Jak zostać gwiazdą?

Chciałabym wiedzieć jak zostać gwiazdą, bo najwyżej to zdobywam 1 gwiazdke, wiem ze na początku trzeba iść na karaoke a potem do reklamy na zdjecia. Czy ktoś mógłby mi powiedzić gdzie sie trzeba zgłaszać by zostac projektantem mody,aktorem, piosenkarzem i czymś tam jeszcze? Byłabym wdzięczna za wypisanie ale najbardziej zależy mi na projektancie mody i piosenkarzu. Szukałam w szukajce ale nic nie znalazłam
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 17.08.2007, 19:37   #2
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Sad Odp: Jak zostać gwiazdą?

czy nikt mi nie pooże? ;(

Sory za SPAM
  Odpowiedź z Cytatem
stare 17.08.2007, 21:25   #3
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,013
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak zostać gwiazdą?

Dostępne "obiekty sławy":

0 gwiazdek - scena karaoke, scena z mikrofonem
0,5 gwiazdki - zestaw fotograficzny, pozuj: do reklam
1 gwiazdka - studio nagraniowe, nagraj: motyw przewodni
1,5 gwiazdki - zestaw TV, zagraj: w reklamie
2 gwiazdki - zestaw fotograficzny, pozuj
2,5 gwiazdki - zestaw TV, zagraj
3 gwiazdki - studio nagraniowe, zagraj
3,5 gwiazdki - wybieg
4 gwiazdki - scena do kręcenia teledysków
4,5 gwiazdki - zestaw filmowy
5 gwiazdek - wszystkie obiekty

Znalazłam to w necie, więc nie wiem, czy jest do końca prawdziwe - dawno nie grałam w Gwiazdę. Pamiętam tylko, że musisz też zdobywać sławnych przyjaciół
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2007, 08:32   #4
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie The Sims Gwiazda

hej.czy wy mieliscie problem z zostaniem gwiazdą?ja miałam.zawsze kozczyło sie na dwóch ipół gwiazdkach.raz nie wiem jakim cudem udało mi sie zdobyc trzy gwiazdki.a potem jak juz musiałam chodzic do tych wybiegów (pokazów mody)to nigdy mi nie szło,albo jak szłam do nagrywania ala tej płyty,alboze niby szekspir,i jeszcze to takie co jest sesja zdieciowa i jeszcze to ze jestem doktor i inne.to nie wiem dlaczego ale miałam dwie szanse np. z tych trzech opcji zawsze najwyrzej udało mi sie w jednej czesci zdobyc trzy te opcje prawidłowo a jak była druga tura(czesc)to juz mi zle poszło i koniec.i tak zostałam na trzech gwiazdkach.a reszta nie wiem.nie iodzie mi to.a nie chce fałszowac z tym zakleciem "gwiazda" czy jakos tak.chce sama to osiągnac.a wy macie jakąś opcje albo sposoby na to zeby zyskiwac gwiazdki ale sposobami nie tym zakleciem. przy okazji dzieki za pomoc :smirk:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2007, 08:34   #5
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Smile Odp: Jak zostać gwiazdą?

Dzięki jesteś kochana dodaje ci reputacje
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2007, 08:38   #6
MiNuTkA15
Guest
 
Postów: n/a
Sad Odp: Jak zostać gwiazdą?

acha i mam jeszcze jeden problem :con: dlaczego kiedy poszłam nakrecic reklame(babce sie podobało) to nie miałam gwiazdki całej tylko ciągle pół gwiazdki? Poszłam do paparazzi tego co łazi po dzielnicy showbiznesu i dałam na pozuj do zdjęć. Simka mu pozowała on pstrykał zdjęcia i kiedy skończył to nad glową mojej simki pokazała sie taka gwiazdka i plusik. O co z tym chodzi?
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2007, 08:59   #7
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak zostać gwiazdą?

z tego co pamietam to znaczy ze dostałas ta połówke gwiazdki a jesli nie dostałas to idz do tego paparazzi i zrób to samo a potem idz do tej babki do zdiec prawdziwych.ale daj na poczatku na reklame a potem po kolei na te inne opcje czyli w stroju zimowym itp. itd. a jak nie wyszło to spiewaj do skutku.mi to pomogło jaK SPIEWAŁAM I SPIEWAŁAM I SPIEWAŁAM TO DOSTAŁAM.oczywiscie spiewaj na karaoke.


Edit.S. na tym karaoke mozesz spiewac nawet do 2 gwiazdek.potem juz samo spiewanie nie wystarcza.ale musisz zaspiewac przynajmniej 20 razy ale wszystkioe pokolei piosenki i dostaniesz pół gwiazdki.

Ostatnio edytowane przez Alene : 18.08.2007 - 09:01
  Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2007, 09:00   #8
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,013
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Jak zostać gwiazdą?

To znaczy, że przybyło Ci trochę sławy Ale musisz dostać kilka takich plusików, żeby uzbierała się z tego połowa gwiazdki
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 18.08.2007, 09:04   #9
Alene
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Jak zostać gwiazdą?

Cytat:
Napisał kaja13
z tego co pamietam to znaczy ze dostałas ta połówke gwiazdki a jesli nie dostałas to idz do tego paparazzi i zrób to samo a potem idz do tej babki do zdiec prawdziwych.ale daj na poczatku na reklame a potem po kolei na te inne opcje czyli w stroju zimowym itp. itd. a jak nie wyszło to spiewaj do skutku.mi to pomogło jaK SPIEWAŁAM I SPIEWAŁAM I SPIEWAŁAM TO DOSTAŁAM.oczywiscie spiewaj na karaoke.


Edit.S. na tym karaoke mozesz spiewac nawet do 2 gwiazdek.potem juz samo spiewanie nie wystarcza.ale musisz zaspiewac przynajmniej 20 razy ale wszystkioe pokolei piosenki i dostaniesz pół gwiazdki.

jeszcze wazne zebys kumplowała sie w tym czasie z kims sławnym.najlepiej sprawdz w gazecie kto jest bardzo sławny albo mniej zebys mogła z nim pogadac.bo te duze gwiazdy sa czasem takie ze nie lubia gadac z mało sławnymi.pogadaj z kims 3 gwizdkowym.i jak juz sie zakumplujesz to spiewaj na tym karaoke.jesli pomogło to moge repucie?? :shy:

@eamane: nieładnie tak upominać się o reputację :>

Ostatnio edytowane przez Eámanë : 18.08.2007 - 09:11
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023