Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 27.01.2006, 17:16   #171
sejn
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

a więc miłowo:don porzucił kasandrę przed ołtarzem i orzenił się z pokojówką kasią.kasandra wyszła za marzyciela i kasandra urodziła syna harego szczepan dorósł mortimer ożenił się z diną kaliente i wyprowadzili się do byłego domu marzyciela mortimer zaadoptował dziecko(dziwczyne) i wszyscy umarli.marysia przyjemniaczek przyłapała męża jak całował się z pokojówką kasią na kanapie i rozwiedli się liliana i andżelika dorosły a marysia się zestarzała andzelika wyszła za damiana biedaka i wyprowadzyli się do byłego domu marzycieli i ćwirów . balbina biedak urodziła syna gordona i córkę i wyszła za mąż za daniela przyjemniaka któy w tej chwili jest emerytem później zaadoptowali 8-mioro dzieci. nina kalente została sama. jan i esmeralda hakowie rozwiedli się.u rodziny próchno nic się nie zmieniło.dziwnowo:dziwakowie waldemara porwało ufo kiedy kosmici go zwrócili paskal urodził kosmitkę rajane waldemar też pózniej urodził kosmitkę o imieniu lusia(taka brydka ż nie wiem) ale opieka społeczna im odebrał dzieci pózniej wszyscy się wyprowadzili do większego domu paskala porwało ufo i urodził mu się synek ares a waldemar odkrył eliksir życia.widmo:ofelia dorosła i chciała poślubić jaśka kowala który też dorósł ale on przucił ofelie a ofelia zaadoptowała syna karola-niemowlaka i wszyscy poumierali oprócz karola który wciąż był niemowlakiem.kowal:jasiek dorósł i jego siostra też więcej nic się nie zmieniło.papużka:cecylia dostała awans a pózniej wszyscy poumirali.samotniknie grałem.jedynaknic się nie zmieniło ale grałem.werona:jutrzenka:nic się nie zmieniło.montek:beniamin i jego siostra są nastolatkami romeo dorósł i wychudział wogóle jest teraz piękny a jego brat jeszcze nie dorósł i stał się wielkim brzydkim grubasem ich ojciec umarł a matka jeszcze żyje.kapulet nic się nie zmieniło.reszta rodzin:nic się nie zmieniło przepraszam ale się rozpisałem huhuhu ps.to nie moja wina że tak dużo simów zmarło tylko mojej mamy bo ona zapisała mi gre jak papużki iwidmo umarli ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 28.01.2006, 12:06   #172
patrysiaz1992
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Na razie kolejny fragmencik z życia Miłowa... Tym razem z Przyjemniaków.
Bliźniaczki pogodziły się... Nie musiałam wiele robić. Wystarczyło, że kazałam im pooglądać razem telewizję. Po chwili zniknął obrazek wroga w kontaktach, a niedługo po - kontakty doszły do 40/20. Czyli obecnie siostry przepadają za sobą...
Marysia została wylana z roboty, a wszystko przez tą tak zwaną "kartę szansy", w której niestety sama właściwie zadecydowałam w ten sposób o losie simki. Jednak Marysia odnalazła pocieszenie u Daniela, który postanowił skończyć z romansami, po niejakim zaginięciu Kasi (jak pisałam skasowałam ją w skrzyni rodzin). Wkrótce Daniel dostał parę awansów...a Maria znalazła nową pracę jako przestępca. U mnie miała takie pragnienie i cel życiowy, więc postanowiłam go spełnić. Liliana dalej spotykała się ze Szczepanem, mają za sobą pierwszą randkę i... zakochali się w sobie. Poza tym niedługo rodzina Przyjemniaków powiększy się, iż... wiadomo, Marysia pogodziła się z Danielem i doszło do czegoś więcej.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2006, 13:35   #173
Blair
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A więc tak:
Kaliente :arrow: Mortimer ożenił się z Diną i zaraz po tym jak Dina zaszła w nim w ciąże, przeprowadził się do sióstr. Troszkę wcześniej Nina zaszalała z moim mega przystojnym żonatym simem Arashim i urodziła córeczkę Afordytę . Tatuś w ogóle ma to gdzieś i do dziś nie poznał się ze swoim (trzecim już) potomkiem. Wkrótce Dina urodziła bliżniaczki (Atenę i Herę ), niestety zaraz po narodzinach przyszedł kres tej simki. Kiedy umierała w agonii jej ukochany mąż zabawiał się z Ninką. Niedługo potem zmarł także Mortimer. Nina na długi czas została sama z dwójką dzieci siostry i swoją Afrodytą. Jej życie towarzyskie kompletnie legło w gruzach. Jej jedyną rozrywką było oglądanie TV w przerwie między zmienianiem pieluch i karmieniem dzieci. Kiedy dzieciaki podrosły [za pomoca InSIMenatora], Nina zmieniła image na o wiele bardziej wyzywający i teraz kręci z Balbiną Biedak ^_^. Afrodyta natomiast (teraz już śliczna nastolatka) spotyka się z Orlando Grosikiem i ją parą . Hera i Atena wegetują w domu. Nina i Afrodyta traktują je jak służące, a one boją się sprzeciwić .

