Wróć   TheSims.PL - Forum > Inne > TheSims.pl - archiwum
Zarejestruj się FAQ Społeczność Kalendarz

Komunikaty

 
 
Narzędzia wątku Wygląd
stare 06.06.2012, 12:43   #21
motyka
Administrator Emeryt
Δ=b²-4ac
 
Avatar motyka
 
Zarejestrowany: 24.06.2009
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,588
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

No to ja się wypowiem co do tych nieszczęsnych hotlinków, może więcej osób zrozumie. Już pomijam fakt, że najzwyczajniej w świecie egzekwuję zapisy w regulaminie - hotlinkowanie bezsensownie pożera transfer właścicieli obrazków tylko dlatego, że komuś się nie chciało wstawić ich na własne konto hostingowe. Ktoś powie - jeden obrazek to przecież tyle, co nic - może i tak, gdy brać pod uwagę ten jeden jedyny, który wyświetli się tylko raz. A tak to w temat potrafi wejść dużo ludzi, przez zupełny przypadek ktoś sobie odświeży stronę... Nieraz z jednej strony mamy kilka hotlinków i znowu historia się powtarza. Marnowanie transferu bez żadnych korzyści dla właścicieli obrazków. Żadnych. Z czystego lenistwa. To tak jak z ochroną środowiska - w końcu co zmieni jedna butelka, która wyląduje w trawie.
Mimo to, dziękuję wszystkim za wypowiedzi
__________________
NO HATRED
Strzeż się tej krainy grzybów,
choć słoneczna kusi łąka -
kto swe kroki tam skieruje,
temu jeno płacz, rozłąka.
motyka jest offline  

PAMIĘTAJ! Źródłem utrzymania forum są reklamy. Dziękujemy za uszanowanie ich obecności.
stare 06.06.2012, 22:19   #22
Ilona
Guest
 
Postów: n/a
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

widzę,ze zdobyłam najwięcej negatywnych opinii,jeżeli mnie nie było widać,to dlatego,ze miałam problemy ze zdrowiem oraz dwie przeprowadzki i meblowanie mieszkania,a do tego jeszcze pracuje i w dzień i w nocy

Cytat:
Ilona służy pomocą, choć wydaje się z tego niezadowolona, że w ogóle ktoś do niej raczył napisać. Rzadko gdziekolwiek ją widzę. Łatwo wyprowadzić ją z równowagi, powinna nabrać trochę dystansu do siebie i nie brać wszystkiego na poważnie.
jeżeli ktoś uważa,ze jestem niezadowolona z jego wiadomości,to niech po prostu do mnie nie pisze,ja lubię otrzymywać wiadomości,listy,smsy...ale nie zawsze mam czas,żeby na nie od razu odpowiedzieć.

Cytat:
mam wrazenie, ze czasem userow traktuje jak najgorsze mozliwe zlo
to co ja tutaj robię od ponad 4 lat?

Cytat:
Ilona na pewno jest bardzo pomocna ale nie jestem pewien czy stara sie wykonywac poprawnie swoje obowiazki. Czasem sama lamie regulamin i daje zly przyklad.
hmm lamie regulamin,proszę o przykład,bo jeszcze nade mną jest administracja i jeżeli bym naprawdę złamała regulamin,to bym została o tym powiadomiona
daje zły przykład,przepraszam ,ale komu,ponieważ od nikogo nie wymagam,aby mnie naśladował,jestem indywidualistka i chodzę własnymi drogami

Ale mimo to dziękuję wszystkim za opinie i jak stare przysłowie głosi "jeszcze się taki nie urodził,co by wszystkim dogodził".Jestem często na forum bez logowania
 
stare 07.06.2012, 10:13   #23
Wielebny
Mod emeryt
 
Avatar Wielebny
 
Zarejestrowany: 27.03.2007
Skąd: Vatican
Płeć: Mężczyzna
Postów: 1,573
Reputacja: 9
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Aż się dziwię, że tak dobrze mnie oceniliście w większości.
Ale co do dwóch głosów na "nie" to maci rację.

