Wróć   TheSims.PL - Forum > The Sims 2 > The Sims 2: Zdjęcia z gry
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

Odpowiedz
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 23.11.2007, 19:11   #1
Anastazja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie ..KULT..Klozetu

W tym temacie dajemy zdjęcia i filmiki sedesów, wychodków i klozetów wszelakiej maści i pochodzenia.
Temat został założony na cześć i chwałę nowego zgromadzenia na forum pt. Wyznawcy Klozetów.
Pomóżmy rozsławić simowego sedesa.

Warunki.

Zdjęcia i filmiki muszą pochodzić z gry sim1 lub sim2.
Obowiązkowo tematem przewodnim jest klozet, przedstawiony w różnej formie.


Ja zacznę.

Legenda kultu. Jak to mówią do nieba nie chodzę, ale na czaty i owszem.
Tam spotkałam czcigodnych wyznawców klozetów.

Był kiedyś pewien Kapłan Klozetu, któremu powierzono odpowiedzialne zadanie.
Stał on na straży Klozetowej Świątyni. Było miło, fajnie i ciekawie.
Wszyscy byli szczęśliwi.

To wyznanie pogańskie jednak uległo pewnemu zachwianiu.
Kapłan zszedł z klozetu i równowaga została zaburzona.
Sedes oszalał i zaczął buchać ogniem.

Poddani i wierni zostali ukarani ogniem piekielnym.
Kiedy krnąbrny Kapłan zorientował się o co chodzi, było już za późno.

Taka była kara i zemsta ze strony simowego sedesa.

Pamiętajcie!
Po wypróżnieniu się należy spuścić wodę. Ten szum uspokaja.

A teraz moja sesja zdjęciowa z klozetem w roli głównej.
Modelka to Rebeka Gold

Tutaj mamy typowo romantyczne różowe światło. Sedes jest piękny.



Gorąco zachęcam do robienia zdjęć i filmików z Klozetem.
Wyznawcy Klozetu będą wdzięczni.

Domestos to nasz wróg.

Ostatnio edytowane przez Liv : 02.01.2010 - 23:47
  Odpowiedź z Cytatem

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 24.11.2007, 17:03   #2
Anastazja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ..KULT..Klozetu

Ja jako Dziecko Słońca jestem tylko skromnym prowodyrem kampanii reklamowej mającej na celu rozsławić Klozet.
W całej swojej ochoczej dobroduszności zgodził się mi pomóc Juziol vel Dimond i nakręcił reklamę, mającą na celu rozsławić simowego sedesa.
Sukces "KULT" Klozetu jednak jest w Waszych rękach.
Dimond zasłynął jako twórca filmu pt. Usługi oraz zrobił re-make wiersza Juliana Tuwima
Dimond jest ekscentryczną i ciekawą osobą. Pomocny. Ma bardzo atrakcyjny mózg oraz skomplikowaną i czasami niezrozumiałą osobowość.
Juziol vel Dimond jest również autorem definicji terminu Dziecko Słońca, (Zobacz) oraz zrobił mi błyszczącego awata.

Temat celowo został założony w dziale, gdzie wypowiadanie się bez dodania fotki lub filmiku z sedesem w roli głównej, jest zabronione.
Zabieg ten został celowo zastosowany, aby nie narażać wrażliwych wyznawców Klozetu na ostrą i nieprzyjemną opinię tzw. przeciwników Kultu Klozetu, nieoficjalnie zwanych Domestosami lub Pochlorynami Sodu.
Regułę tą potwierdza wyjątek w postaci posta autorstwa Freya, znanej również jako Kapłanka Klozetu. Kapłanka wyjaśnia w nim to, co wyjaśnienia potrzebowało. Dziękuję.

Motyw klozetu w architekturze simowej nie jest codziennością.
Wielu budowniczych pragnie odwzorować inspirujące kształty muszli klozetowej.
Udaje się to tylko najlepszym.

Jedną spod kategorii sedesów są tzw. wychodki zewnętrzne.

Jak widzicie jest on malowniczo położony w zupełnym buszu.

