Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 04.10.2005, 19:14   #21
Korba
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Mnie to ten biznes nie kręci.Podobno to jest symulator?No ot z biznesem bedzie to gra symulator-strategia.Ludzie!Przcież jest tyle fajnych gier o podobnej tematyce!Restauranty,Jurassic Parki,Zoo Tycony,hotel Gianty....Już nie stać ich na coś lepszego?Owszem,są osoby którym sie to bardzo spodoba.Ale nie dla mnie.To bezie kolejny symulator strategiczcny.Już ich jest tyle,ze mam ich DOSYĆ!!!!Przez ten dodatek spadnie pewnie (to tylko moje zdanie) ocena gry The Sims 2.mogliby wymyślec cos ze zwierzakami,a nie kolejny badziewny pomysł.Co będzie największą atrakcją?Chyba tylko wywalanie swoich pracownikow.A tak to będziemy cały czas tylko siedzieć w tym biurze i pisać coś na pomuterze.Chyba że to ma być tak,ze jeteśmy w budynku pracy i widzimy swoich pracowników,i będziemy robic to samo co jest czsami w komunikatach jka nasz sim jest w pracy,typu:Szef zostawil dokumenty a ty zauwazyłeś że....ple ple ple a potem sie okazuje-czy tracisz pracę,czy otrzymujesz awans to zależy od naszje decyzji.Pozdro 4 all!
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 04.10.2005, 23:58   #22
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Dokładnie Korba Grami z biznesem można się już przejeść... Mam pełno gier związanych z prowadzeniem firmy, biura itd... I wcale mnie to nie ciekawi.
  Odpowiedź z Cytatem
stare 05.10.2005, 09:04   #23
domel-86
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Twórcy The Sims chcą jak najbardziej zbliżyć grę do realnego życia. Według mnie ten dodatek będzie jednym z najciekawszych ponieważ wniesie zupełnie nowe pomysły i zajęcia dla naszych simów! Pomyślcie jak fajnie będzie wracać po ciężkim dniu w pracy do naszego pięknego domku
A tak na marginesie to ja właśnie na tym forum wymyśliłem The Sims: Biznes bodajże w dziale "Pomysł na dodatek" (nie wiem czy byłem pierwszy)
  Odpowiedź z Cytatem
stare 06.10.2005, 15:27   #24
madziaq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Korba
.mogliby wymyślec cos ze zwierzakami,a nie kolejny badziewny pomysł.
zwierzakow takich prostych to raczej nie bedzie, bo dopiero by spadla ocena gry gdyby tworcy zaczeli kopiowac swoje stare pomysle, prawda?

tak naprawde nie wiadomo czy to bedzie strategia. otworzysz sklep w ktorym bedziesz mogla sprzedawac wlasne wyroby, np obrazy (jakas galeryjka czy cos) bedziesz mogla doksztalcac mlodych artystow. tworzyc sztuke. albo klub nocny. zarzadzasz myzuka, wystrojem.

ps. wiem jaka euforie wywoluje u prawie wszystkich dodatek zwierzaki. na ruskim forum tez tylko o tym gadaja. ja w ts1 nie gralam. ale jesli dodatek zwierzaki mialby polegac na mozlowosci posiadania pieska lub kotka, to ja podziekuje i wole zostac przy rybkach
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.10.2005, 17:11   #25
klakla999
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

ja sobie go kupie bo mnie sie na razie podoba


korba witaj na forum!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 07.10.2005, 21:44   #26
Nadine
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał korba
Restauranty,Jurassic Parki,Zoo Tycony,hotel Gianty
Powinno Być: "Jurassic Park","Zoo Tycoon","Hotel Giant"
Tak pozatym jak narazie najnudniejszym dodatkiem do TS2 jest
NS .... Nocne życie Rulezz!!!!!!!!!! A biznes może być fantastyczny
Jak Rendal Powiedziała (Powiedział?) że można prowadzić
sklep zoologiczny no to może będzie można mieć i swojego zwierzaka?
A zresztą Fajnie by było zobaczyć jak Sim pracuje
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.10.2005, 12:24   #27
Korba
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

klakla999-znasz mnie na tym forum od dawna,więc po co mnie witasz?Popatrz na datę mojego dołączenia :wacko: .Co do tematu:

Ja niestety nie moge mieć NS i NŻ.....Starzy sie uparli nie ze mnie nie stać tylko że....mówia ze to nie dla mnie :1smutny: ale TS2 to jakoś kupili wiec o czym tu mowa......Ale jeśli gra będzie polegała na tym co powiedziała Rendal,to będzie bardzo fajny dodatek ale narazie-poczekamy,zobaczymy!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 08.10.2005, 12:45   #28
Dream
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie ...

A kto powiedział, że w dodatku nie będzie zwierząt itp. Co wy możecie na ten temat wiedzieć? Jeszcze żadne szczegółowe informacje, choćby najdrobniejsze oprócz tych na ostatniej stronie książeczki Nocne Życie nie pojawiły się, a wy już tworzycie historie. Poczekajcie na wiadomości od Maxisa :/ Tak samo jak to było z Nocnym Życiem na pierwsze screeny i w ogóle. A jak macie na prawdę jakieś artykuły to podajcie adresy tych stronek :]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.10.2005, 21:11   #29
Velixica
Guest
 
Postów: n/a
Sad A co ze zwierzakami...?

A miałam cichą nadzieję że będą zwierzaczki :unsure: ...Może w zastępnym dodatku?Mam nadzieję. Dodatek zapowiada się ciekawie.Napewno kupię bo gdyby nawet nie wiem jak był głupi to i tak bym kupiła
  Odpowiedź z Cytatem
stare 11.10.2005, 23:05   #30
Fizzly
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał kitka
Będzie można zatrudniać pracowników, zwalniać tych gorszych, budować własną firmę, kreować jej image, załatwiać biznesowe sprawy... Ach, ten biznes... Będziemy mogli być szefem, pracownikiem - sekretarką... Będzie bardzo dużo opcji i wszystko będzie postawione na pracę. I NARESZCIE będziemy widzieć, jak sim pracuje... Na czas pracy wyjeżdża na parcelę prosto do swojej firmy. Oczywiście, najpierw trzeba będzie wybrać miejsce, gdzie ta firma ma się znajdować na zupełnie nowej parceli. Dojdzie dużo gadżetów potrzebnych do firmy - laptop i nowy, biznesowy styl mebli. Tyle wiem.
Niestety, jeszcze nie będzie widać dziecka w szkole, może w następnym dodatku... The Sims 2: Szkoła?
Wszystko fajnie, ale jeśli w dodatku będzie TO wszystko - zwariuje. Ciężko będzie jeszcze kierować simem w pracy i wręcz gwarantuję, że takowej funkcji nie będzie. A po co opcja, aby widzieć dzieci w szkole? Gromada hałaso-robów wgapionych w książki... Szkoda czasu na to patrzeć. Pozatym autorzy nie zmienią raczej silnika gry i nie wyeliminują systemów pracy aby wprowadzić nowe... Zresztą jak zrobiliby pracę botanika, laboranta? Co takiego użytkownik miałby tam robić? Gwarantuję, że simów w pracy i dzieci w szkole nie zobaczymy.
  Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 22:44.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023