Przyjemniak :arrow: Ta metalówa zaszła w ciąże ze Szczepanem. Andżelika została dziewczyną Damiana Biedaka i są razem bardzo szczęśliwi . Jednym słowem jedna zmarnowała sobie życie, a drugiej życie towarzyskie i uczuciowe kwitnie. Daniel i Marysia doszli do wniosku, że ich związek nie ma sensu. Wciąż jednak mieszkają razem, ukrywając to przed córkami. Maria wie o kochance męza, którą jest sprzątaczka Kasia.

Ćwir :arrow: Kasandra została porzucona przez Dona i w akcie rozpaczy wzięła szybki ślub z Marzycielem. Jak się okazało, było to dobre posunięcie, bo miłosc między nimi kwitnie. Jednak postanowili pozostać "białym małżeństwem" . Ćwir Jr. ciągle ma depresje z powodu śmierci ojca.

Biedak :arrow: Urodził się kolejny chłopiec, Krzysiu ^^. Balbina była samotna i wciąż miała depresje, dopóki w jej życiu nie pojawiła się piękna Nina. Gdy Balbina zobaczyla ją po raz pierwszy zrozumiała, że jest lesbijką. Od tej pory obie panie są na dobrej drodze do udanego związku, bo Nina zerwała nawet kontakt ze swoimi kochankami. W najbliższym czasie [gdy córka i siostrzenice Niny wyjadą na studia] planują zaadoptować niemowle .

Lotario :arrow: Wciąż jest wolnym strzelcem bez zobowiązań . Prowadzi takie życie, jakie mu odpowiada....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 29.01.2006, 17:35   #174
Sugarless
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

bede oryginalna,wszystkich spalilam ;p

Ostatnio edytowane przez Sugarless : 29.01.2006 - 17:39
  Odpowiedź z Cytatem
stare 30.01.2006, 13:39   #175
Sacline
Guest
 
Postów: n/a
Sad czas na mnie

opowiedziala bym wam o milowie ale go nie mam i dziwnowa tez nie wiec durna Werona zostala
Kapulet(julia,hermia,tybiati stary dziad) Julia obecnie jest na studiach na 1 oktorstwie,zaręczona z Romeo i CHYBA w cizy.Hermia z Pukiem zarenczona jeszcze jej nie wybralam bo ja szkola ale ja dam na sztuke.Tybiat jest bez milosci ale ma na oku jedna laske(moja slodka romantyczka)i na polityce 1.Starego dziada usunelam wiuenc ich dom oczyszcza sie z duchow.MontekRomeo jest na 1niepamientam zareczony z Julia spodziewa sie ojcostwa.Jego brat prubuje odzyskac Hermie lecz nici,juz go ona nie obchodzi bo zabujal sie w takiej simce.Dziadkw usunelam wienc ich dom stoi spokojeni z 2 urnami a ne z 3.PukTak jak napisalam Puk jest zareczony z Hermiona,obecnie jest na 1 ekonomiczn ej.Jego nieslubni rodzice sa juz slubni.U malej sie nic nie zmienilo...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2006, 19:42   #176
Arya
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Więc.. coż.

Ćwir -> Kasandra zerwała z Donem i teraz wychowuje malca, którego przygarnęła z adopcji, zaręczona z Marzycielem, ale jeszcze nie wiem, co z tego wyjdzie. Mortimerowi powoli zaczyna już brakować sił, aczkolwiek zamierzam go jeszcze połączyć węzłem małżeńskim z Diną. Aleksander (?) poszedł na sutdia i na razie mam go dość
Lotario -> Nieszczęsny Don mieszka aktualnie z Niną, której to owej Ninie sprawił wątpliwą przyjemność w postaci dzieciaka płci żeńskiej. Jak na razie wzorowy ojciec, ale planuję małą zdradę ^^
Marzyciel -> Szczepan dorósł, jest świeżo po studiach, Dariusz u kresu swej młodości. Szczepana zamierzam związać z Lilką, jak wróci ze studiów (Jest na III roku) i sprawic im parę dzieciaków.
Biedak -> Damian dorósł (nie wysyłałam go na studia), a Balbina zmarła z powodu jakiejś tam choroby. Ten młodszy dzieciak to aktualnie nastolatek.
Przyjemniak -> Odmłodziłam trochę Daniela i Maryśkę, którzy, z racj tychhże okoliczności znów są szczęśliwym małżeństwem, posiadającym jeszcze jedno bliżniaki (tym raze chłopiec i dziewczynka). Andźelika nieszczęsliwa, bo nie może sobie znaleźć partnera, a Lilka zadowolona z wyników na studiach.