W dawnych pogańskich czasach żyły Mendy Klozetowe.xP

Owe gadziny wyginęły przed narodzinami Zeusa i jego zastępów.

Około roku -666, pewna Kapłanka używała sedesa jako wyroczni.

Niektóre źródła naukowe mówią o tzw. dziurze czasowej, przez którą owy klozet się przetransportował w tak odległe czasy.

Lśnienie Klozetowe.
To inaczej objawienie. Zdarza się ono dość rzadko i zazwyczaj po wielokrotnych wysiłkach.

Efektem ubocznym mogą być wybroczyny.

W simowym świecie wiele simów nie może korzystać z toalety. ;(
Do grupy tej zaliczane są simorośliny.
Często to ograniczenie, przyczynia się u nich do całkowitego załamania nerwowego.

Bo inni mogą, a ja nie. ;(

Wszyscy chętni do rozsławienia simowego sedesa proszeni są o dawanie fotek lub też krótkich filmików z owym cudem w roli głównej.
Znani i lubiani artyści architekci również mogą się wykazać, dając tutaj swoje aranżacje, chociażby toalet.
Młodzi pisarze mogą dawać krótkie opowiadanka o przygodach w Klozecie.
Bawcie się razem z nami.
Wasza kolej.
Sławcie imię sedesa.

p.s Czy ktoś podjąłby się zrobienia kolekcji klozetowych awatarów?
Czy są osoby chętne do opracowania dość trudnego słownictwa klozetowego i przytoczenia synonimów. Spotkałam się z wyrazami takimi jak np. sraka, czy nie lepiej mówić stolec?
Warto też byłoby pomyśleć nad opracowywaniem sprawnego systemu rozsyłania próbek kału, do fanatyków Kultu Klozetu. Prawda?

Nieoficjalnie dowiedziałam się też, że lavatory , znany Kapłan Klozetu, również szykuje dla was niespodziankę.

Natomiast Ja pracuję nad krótkim opowiadaniem pt. „ Poczuj mój ból „ :ohmy:

Ostatnio edytowane przez Anastazja : 24.11.2007 - 18:51 Powód: literówki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 24.11.2007, 22:33   #3
Megi
 
Avatar Megi
 
Zarejestrowany: 28.02.2004
Skąd: Equal in love
Postów: 321
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: ..KULT..Klozetu

A ja chcialabym Szanownym panstwu przypomniec,ze kazdy post tutaj MUSI zawierac zdjecie.
NIE mozna ich komentowac.

Pozdrawiam
__________________
nothing more.!

____in the night, no control

Megi jest offline   Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2007, 18:12   #4
Oskikop
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ..KULT..Klozetu

sedesy zaczęły pojawiać się jako meble ogrodowe.
[IMG]http://i12.************/7w8gb50.jpg[/IMG]
[IMG]http://i17.************/6pjct42.jpg[/IMG]
  Odpowiedź z Cytatem
stare 25.11.2007, 19:54   #5
Anastazja
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: ..KULT..Klozetu

Oskikop - świetny pomysł. :fist:
Na Twoich porostu świetnych zdjęciach widać typową nowomodę klozetową. :tu:

Nastąpiła pewna manipulacja w temacie. Zaginęły dwa posty.
Jeden był autorstwa Freya, drugi RocketQueen.
Obie są Kapłankami Klozetu, możliwe więc, że nastąpił pewien zamach i podstępnie obie Kapłanki zostały pozbawione możliwości wypowiedzenia się.
A tak prosiłam, aby dawać zdjęcie sedesu przy wypowiadaniu własnego zdania. :con:
Dziewczyny mam nadzieję, że jakoś sobie dajecie radę.
Zaginął też post z filmikiem reklamowym Juziola vel Dimond. :ohmy:
Pytałam się jak on sobie z tym radzi.
Wtedy napisał mi tak: „Wiem kto to i sam swoje sprawy załatwiam, p.s daj mi już spokój Słoneczne Dziecko” xP

Napisałam PW do Kapłana Klozetu o opinię i ewentualne wstrzymanie się ze swoimi wypowiedziami w tym temacie, ale on milczy.

