Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Uwagi na temat gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.10.2005, 15:09   #11
madziaq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

dla mnie to oczywistym bylo ze teskt "premiera - zima 2006" tyczy sie zimy listopadowo grudniowej... chyba nigdy sie nie spotkalam zeby taki zapis oznaczal styyczen badz luty. ale badzmy dobrej mysli. mialy byc premiery co pol roku a nie co poltora. przeciez maxisy musza za cos zyc
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.10.2005, 15:35   #12
rainne
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał madziaq
dla mnie to oczywistym bylo ze teskt "premiera - zima 2006" tyczy sie zimy listopadowo grudniowej... chyba nigdy sie nie spotkalam zeby taki zapis oznaczal styyczen badz luty. ale badzmy dobrej mysli. mialy byc premiery co pol roku a nie co poltora. przeciez maxisy musza za cos zyc
jakie półtora - grudzień masz od września za 3 m-ce, styczeń/ luty za około 5 m-cy, więc przerwy półroczne między wychodzeniem dodatków wskazują na pojawienie się Firmy/Biznesu, whatever, w okolicach lutego, a nawet marca (a tak się składa, że jak będzie luty, to będzie równocześnie rok 2006 i zima równocześnie) właśnie. pewnie w podobnym okresie, jak wyszło Na Studiach. Śkąd Ci się wzięło to półtora roku, ech.

Ostatnio edytowane przez rainne : 01.10.2005 - 15:38
  Odpowiedź z Cytatem
stare 01.10.2005, 16:13   #13
madziaq
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał rainne
jakie półtora - grudzień masz od września za 3 m-ce, styczeń/ luty za około 5 m-cy, więc przerwy półroczne między wychodzeniem dodatków wskazują na pojawienie się Firmy/Biznesu, whatever, w okolicach lutego, a nawet marca (a tak się składa, że jak będzie luty, to będzie równocześnie rok 2006 i zima równocześnie) właśnie. pewnie w podobnym okresie, jak wyszło Na Studiach. Śkąd Ci się wzięło to półtora roku, ech.
napisalam poltora tylko i wylacznie dla podkreslenia ogromu czasu jaki dzielilby dwa dodatki gdyby producenci mieli na mysli okolice grudnia 2006.

boshe....
  Odpowiedź z Cytatem
stare 02.10.2005, 16:06   #14
Kala33
Guest
 
Postów: n/a
ThumbsUp The Sims 2 Biznes???

W Zime 2006 pojawi sie 3 dodatek do The Sims 2!!! Bedzie nosil nazwe, ale to jeszcze nie pewne The Sims 2 Biznes. Jak nazwa swiadczy gra bedzie Biznes. Czyli nasi Simowie bede mogli otworzyc swoja wlasna firme, sklep, restaracje... Bedzie extra, po to pierwszy raz bedziemy mogli zobaczyc jak pracuja nasze Simsy! Gra nie bedzie taka nudzaca, w przyrownaniu The Sims 2 bylo troche nudne, bo nie bylo nic takiego ciekawego do roboty, tylko prawie Simsy siedzialy w domu, chodzily do pracy, szkoly lub jezdzily na miasto. Tu bedzie nastepna nowa i ciekawa przygoda. To bedzie nastepne wcielenia Simsow w szefa swojego Biznesu!!! :w00t: :tu: :mbounce:
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.10.2005, 12:25   #15
Incognito
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ej, oni naprawde nie maja juz co wymyslac. Biznes --' Nie, tu wogole szkoda slow. Znowu beda czekac z najlepszymi tematami do ostatniego dodatku --' Nie no, EA rządzi --'
  Odpowiedź z Cytatem
stare 03.10.2005, 12:54   #16
stotkaa
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Napisał Puvix'L
Ej, oni naprawde nie maja juz co wymyslac. Biznes --' Nie, tu wogole szkoda slow. Znowu beda czekac z najlepszymi tematami do ostatniego dodatku --' Nie no, EA rządzi --'
Taaa, popieram...

Chociaż osobiście wolę już Biznes niż to o studiach... być może dlatego, że jestem 100% przeciwniczką edukacji... nawet w Simsach

Poza tym, odstepy półroczne to jak dla mnie zdecydowanie za mało...
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2005, 12:48   #17
Kati_Simka
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

A mi sie podoba ten temat i napewno kupię TS2: Biznes to pewne
mnie to nawet kręci!!!
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2005, 14:15   #18
Rendy
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Cytat:
Od Kati_Simka
A mi sie podoba ten temat i napewno kupię TS2: Biznes to pewne
mnie to nawet kręci!!!
Popieram ja też kupie lubie gdy moji simowie chodzą do pracy i też uwarzam że to będzie lepsze od ns
Cytat:
Od stotkaa
Poza tym, odstepy półroczne to jak dla mnie zdecydowanie za mało...
A dla mnie za dużo hehe lubie dodatki do simsów a zobaczcie
STUDIA-coś związanego z nauką
N.ŻYCIE-imrezki
BIZNES-podobne do nauki
Wiec może następne będzie coś dzięki czemu dorośli będą mogli odetknąć od pracy co nie
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2005, 14:33   #19
Angeo
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie

Ja również zgadzam się z Puvix'L... A co do biznesu to nie wiem czy kupię ten dodatek. Jak narazie wydałam na poprzednie dwa 160zł i zawiodłam się. A biznes mnie zupełnie nie interesuje Chciałabym w końcu coś w stylu gwiazdy żeby np grać w filmach potem oglądać się w telewizji albo nagrywać muzykę lecącą w radiu itd lub coś w stylu zwierzaków ^^ To byłoby fajnie ale pewnie wyjdzie jak wszystko co najlepsze-na samym końcu pewnie za dwa lata :/
  Odpowiedź z Cytatem
stare 04.10.2005, 14:37   #20
twój stary
 
Avatar twój stary
 
Zarejestrowany: 20.09.2005
Skąd: warszawa
Wiek: 32
Płeć: Mężczyzna
Postów: 244
Reputacja: 10
Domyślnie

ja na 100% kupię ten dodatek(mam nadzieję, że będzie w tesco przed premierą )
ale zgadzam się z tym, że mogli wymyśleć coś lepszego, np. gwiazda, zwierzaki czy abrakadabra( najlepiej żeby jak najszybciej zrobili coś o magii), ale wtedy pewnie znalazło by się sporo takich co by marudzili, że nie wymyślają nic nowego, tylko biorą stare pomysły.
twój stary jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 13:18.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023