Wypaliłem się i od dłuższego czasu próbuje pozbierać się.
Będąc z Wami szczery to aktualnie nie robię niemal nic, i przebywam głównie w offtopic.
Co do wulgaryzmów to tak używam, ale zawsze w formie z gwiazdkami, czyli z cenzurą, czyli zgodnie z regulaminem, przynajmniej tak wynika z jego treści.

Oczywiście różnicą jest, gdy dane przekleństwo jest skierowane do któregoś z użytkowników, wtedy czy w formie zagwiazdkowanej czy innej traktuje to jako jawną obrazę, a co za tym idzie postępowanie karne...

Poza tym offtopic to offtopic. Więc to, że mi zdarzyło się napisać dwa posty pod rząd to chyba tragedia nie jest?
Sam regulamin w offtopic traktuje z lekkim dystansem i nie każe innych za jego lekko złamanie, ale tylko w granicach offtopu.


Mimo wszystko dziękuje za dobre oceny i te złe, które miały jak najwięcej racji.
Od jakiegoś czasu mam wakacje, ale sądzę, że mimo zbliżającej się pracy znów powrócę do normalnej pracy moderatorskiej na forum. ps. nawet simsy ostatnio zainstalowałem ;D


edit. jak jakiegoś dnia będę miał zaniżoną samooceną to wpadnę tutaj poczytać jeszcze raz moje oceny


ps2. no cóż ja słowa ciul nie traktuje jako przekleństwo, forum również go nie cenzuruje, więc w czym problem?
A to, że ktoś innych dostał za to warna to już nie moja wina, nie ja to uczyniłem.

Ostatnio edytowane przez Wielebny : 07.06.2012 - 10:19
Wielebny jest offline  
stare 07.06.2012, 13:32   #24
Vanitas
Administrator Emeryt
Creator
 
Zarejestrowany: 08.04.2008
Skąd: Hollywood
Płeć: Mężczyzna
Postów: 2,452
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

To teraz może i ja się odniosę do wypowiedzi na mój temat.

Cytat:
Do nazwania go wzorowym administratorem faktycznie jeszcze dluga droga... Bylam szczerze mowiac troche zaskoczona gdy przeczytalam informacje o jego awansie, mysle, ze nadaja sie na to miejsce inne osoby. Doceniam reaktywacje Downloads, ale coz, mam wrazenie, ze czasem sie wywyzsza i naduzywa swojej 'wladzy administratorskiej' i jest nieco dretwy.
Nie wiem kiedy nadużyłem swojej władzy, a na pewno nie zrobiłem tego umyślnie. A co do drętwości to ten kto ze mną gadał raczej tego nie powie

Cytat:
Gin dobrze się wywiązuje ze swoich obowiązków. Jest pomocna, mądra () i aktywna.
Bardzo dziękuję. http://i1059.photobucket.com/albums/...ingerSs/ir.jpg

Cytat:
Nie widzę jego wielkiej aktywności, uważam, że do administracji dostał się za podlizywanie, nikt z innych moderatorów nie dostał ta szybko rangi admina.
Przepraszam za to, że staram się być miły dla osób które lubię i z którymi pracuję. Lithium dostała range administratora mając taki sam staż jak ja, więc ktoś jednak dostał.

Cytat:
jesli chodzi o to jak wykonuje swoja prace to nie mam nic do zarzucenia. udziela sie, organizuje zycie na forum i wgl. ale nie podoba mi sie jego postawa. czasem czytajac jego posty mam wrazenie ze sie wywyzsza, a nawet wykorzystuje swoja funkcje zeby dogryzc innym (np agapi dostal kiedys warna za to ze wyrazil swoje zdanie w OFFTOPIE. Ostatnio sie poprawil ale to nadal za malo.
W offtopie, jak i zresztą na całym forum, nie można obrażać innych userów. Bo to 'wyrażenie swojego zdania' było właśnie obrazą.