Przeciwnicy Kultu Klozetu są wśród Nas. ;(
Ogólnie ten temat to śmierdząca sprawa, a więc błagam Was o ostrożność.
Proszę również dawajcie zdjęcia sedesu.


Postanowiłam cofnąć Nas w czasie i przypomnieć simowe sedesy z gry sim1.


Drugi sedes, bardzo popularny i podstępnie zabierający simową higienę.

Trzeci.
Nie ma nic gorszego od tego prowizorycznego prototypu muszli klozetowej.
Owe krzesło klozetowe, to czarna plama w całej historii sedesu.


Czwarty.
Bardzo atrakcyjny sedes z drewnianą klapą i wysoko położoną spłuczką.

Piąty.
Oto sedes grecko-rzymski.

Szósty.
Popularny i bardzo nowoczesny sedes z czujnikami wykrywającymi wszystkie nieczystości.

Siódmy.
To prawdziwe dzieło sztuki. <ukłony>


Simy doceniają i chwalą owe urządzenie w domu.
Jest ono niezbędnym towarzyszem ich codziennego życia.

Sedes i jego dostępności to podstawa udanego przyjęcia.
Zobaczcie jak Janek Nowak walczy z paniami o prywatność.


Tylko Majka Ćwir potrafi z taką gracją czyścić muszle klozetowe.

Wychodki zewnętrzne pojawiły się wraz z dodatkiem Randka.

Wraz z nimi pojawiła się odpowiednia służba porządkowa.

Tutaj mamy modyfikację typowego klozetu na szaletę publiczną.

A w dodatku Abrakadabra wykorzystano nieśmiertelnych do brudnej roboty.

Znów wychodek zewnętrzny. Zobaczcie ile rolek papieru toaletowego.


Efekt zapchania, występuje zazwyczaj po zaparciach lub przy częstym i bezpodstawnym używaniu spłuczki klozetowej. W sim1, zapchany sedes oznaczał brak funkcji „ skorzystaj ” ;(

Na zapchany klozet, metoda od wieków jest jedna. Trzeba pchać tak aby przepchać.
Odpływ musi być drożny.


A teraz zdjęcia grupowe.
KULT Klozetu.

Wszyscy się angażują i doceniają, to co ważne i pożyteczne.

I ostatnie ujecie. Oklaski, dla klozetu w pierwszym rzędzie.


Wyznawcy Klozetów - łączcie się.
Jedyna skuteczna metoda na walkę ze syfem to Klozetowa Gwardia.


p.s. Nadal szukam chętnych do zrobienia klozetowych avatów.
Nie mogę sama wszystkiego robić, za dużo oczekujecie. ;(
Nie wstydźcie się. Klozet to przyjazna rzecz. I jak widać fotogeniczna.

AVE KLOZET.

Ostatnio edytowane przez Anastazja : 25.11.2007 - 20:06 Powód: literówki
  Odpowiedź z Cytatem
stare 26.11.2007, 20:11   #6
Juziol
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: KULT Klozetu

Ave Klozet! Na początku dziękuję Dziecku Słońca za zapowiedź mojego posta. Przyznaję, że stosunkowo rzadko zdarza mi się pisać pod wezwaniem. Głównie, sam wybieram miejsca, w których się wypowiadam, ale dziś zdarzył się wyjątek i muszę przyznać, że to bardzo miłe. :shifty:

Zanim jednak przejdę do celu swojej wypowiedzi, powiem co nieco o swojej opinii na ten temat: otóż, w dzisiejszych czasach, bardzo trudno o oryginalność. Sztuka przybiera prostackie formy, a awangardowości doszukuje się w tytule projektu. Jednakże ten temat, ma w sobie tą inność, jest zrozumiały, powstał przy współpracy wielu fanatyków i (co najważniejsze) jest poświęcony czemuś, co towarzyszy człowiekowi od dawien dawna – Sedesowi. To proste urządzenie, sprawiło, że nasz gatunek, podjął pierwsze metody organizacyjne, bowiem każdy wiedział, gdzie się ma załatwiać, co nie wpływało na niekorzystny skutek zanieczyszczeń i chorób. Nie świadomi tego, jak wielkie to ma możliwości, zostaliśmy ocaleni przed globalną pandemią chorób zakaźnych (niekiedy śmiertelnych). A zatem bądźmy wdzięczni i wielbmy Sedes, za jego usługi i poświęcenie dla nas.

