Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 01.09.2014, 14:40   #1
chaler
 
Zarejestrowany: 29.08.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 6
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Robię tak i nic. Grafika dalej słaba, suwaki w dalszym ciagu na najniższym.
Przed aktualizacją (grę zaktualizowałam do wersji, która wyszła z Pokoleniami, kiedy instalowałam ten dodatek) wszystko było w porządku. W sumie mogłabym grać na tej starej aktualizacji samej podstawki, ale niem jak tam wrzucić pliki package. Znaczy nie znam teg starego sposobu. Chyba, że ktoś wie jak to zrobić i mógłby mi w tym pomóc? Wiem, że to trochę nie na temat.
A tobie Dejavu dziękuję, że poświęciłeś mi chociaż trochę swojego czasu, żeby mi pomóc ^^
chaler jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 01.01.2015, 14:07   #2
MarcoweZwidy
 
Zarejestrowany: 30.12.2014
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Ja mam taki problem że po odświeżeniu windows 8 pokazała się wiadomość że nie widzi karty graficznej czy jakos tak, wszystko nie bylo dostosowane do mojego ekranu ale w koncu jakos to recznie ustawilem, ale jak wszedłem do the sims 3 wszystko było takie ciemne i ekran byl zly wiec chcialem ustawic to w opcjach a tam bylo o wiele mniej możliwości ustawienia grafiki ustawiłem coś co troche mi pasowało do ekranu ale jest to takie brzydkie że nwm, a na dodatek gra chodzi bardzo wolno.
Czy wie może ktoś jak zaktualizować grafikę w kompie czy jakiś tak HELP
MarcoweZwidy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 29.06.2015, 19:48   #3
Khaleesi
 
Avatar Khaleesi
 
Zarejestrowany: 05.01.2014
Płeć: Kobieta
Postów: 18
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

A jaki masz dodatek najnowszy? Bo też tak miałam któregoś razu i poprawiło się po zainstalowaniu Zostań Gwiazda i Nie z tego świata
Khaleesi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 17.11.2015, 14:26   #4
Hebe
 
Avatar Hebe
 
Zarejestrowany: 18.06.2012
Skąd: z planety Ziemia
Płeć: Kobieta
Postów: 1,200
Reputacja: 39
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Proponuję odinstalować grę jeszcze raz, a po ponownej instalacji zaktualizować do poprzedniej wersji (1.67) za pomocą superpatchera (polecam metodę reinstalacji zaproponowaną w tym poradniku, a po usunięciu gry z komputera radzę na wszelki wypadek usunąć "resztki" za pomocą CCleanera, czyli wyczyścić rejestr). Najnowsza aktualizacja nie jest zbyt ważna - jedynie wprowadza możliwość włączenia gry bez wybranych dodatków. Myślę, że spokojnie da się bez niej grać
__________________
Hebe jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 03.12.2015, 13:12   #5
Scyzor
 
Zarejestrowany: 16.11.2015
Płeć: Mężczyzna
Postów: 3
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Problemy z grafiką!!!

Cytat:
Napisał Hebe Zobacz post
Proponuję odinstalować grę jeszcze raz, a po ponownej instalacji zaktualizować do poprzedniej wersji (1.67) za pomocą superpatchera (polecam metodę reinstalacji zaproponowaną w tym poradniku, a po usunięciu gry z komputera radzę na wszelki wypadek usunąć "resztki" za pomocą CCleanera, czyli wyczyścić rejestr). Najnowsza aktualizacja nie jest zbyt ważna - jedynie wprowadza możliwość włączenia gry bez wybranych dodatków. Myślę, że spokojnie da się bez niej grać
Jak na razie zainstalowałem gołą wersję - prosto z nośników, bez żadnych aktualizacji. Wszystko działa jak należy, zostawiam to więc jak jest.
Ale dzięki za info - może się przydać w przyszłości.

pozdrawiam,
Scyzor jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz

Tagi
ciało, grafika, modyfikator ciała, shader, the sims 3


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 14:42.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023