Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 18.01.2007, 19:53   #511
magda_17
Guest
 
Postów: n/a
Wink Dziwne historie.......

Kiedyś miałam taką rodzinkę-składała się z babki, faceta i małego dziecka.Facet z babka chodzili do pracy więc zatrudniłam opiekunkę do dziecka-miała na imie Klara . I ona chciała się wykąpać u mnie w domu <bezczelność> ale na szczęście albo na nieszcęście :con: wanna się zepsuła i ta cała Klara z niej wyszła, ale... nie ubrała się!chodziła tak po całym domu i na dworze do powrotu rodziców biednego dziecka i dopiero jak miała wychodzić to się ubrała
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.01.2007, 20:01   #512
magda_17
Guest
 
Postów: n/a
Idea czy to ptak... samolot...nie... NO TO CO TO JEST?

Kiedyś w środku simowego dnia zaczęło coś szumieć głośno w grze raz ciszej raz głośniej...przypominało to dżwięk helikopteru...czy ktoś może wiedzieć co to mogło być?? Dodam jeszcze że moi simowie mieli prace jako piloci w Karierze poborowego...A i jeszcze że jestem pewna że to nie ufo bo wiem co się dzieje jak przylatuje...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 19.01.2007, 09:55   #513
ola669
Guest
 
Postów: n/a
Smile

Moje dziwne zdarzenie hmmm.wiem w simsach 2 zwierzaczki wzielam dwa psy i...urodził mi sie kot
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2007, 11:44   #514
kornelia911
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A SKąD WZIAC ELIKSIR MłODOśCI w Sims 2 zwierzaki?? ;(
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2007, 11:57   #515
Eámanë
Admin Emeryt
 
Avatar Eámanë
 
Zarejestrowany: 12.06.2003
Skąd: Ełk/Gdańsk
Wiek: 34
Płeć: Kobieta
Postów: 1,010
Reputacja: 10
Domyślnie

Cytat:
Napisał kornelia911
A SKąD WZIAC ELIKSIR MłODOśCI w Sims 2 zwierzaki?? ;(
Jest w nagrodach za punkty aspiracji.
__________________
"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości." - Terry Pratchett
Eámanë jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 28.01.2007, 12:22   #516
kornelia911
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Eámanë
Jest w nagrodach za punkty aspiracji.
Acha ,dzięki Eámanë
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2007, 13:31   #517
Nandelle
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsDown

A mi inny sim ukradł małe dziecko (to po niemowlaku) moja simka zajmowała się dyrektorem prywatnej szkoły i a drugi sim był w pracy więc nie mogła podejść do dziecka to płakało w kojcu, jak moja simka była przy tym dyrektorze to mój gość (który przyszedł przed dyrektorem) wziął to dziecko i trzymał żeby się uspokoiło, to udało mi się przyjąć do prywatnej szkoły mojego młodego sima a zachwile patrze a ten mój gość idzie do domu z moim dzieckiem na rękach i wyszła za moją parcelie i niebyło dziecka ;( ;(
Dziwne nie?!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 09.02.2007, 18:06   #518
karolcia92
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dziwne, ale ja na Twoim miejscu bym się cieszyła Małe dzieci w simsach mnie denerwują. Nie wiem czy komuś się to kidyś zdarzyło, jeżeli tak, to przepraszam, że podaję jeszcze raz. Moja simka była w ciąży i brała prysznic. Enargia jej spadła, więc wyszła zpod prysznica i zemdlała nago Później, gdy energia trochę podrosła, wstała i zadowolona coś do siebie powiedziała i ubrała się.

Ostatnio edytowane przez innka1 : 09.02.2007 - 18:09
  Odpowiedź z Cytatem
stare 10.02.2007, 10:17   #519
Enid
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja tam miałam rodzinke, z resztą nadal mam, no i moja nastolatka poszla sobie spać. Nad łózkiem na okno, a na podwórku jest staw. Zaczęła na nią wlatywać woda (w podobny sposób kiedy prysznic jest zepsuty). W kadym razie myślałam, że to od tego stawu. Ale nie. Rano zrobiłą sobie śniadanie, i znowu... Ta woda jest irytująca Pewnie jakieś błędy, ale śmsznie to wygląda:>
  Odpowiedź z Cytatem
stare 13.02.2007, 14:04   #520
iza-22ww
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie A ja mniala trojaczki

czetalam wcześniej na forum że nie można mieć trojaczków a ja mnialm ,a potam w następnej rodzince urodzily mi sioę bilżniaczki ,i znowu w następnej rodzince znowu bliżniki a tak dale do niskończoności....DZIWNE ...
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 2 (0 użytkownik(ów) i 2 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023