W celu rozpowszechniającym "Kult" Klozetu, postanowiłem nakręcić krótką reklamę, która powinna zachęcić innych twórców do tworzenia filmików, opartych tematycznie na Sedesie.
Zanim jednak ktoś będzie chciał ponownie skasować ten post, to powiem, iż nie naruszam regulaminu. Napisano w nim, że osoba może pisać w tym dziale, tylko wtedy, kiedy da przynajmniej jedno zdjęcie. A czym jest niby film (reklama)? Jest to zbiór setek uporządkowanych zdjęć, które po szybkim przeglądaniu, tworzą obraz. Takie szybkie przeglądanie, umożliwiają nam programy odtwarzające oraz niektóre witryny internetowe. Forum takich opcji nie posiada, a zatem każdy, kto chce zaprezentować ruchomy pokaz zdjęć, wstawia link w dziale do tego przeznaczonym, czyli videostory. Ci zaś, co chcą pokazać pojedyncze zdjęcia, zaglądają do fotostory. Ten temat nie znajduje się ani tu, ani tu, ale jego tematyka odnosi się właśnie do zdjęć. Nie widzę więc powodu, by kasować mój post.
Jeżeli zatem chcesz zobaczyć reklamę, odwiedź WC. Nasze motto jest naszą inspiracją, a więc niech będzie także Waszą. Przyłączam się zatem do Naomi i namawiam do kreatywnego udzielania się w tym temacie.

Żeby jednak nie było wątpliwości, wstawię te klika zdjęć o tematyce klozetowej, w zasadzie któtką historyjkę:

Witajcie! Nazywam się Alek Socha i jestem członkiem Kultu Klozetu. Chciałbym Wam opowiedzieć o mojej wspaniałej przygodzie, która odbyła się na ostatniej wycieczce turystycznej do Simwood, gdzie znajdują się mieszkania znanych aktorów oraz studia filmowe. Jestem pasjonatem, koneserem, rzadko kiedy bywam w domu. Głównie poznaję nowe miejsca i utrwalam je na zdjęciach. Kiedyś nazywano mnie Tajemniczym Wielbicielem. Może i racja w tym jest, bo gwiazdom zdjęcia dosyć często robię w ukryciu, ale nie wstydzę się tego. Po prostu mam takie zamiłowanie.
Kiedy właśnie nasz autokar podróżny zatrzymał się przy studiu "Gotakor", pomyślałem sobie, że może warto było by zatrzymać się przy sklepie z pamiątkami. W końcu co, jak co, ale podobno to studio, zalicza się do największych i najdroższych w okolicy, więc może uda mi się spotkać tu kogoś znanego. Pokażę Wam może zdjęcie:

Gdyby ktoś nie wiedział, to ja jestem ten przystojny pan po lewej stronie. Reszta grupy, postanowiła zostać w autokarze, zajadając się drugim śniadaniem. Prawdopodobnie nie chciało już się nikomu (po za mną) wychodzić, bo wszyscy byli zmęczeni po poprzednim zwiedzaniu Parku Pięciu Gwiazdek.
Idąc w stronę sklepu, patrzyłem jak ochroniarz przegania jakiegoś paparazzi przebranego za osła. Faktycznie - osioł - jak głupim trzeba być, żeby próbować się dostać na takie tereny, takim głupim sposobem? Przykre.
W pewnej chwili usłyszałem jak desperacko prosił:
- Proszę mnie tam wpuścić. Błagam. Słyszałem, że kręcą tam Usługi II, chciałbym tylko popatrzeć... - zdrętwiały mi nogi.
- "O Boże, Usługi II, ten serial z tymi aktorkami... Kingą Jasełko i Eweliną Styczko." - pomyślałem - "Może warto samemu spróbować? Co tam pamiątki, chcę mieć nowe zdjęcie do kolekcji." - w tej chwili odwróciłem się i ruszyłem w stronę ochroniarza symulując pewniaka. Jednocześnie powątpiewałem, bo taki sposób wejścia tam jest jeszcze głupszy od stroju osła.
- A Ty dokąd, niby? – zatrzymał mnie, kiedy przechodziłem obok niego.
- Pozwiedzać... - bąknąłem obrażony.