Chyba tyle?

edit: a, jeszcze Kaliente

Nina, jak już mówiłam, mieszka z Donem, z kolei Dinie los niezbyt sprzyja ( biedaczka zaręczyła się juz 8 razy i kiedy za kżdym razem próbowała pójśc z jakimś gostkiem do ołtarza, ten uparcie odmawiał^^)

Ostatnio edytowane przez Arya : 02.02.2006 - 19:45
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.02.2006, 20:56   #177
dusiapl
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A u mnie Don pozapraszał wszystkie i każdej zrobil dzieciaka teraz wszystkie mieszkają z nim i jedna jest jego żoną dokładnie to Kasandra której przerobiłam twarz A Donowi zmieniłam aspirację na założenie rodzinki i chce miec 10 dzieci!narazie ma 6 z czego 2 adoptował

Rodzince papuzki zabrałam tego z irokezem do rodzinki gdzie jest nastolata z dredami.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2006, 11:26   #178
Art
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

MIŁOWO PO REINSTALCE

Ćwir
Nie ruszałąm za bardzo. Aleksander nadal jest dzieckiem. Morti stał się wampirem.
Kasandra tak wybajerowała Dona, że się pobrali i mają teraz niemowlaka.

Przyjemniaczek
uu tu się sporo działo.
Daniel odszedł z Kasią po metamorfozie, do swojej willi, którą już prezentowałam na forum. Marysia wpadła w depresję mimo eliksirów miłosnych. Lilianna zmieniła image i próbowała poderwać chłopaka Angeliny, ale nie udało się jej.
Nagle wybuchł pożar spowodowany przez Marysię.
Ta zaczęła się fajczyć
A potem razem z nią Lilianna i Angelika. przeraziłam się, ale w porę przyszli strażacy i uratowali bliźniaczki. Marysia się spaliła.

Bliźniaczki przeprowadziły się do willi Daniela, który miał już z Kasią nastoletnią córkę Meggie.
Bliźniaczki się polubiły, a znienawidziły Kasię i Meggie.
Zanim się zorientowałam Lilianna wpadła do smoczka ziejącego ogniem i się sfajczyła.
Wredna Kasia skopała jej nagrobek i przeniosła na cmentarz.

Biedak
Nie robiłam totalnie nic.
Poza próbą zrobienia Wigilii

Marzyciel
jak w/w

Kaliente
duuużo randek miały.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.02.2006, 15:16   #179
dorcia14
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Damian Biedak

U mnie w miłowie damian Biedak znalazł sie na studiach skończył je z dyplomem i poznał nie jaką Angel (moją simke) i mieli 4 dzieci ale nie sty mieli ponieważ spalił sie dom i Damian sie spalił wraz z żona i trójką dzieci Ale jedno sie ostało i teraz jest juz strcem mającym 3 auta , Zone , 2 dzieci i 6 wnucząt fajnie nie ??
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.02.2006, 15:09   #180
Darkviolet
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dziwnowo:
Ofelia otrzymała w spadku dom,założyła DIZZRDD(Darmowy Internat Zintegrowany Z Rodzinnym Domem Dziecka).
Nerwus założył rodzinę z Celiną Jedynak .Mieli czworo dzieci ,jednak nie mieli warunków na utrzymanie paskud(1 córki i 2 synów) i zostawili najstarszego syna,przeprowadzili się blisko Papużek.
Cecylia rozwiodła się z mężem,jest w ciąży z kosiarzem.
Jasiek Kowal wydoroślał ,jego rodzice dali Jankę do DIZZRDD(patrz wyżej)
Paskal Dziwak ożenił się później z Ofelią ,Waldek umarł,Lesiu został psycholem .
Bolek Kamasz wskrzesił żonę na 3 godziny ,żeby urodziło im się dziecko-Patience,cały ojciec.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
losy, rodziny maxis'a


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 3 (0 użytkownik(ów) i 3 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 18:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023