Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 3 > The Sims 3: Problemy z grą > The Sims 3: Rozszerzenia
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 17.09.2013, 14:06   #331
Poskacper
 
Avatar Poskacper
 
Zarejestrowany: 23.05.2013
Skąd: Oasis Landing
Płeć: Mężczyzna
Postów: 172
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

Spotkałem, na tej mniejszej wyspie z tą górą, jeziorem okrągłym (sklepem spożywczym, małymi, żółto-niebieskimi domkami). Kieruj na tę wyspę kamerę a w końcu go zobaczysz
__________________
Moje życie , moja bajka.
http://mypage.thesims3.com/mypage/poskris
Poskacper jest offline   Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 18.09.2013, 12:20   #332
AsiaMyszka
 
Avatar AsiaMyszka
 
Zarejestrowany: 28.06.2013
Skąd: Lublin
Wiek: 33
Płeć: Kobieta
Postów: 28
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

@Poskacper dzięki bardzo. Postaram się Aktualnie gram w Dolinie Smoków, bo troszkę mnie znudziło Isla..
__________________
To kobieta wybiera mężczyznę, który ją wybierze.
AsiaMyszka jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2013, 20:15   #333
evay
 
Zarejestrowany: 22.10.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 4
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

no dobra - piszę swój pierwszy post na forum, które odwiedzam od bardzo dawna (swoją drogą dziękuję wszystkim, co piszą odpowiedzi na pytania, które mnie nurtowały przy każdym dodatku).

dopiero teraz kupiłam ten dodatek (w końcu wypłata z wakacyjnej pracy, w końcu mnie stać ;-)) i mam parę problemów:

1. Relacje Simów: Przeniosłam rodzinę z innego miasta i nagle wszystko się pomieszało: para, która nie była nawet zaręczona nagle stała się małżeństwem, a małżeństwo stało się tylko zauroczonymi. Gdy w kooooońcu udało mi się dać im relację chłopak-dziewczyna później nie pojawia się już interakcja 'zaproponuj małżeństwo'. Za nic nie umiem zmienić ich w męża i żonę.

2. Syrenie wodorosty: Co do syrenich wodorostów to pytałam o nie syrenę aż trzy razy. Za każdym razem dostawałam wodorosty (o czym przekonałam się długo później ponieważ, ale nie pojawiała się żadna informacja, która pojawia się Wam (nie pamiętam już co ta syrena mówi, coś o ogonie? w każdym razie nic takiego mi się nie pojawia). Oprócz tego, gdy Simka je wodorosty tylko łapie się za brzuch. I tyle. Nie pokazuje się żaden nastrójnik. Nie ma żadnej informacji, że coś się dzieje. Nie przemienia się w syrenę. Dlaczego?

3. Ta Simka właściwie nie ma nastrójników (ok ma podstawowe czy zjadła coś jest po wizycie spa etc.). Zaszła w ciążę i nie było nastrójnika 'ciąża'.

4. Pragnienia: Para ma cechy 'rodzinny'. Przed przeniesieniem ich na IP cały czas mieli pragnienia, by mieć więcej dzieci. Gdy już byli w ciąży pojawiały się pragnienia o płeć dziecka. Po przeniesieniu trudno mi zdobyć jakąkolwiek sumę punktów, bo takie pragnienia już się nie pojawiają. Oprócz tego jedyne pragnienia, które wyskakują to jakieś za 150-700 pkt jak wypicie drinka w barze czy coś takiego.

5. Syf w kurorcie: Mam dokładnie ten sam błąd jak ktoś już pisał parę stron temu - mam kurort pięciogwiazdkowy, pięknie rozbudowany, wszystko cacy, wszystko na poziomie, sprzątaczy 3 na najlepszym. Problem jest taki, że w kurorcie właściwie wszystko muszą robić moje Simy. Cały czas jest syf i coś się psuje (swoją drogą przegieli z psuciem się przedmiotów już w akademikach, nie sądziłam, że w kurortach też będzie tak samo źle). Gdy pojawia się obsługa (tylko od północy do 5 rano o co chodzi?) sprząta, zaczyna naprawiać, ale zawsze w pewnym momencie przerywają naprawę i biegną do domków letniskowych. Strasznie mnie to irytuje przez to musiałam spędzić dwa simowe dni na majsterkowaniu tak, by wszystkie przedmioty były niezniszczalne.

6. Goście kurortu zachowują się dokładnie tak samo jak studenci Cały czas chce im się spać, zasypiają gdzie popadnie, są brudni!!! (tego najbardziej nie rozumiem - cały czas chcą chodzić do łazienki 'wszystko w jednym' zamiast wrócić do kwater i tam się odświeżyć). Najbardziej dziwi mnie, że są też głodni, a przecież w kurorcie mam dwie jadalnie.

7. Posiłki: Co do posiłków w kurorcie to czy ktoś też ma tak, że gdy wypoczywa w takim miejscu i idzie np. na kolację to nie najada się jednym daniem jak normalnie tylko bierze parę potraw?

8. Atak rekina: Nie mogę przejść misji z kurortu, bo mimo godzinnych obserwacji rekina ten nie chce atakować moich simów, nie pojawia się też interakcja 'zaatakuj rekina'.