- Tu nie wolno! - zabuczał basem.
Nie wiedziałem, co powiedzieć, nie dam mu rady, to mięśniak, pewnie ma pistolet. Nie ma, co się łudzić nawet. Zawróciłem.
- Oj, Rufusie, wpuściłbyś raz turystę... – zaproponował jakiś nieznany, kobiecy głos.
Odwróciłem się w ich stronę z miną żebrzącego psa o talerz suchej karmy. Ochroniarz patrzył na nią jak głupi.

- No wpuść go, to się z umówię z tobą może - Rufus wymiękł. Tajemnicza kobieta gestem wskazała mi droge. Ja jak po uzdrowieniu ruszyłem w tamtą stronę, a gdy ją mijałem, szepnęła mi cicho do ucha:
- Nie ma nic za darmo. Zostaw u portierki pięćdziesiąt simoleonów. Tylko powiedz, że to dla Ilony, inaczej... - tu zrobiła chwilową pauzę - ...ten pan obok mnie przypomni sobie o punkcie siódmym w regulaminie ochrony.
- Spoko - odpowiedziałem, po czym ruszyłem dalej.

W środku było dosyć pusto, bo zaledwie dwie osoby, w dodatku nie sławne. Szybko jednak pomyślałem, że pewnie wszyscy są już w na planie. Podszedłem do portierki i zagadałem:

- Dzień dobry. Jestem Alek Socha.
- Jaki znowu Alek? - zapytała ironicznie.
- Ilona kazała mi dać pani to... - odpowiedziałem wyciągając z kieszeni pięćdziesiąt simoleonów. Kiedy to zrobiłem, uśmiechnęła się do mnie i szeptem dodała:
- Pierwsze piętro, czwarte drzwi na prawo. Fan Usług zapewne, co?
- Nooo... - potwierdziłem tonem zadowolonego downa.
Drogi może opisywać Wam na górę nie będę, bo to dość nudnawy opis i nikogo, ani niczego tam nie spotkałem.
W końcu, stało się. Znalazłem się na planie serialu. Trwały zdjęcia. Wówczas wszedłem na podest dla widzów i obserwowałem jak aktorki wypowiadają swoje kwestie. Mówię wam, to niesamowite przeżycie, obserwować tworzenie filmu od kuchni.

Ekipa co chwila przerywała zdjęcia, by poprawić makijaż, lub udzielić wskazówek aktorom. Po kilku minutach zarządzono przerwę, wtedy nastała ta chwila, kiedy mogłem spotkać się twarzą w twarz z Kingą i Eweliną.

- Kocham was, kocham was, kocham was, kocham was... - powtarzałem, dziewczyny wymieniły uśmiechnięte spojrzenia. - ...mogę zrobić sobie z wami pamiątkowe zdjęcie? - Poprosiłem ładnie składając rączki.
- Ależ tak, oczywiście.
- Ale nie takiego. Jestem członkiem Kultu Klozetu...
- Czego? - zapytały jednocześnie sprawiając wrażenie, jakby niedosłyszały słowa "klozetu".
- Takiego stowarzyszenia... - zarumieniłem się - ... tam jest plan łazienki. Czy mogę Wam zrobić to zdjęcie właśnie w tamtym miejscu?
- Przy sedesie? - zapytała zniesmaczona Ewelina...
- Tak... tam... chyba, że to sprawi kłopot, bo jak tak, to wystarczy mi zdjęcie zrobione tutaj - tłumaczyłem się.
- Dobrze, niech będzie. Zróbmy zdjęcie tam... - zgodziła się nagle Kinga.
Nie mogłem w to uwierzyć. Od dziś mam cudne zdjęcie, z dwiema aktorkami, z autografami, w dodatku przy sedesie! Członkowie stowarzyszenia będą zieloni z zazdrości.