A ultraviolence strasznie przestrzegająca regulaminu moderatorka i Bjork 'nie wiem dlaczego jest admem' to śmiech na sali, wybaczcie.
Vanitas jest offline  
stare 07.06.2012, 13:48   #25
Björk
Administrator
UWAGA Konto Nieczynne
 
Avatar Björk
 
Zarejestrowany: 03.11.2007
Skąd: Warszawa
Płeć: Kobieta
Postów: 4,885
Reputacja: 19
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Cytat:
Napisał Irreplaceable Zobacz post
(..)Bjork 'nie wiem dlaczego jest admem' to śmiech na sali, wybaczcie.
A ja niestety wiem... Ostatnio moje forumowe życie ogranicza się do porządkowania działów i rozmowy z innymi osobami z administracji w sprawie tego, co zrobić, co poprawić. Powiedzmy to jasno - straciłam kontakt z większością użytkowników. I możecie mieć wrażenie, że Was olewam, ale wierzcie mi, czuję się trochę odpowiedzialna za to forum i staram się reagować na bieżąco - chociaż zdarzyło mi się coś załatwić i nie odpowiedzieć np. na czyjąś wiadomość.

Pewnie macie dość tego tłumaczenia, ale... życie i praca mnie dość mocno wciągają, więc proszę o wyrozumiałość

I dzięki za wszystkie oceny
__________________
Love Profusion
Björk jest offline  
stare 07.06.2012, 14:50   #26
αγάπη
 
Avatar αγάπη
 
Zarejestrowany: 15.12.2008
Skąd: Obrzydłówek
Wiek: 27
Płeć: Mężczyzna
Postów: 956
Reputacja: 12
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Cytat:
jesli chodzi o to jak wykonuje swoja prace to nie mam nic do zarzucenia. udziela sie, organizuje zycie na forum i wgl. ale nie podoba mi sie jego postawa. czasem czytajac jego posty mam wrazenie ze sie wywyzsza, a nawet wykorzystuje swoja funkcje zeby dogryzc innym (np agapi dostal kiedys warna za to ze wyrazil swoje zdanie w OFFTOPIE. Ostatnio sie poprawil ale to nadal za malo.
nie wiem kto to pisał, ale obraziłem wtedy Gingersa z tego co pamiętam, więc nie to było bulwersujące, tylko to, że potem SPECJALNIE obraziłem jakiegoś tam innego użytkownika, który modem nie był i za to nie dostałem warna, a za obrażenie Gingersa tak. I proszę się nie wykręcać tym że ktoś to przeoczył bo to był post za postem wiec...

GinEdit: Nic straconego, daj tylko linka do obrazy tego innego usera
AgapiEdit: a może byś tak napisał osobny post zamiast edytować mój (: ? A poza tym, nie chce mi sie szukać i nie o to chodzi. Chodzi wyłącznie o to w czym objawiła się twoja wyższość nad innymi
__________________

And her mind aches
And her heart breaks
'Cause she's silly



Ostatnio edytowane przez αγάπη : 07.06.2012 - 15:01
αγάπη jest offline  
stare 10.06.2012, 11:07   #27
ultraviolence
 
Avatar ultraviolence
 
Zarejestrowany: 27.07.2007
Skąd: Ciche Wzgórze
Płeć: Kobieta
Postów: 1,665
Reputacja: 10
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Cytat:
ultraviolence bardzo dobrze wykonuje swoją pracę, maleńka sugestia, aby nie czerpała wzorców z byłej moderatorki, Liv, bo na pewno nie wyjdzie jej to na dobre...
Wciąż nie rozumiem, skąd te porównania. Choć założenia mamy podobne (dbanie o porządek forum), to jednak nasze metody trochę się różnią (nie mam zamiaru odbierać Liv jej tytułu "Żylety", na który sumiennie zapracowała ). Staram się oceniać przewinienia użytkowników sprawiedliwie, ale czasem potrafię też przymknąć oko na mało istotne sprawy, nie karając ich warnem. Jak już pisałam wcześniej - u mnie na bana czy chociażby oficjalne ostrzeżenie naprawdę trzeba sobie zasłużyć.