Okay, to są moje pytania, mam nadzieję, że na chociaż parę ktoś mi odpowie ;-)

Ostatnio edytowane przez evay : 22.10.2013 - 20:18
evay jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 22.10.2013, 20:48   #334
Poskacper
 
Avatar Poskacper
 
Zarejestrowany: 23.05.2013
Skąd: Oasis Landing
Płeć: Mężczyzna
Postów: 172
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

Co do ataku rekina- to nie można samoistnie go zaatakować, trzeba poczekać aż sam to zrobi. Z posiłkami też tak mam, sim bierze parę talerzy, nie wiem czy traktować to jako błąd.
__________________
Moje życie , moja bajka.
http://mypage.thesims3.com/mypage/poskris
Poskacper jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.10.2013, 21:17   #335
nestea1991
 
Avatar nestea1991
 
Zarejestrowany: 06.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 12
Reputacja: 10
Domyślnie

Hej, czy wejdzie mi ten dodatek? Parametry kompa:
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...faf8636f1.html
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...b09a83044.html

Pozdrawiam

Nikt nie pomoże?

Ostatnio edytowane przez Libby : 26.10.2013 - 22:35
nestea1991 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.10.2013, 21:43   #336
Kerbi
 
Avatar Kerbi
 
Zarejestrowany: 31.07.2012
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 152
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

Już pomagam
...I stwierdzam, że nie widzę żadnych powodów, dla których dodatek miałby nie działać Zresztą, wymagania dodatków nie różnią się (z tego, co wiem) od wymagań podstawy, bo to ten sam silnik, więc jeśli podstawa ci chodzi, to z Rajską Wyspą też wszystko będzie ok.

W sumie to tak sobie myślę, że teoretycznie mógłby pojawić się jeden mały problem, a mianowicie brak wolnego miejsca na dysku. Ale w razie czego, to z tym chyba nietrudno sobie poradzić

Ostatnio edytowane przez Kerbi : 26.10.2013 - 21:50
Kerbi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.10.2013, 21:51   #337
nestea1991
 
Avatar nestea1991
 
Zarejestrowany: 06.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 12
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

Mam aż ponad 100 GB na dysku C Kiedyś pożyczyłam od koleżanki dodatek Rajska wyspa, ale wyłączał mi się w otoczeniu z dodatku ;/ Więc nie wiem ,czy jest sens wydać 100 zł na grę,która mi się będzie wyłączać.
nestea1991 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 26.10.2013, 22:05   #338
Kerbi
 
Avatar Kerbi
 
Zarejestrowany: 31.07.2012
Wiek: 28
Płeć: Mężczyzna
Postów: 152
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

W takim razie ciężko mi powiedzieć, co było tego przyczyną, ale z pewnością nie jest to wina specyfikacji komputera.
A gra wyłączała czy się od razu po wczytaniu otoczenia, czy w trakcie gry? Bo może być też tak, że komp się prostu przegrzewał, co jest dość powszechnym problemem w tym otoczeniu, i przez to system zamykał ci grę, żeby się "uratować" i niczego nie spalić Zauważyłaś może w tym czasie, że komputer jest bardzo ciepły, albo słyszałaś głośniejsze buczenie?
Kerbi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 27.10.2013, 14:48   #339
nestea1991
 
Avatar nestea1991
 
Zarejestrowany: 06.07.2013
Płeć: Kobieta
Postów: 12
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

W czasie gry. No trochę gorący jest i teraz jak gram,ale gra płynnie chodzi ( tylko o 3 w nocy w Simsach jest na 3-5 sekund zawiechy). Mam podstawkę chłodzącą na laptopa. Komp idzie za niedługo do czyszczenia z kurzu bo nie był w serwisie od czasu, gdy siostra go kupiła(3 lata). Sterowniki mam z 2010 roku, więc powiem im żeby zaktualizowali mi je. Zobaczymy potem. Pożyczę znów dodatek,aby nie wydawać kupę kasy. Jeżeli będzie tak samo to trudno, kupię kiedyś stacjonarny,ale z Windowsem 7,nie 8
Pozdrawiam
nestea1991 jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.12.2013, 00:19   #340
bredy
 
Avatar bredy
 
Zarejestrowany: 08.03.2010
Skąd: London Calling
Płeć: Mężczyzna
Postów: 9
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: The Sims 3 - Rajska Wyspa - proste pytania i odpowiedzi

Hej, mam dwie prosby/pytania:

1. czy mozna jakos dodac wodorosty do normalnej potrawy, tak jak np. w PZ mozna bylo dodac owoc plazmowy i wampir cieszyl sie normalnym posilkiem? Lykanie wodorostow na surowo jest nieefektywne i nie daje zadnego nastrojnika.

2. czy ktos moze podac liste znanych syren? Ja wiem jedynie o Valerie Vidal, Triton King i Ariel Welsh o ile jest syrena, bo niektorzy ja tu wymienili ale ja nie widzialem jej nigdy z ogonem i nie ma lusek na nogach...
bredy jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 19:22.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023