I tak oto, spełniło się marzenie, naszego skromnego turysty – Alka. Zdjęcie oryginalne wisi w jego salonie w złotej ramce, które zawsze zabiera ze sobą na kilkudniowe wycieczki.

Na koniec, informuję (żeby nie było pytań), iż telewizja D, podjęła współpracę ze stowarzyszeniem i to właśnie ona zajmuje się reklamą Kultu.

Ostatnio edytowane przez Juziol : 26.11.2007 - 20:36 Powód: błędy ortograficzne i stylistyczne
  Odpowiedź z Cytatem
stare 28.11.2007, 12:11   #7
Irbis
 
Avatar Irbis
 
Zarejestrowany: 09.08.2007
Płeć: Kobieta
Postów: 856
Reputacja: 14
Domyślnie Odp: ..KULT..Klozetu

Po zobaczeniu tego tematu doznałam natchnienia.
Naomi Dziecko Słońca dzięki za założenie takiego tematu i za świetne zdjęcia. Oglądając je naprawdę się uśmiałam.
Juziol vel Dimond bardzo podoba mi się nakręcony przez Ciebie filmik reklamowy. Opowiadanie także świetne: czyta się lekko i przyjemnie. Najbardziej rozbawiła mnie jedna z wypowiedzi Alka: - Kocham was, kocham was, kocham was, kocham was... Podczas czytania uśmiech nie znikał mi z twarzy.
Oskikop - dodanie sedesów do grupy mebli ogrodowych, daje nowe możliwości odpoczynku. Połączenie relaksu jakiego Nasi simowie doświadczają podczas siedzenia na sedesie z przebywaniem na świeżym powietrzu, może znacznie poprawić ich kondycję fizyczną i psychiczną, co z kolei może doprowadzić do przedłużenia ich żywotności.

-------------------------

Stworzenie tego, co za chwilę zobaczycie, sprawiło mi wiele przyjemności i radości, świetnie się przy tym bawiłam. To taka nutka nowości w mojej grze, coś czego nigdy jeszcze nie było.

-------------------------

Temat zwraca uwagę na bardzo ważny element codziennego życia Naszych simów. Pozornie zwyczajny klozet, odgrywa w ich życiu niemalże najważniejszą rolę. Zauważmy, że simowie nie chodzą za potrzebą w krzaczki. Zastanówmy się więc, co by się stało, gdybyśmy nie wyposażyli domów Naszych podopiecznych w ten mebel? Tragedia. Simowie robią pod siebie, inni simowie się śmieją, wytykają współlokatorów palcami, zatykają nosy, a później sami robią pod siebie.
Widzimy więc, że simowy dom nie może istnieć bez sedesu.

W związku z powyższym faktem, postanowiłam odwiedzić młode mieszkanki Dziwnowa, wyznawczynie "Kultu Klozetu".
Jest to rodzina Jedynak pochodząca ze skrzyni rodzin.



Ta, która siedzi to Krystyna, blondynka stojąca za nią to Ernestyna. Czarnulka stojąca po lewo to Lola, zaś rudzielec po prawej stronie to Celina.
Irbis: Dziewczyny, od jak dawna wyznajecie "Kult Klozetu"?
Celina: Właściwie to od niedawna, dokładnie nie wiemy ile to trwa, ale za to jesteśmy bardzo oddane klozetowi. Wystarczy spojrzeć na Nasz dom.









Irbis: Tak, rzeczywiście. Tylko dlaczego ten Wasz dom-sedes jest taki kolorowy?
Krystyna: Jak to dlaczego? Przecież klozet to sama radość! Kolory tą radość podkreślają. Nie mogłybyśmy mieszkać w szarym sedesie. To by Nas przytłaczało. Poza tym, dzięki kolorom, już z daleka widać Nasz dom. Niech wszyscy widzą, kto tutaj mieszka. Proszę też zauważyć, że nie zagospodarowałyśmy ogrodu. Jest tylko troszkę pustynnej roślinności. Nie chcemy przecież, żeby cokolwiek przyćmiło blask sedesu.
Irbis: Rozumiem.
Krystyna: W takim razie koniecznie musi Pani zobaczyć jak jest w środku domu, bo na wyglądzie budynku Nasze uwielbienie dla sedesu się nie kończy.

Wejście do domu znajduje się z tyłu. Na górę wjeżdżamy windą.

Lola: Najpierw prosimy tutaj, do Naszego kącika nauki. Mamy tutaj książki naukowe dotyczące klozetu, czytając je, pogłębiamy swoją wiedzę na temat tego wspaniałego przedmiotu. Na przykład, dowiadujemy się, że pierwszy sedes XJ-02 "Wychodek" firmy ExcreSys kosztował 259 simoleonów. Mamy tutaj także komputer z dostępem do internetu, skąd dowiadujemy się o wszelkich nowościach, dotyczących klozetu.
Irbis: Interesujący stolik.



Krystyna: Tak, to etasedeseżerka. Piękna i oryginalna. Zapraszamy teraz do kącika sedesów.







Ernestyna: To Nasze ulubione miejsce wypoczynku. Wspaniale można się tutaj zrelaksować.
Irbis: To zapewne dzięki kwiatom i palącym się świecom.
Lola: Ależ skąd! To zasługa sedesów. Poprzez kwiaty i świece oddajemy im cześć. W całym Naszym domu, wszędzie, gdzie jest sedes, są także kwiaty i świece.
Celina: Chciałabym pokazać Nasz najnowszy sprzęt RTV, zakupiony na ostatnim zjeździe wyznawców klozetu. Oto teleklozewizor. W spłuczce znajduje się dodatkowa antena, przez co odbieramy mnóstwo nowych kanałów z tematyką sedesową.



Lola: Mamy także nowy sprzęt grający - radklozetio.





Krystyna: W kuchni mamy bardzo interesujące krzesedesło. Szczególnie przydatne jest ono w upalne dni, albo kiedy dużo się gotuje i w kuchni jest gorąco. Wystarczy bowiem pociągnąć za sznureczek, żeby ze spłuczki uwolnić delikatną orzeźwiającą mgiełkę o zapachu morskiej kostki toaletowej.



Irbis: A czy macie panie w domu sedes, z którego można korzystać w tradycyjny sposób?
Ernestyna: Oczywiście. Mamy w domu trzy łazienki. Jedna znajduje się w salonie (czerwona), jedna przy pokoju moim i Krystyny (różowa), a jeszcze jedna przy pokoju Celiny i Loli (zielona). Oczywiście po każdym użyciu dokładnie myjemy sedesy, aby zawsze były piękne.







Irbis: Czy macie panie jeszcze do pokazania jakieś ciekawe sedeso-meble.
Celina: W Naszych sypialniach mamy etasedesożerki.





Lola: Dodatkowo w pokoju moim i Celiny stoi piękna szafa na sedesowym trójnogu. Jak się czegoś szuka w szafie i nie można tego znaleźć, to można zeprzeć się na tych nogach. To bardzo wygodne i praktyczne.



Ernestyna: Proszę jeszcze zobaczyć układ pomieszczeń w Naszym sedesowym domku i przy okazji duży, przepiękny basen w muszli klozetowej. Cudownie jest się tam kąpać.



Irbis: Dziękuję dziewczyny za oprowadzenie po sedesowym domku i za rozmowę.

Wszystkie razem: Ave Klozet!

Ernestyny, Krystyny, Celiny i Loli, wyznawczyń "Kultu Klozetu" wysłuchała Irbis.

-------------------------

Edycja: Pragnę podkreślić iż nie byłam, nie jestem i nie będę kapłanką klozetu. Jestem jedynie łącznikiem pomiędzy czterema powyżej przedstawionymi simkami a forum, gdzie "Kult Klozetu" jest rozpowszechniany.:
__________________
OJSG: Życie simów według Irbis *** Trzeci dom Patrycji i Antoniego. *** Życie rodziny Wichura: Część 22

Ostatnio edytowane przez Irbis : 28.11.2007 - 14:18 Powód: dla J.
Irbis jest offline   Odpowiedź z Cytatem
Odpowiedz


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest Wyłączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 16:00.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023