Cytat:
...bez komenatarza w ogole. sztywna i strasznie przestrzega regulaminu ;/
Starsi panowie mogą mi tylko pozazdrościć A tak poważniej, bardziej chcę się odnieść do dalszej części komentarza. Regulamin forum jest po to, aby go przestrzegać. Dobry mod powinien przede wszystkim dbać o porządek i działać zgodnie z zasadami a nie "widzi-mi-się" użytkowników, którzy czasem lubią je naginać według własnego uznania. Trzeba być konsekwentnym. Kiedy powiedziało się "a", trzeba powiedzieć "b". I tak, jestem wyrozumiała, ale kiedy notorycznie prosi się użytkownika o respektowanie regulaminu a on wciąż robi swoje, ciężko zachować cierpliwość i nie wlepić mu oficjalnego ostrzeżenia (tak, tak, domyślam się kim jest autorka, ale urazy nie chowam ).

Cytat:
Nie bywa często na forum, mało przyjazna.
Niestety z pierwszym zarzutem ciężko mi się nie zgodzić. Ostatnio miałam trochę spraw na głowie i bywałam na forum coraz rzadziej, co zresztą było widać. Co do drugiej kwestii - to już całkiem osobiste odczucie danej osoby. Zawsze staram się być miła i wyrozumiała w stosunku do użytkowników, a że ktoś odebrał to inaczej? Cóż, miał do tego prawo

Cytat:
tak,dzięki niej na bieząco dowiadujemy sie o newsach o the sims
Z całym szacunkiem dla ankietowanego, ale na taką opinię to zasłużyła Ilona a nie ja

Za resztę pozytywnych opinii serdecznie dziękuję i przyznam szczerze, że nie spodziewałam się takiego obrotu sprawy. Jest mi bardzo miło, że większość osób docenia moją pracę, niemniej jednak muszę przyznać, że z braku czasu ostatnio się trochę opuściłam
__________________
ultraviolence jest offline  
stare 10.06.2012, 12:29   #28
Liv
Moderatorka Emerytka
 
Avatar Liv
 
Zarejestrowany: 12.12.2007
Skąd: Million miles away
Płeć: Kobieta
Postów: 5,204
Reputacja: 53
Domyślnie Odp: Oceń administratora/moderatora część druga!

Cytat:
Napisał Ilona
jeżeli bym naprawdę złamała regulamin,to bym została o tym powiadomiona
Ale z drugiej strony nie oczekujmy, że każdy każdego będzie pilnował. W administracji są ludzie na tyle dojrzali, że nie złamią regulaminu bo wiedzą, że muszą dawać przykład userom, no i mają jeszcze adminów nad sobą (w przypadku modów).
I jeśli jest się w administracji to trzeba być świadomym tego, że trafia tam swego rodzaju "elita" - najbardziej pomocni, najlepiej znający i przestrzegający regulaminu userzy. Po prostu "wzorowi", a jak wiadomo, tacy mają w pewnym stopniu autorytet.
Cytat:
Poza tym offtopic to offtopic. Więc to, że mi zdarzyło się napisać dwa posty pod rząd to chyba tragedia nie jest?
Nie zdarzyło Ci się w sam raz. A jeśli już, to "zdarza Ci się" o kilka razy za dużo.
Regulamin mówi jasno - nie piszemy posta pod postem, a tym bardziej moderatorowi wypadałoby go NIE łamać. W żadnym wypadku. Najpierw wymagajcie od siebie, a potem od userów. I wszystko jedno czy to offtop czy "normalne" forum.
Cytat:
A to, że ktoś innych dostał za to warna to już nie moja wina, nie ja to uczyniłem.
Dlatego szkoda, że jako moderacja nie przestrzegacie w takim samym stopniu regulaminu.
Cytat:
Napisał Irr
Przepraszam za to, że staram się być miły dla osób które lubię i z którymi pracuję.
Gin, niektórzy już do końca swych dni tutaj będą hejterami. Nie ma co się nimi przejmować, bo dużo osób Cię tu lubi i docenia Twoją pracę na forum

Cytat:
Napisał UV
Wciąż nie rozumiem, skąd te porównania.
No ale daj sobie powiedzieć - działasz szybko, często i efekty są widoczne. Tylko forma jest trochę inna
Cytat:
Staram się oceniać przewinienia użytkowników sprawiedliwie, ale czasem potrafię też przymknąć oko na mało istotne sprawy, nie karając ich warnem.
Też bym to kiedyś mogła napisać ;] Ale każdy inaczej rozumie pojęcie typu "spam" czy "obrażanie użytkownika".

No i nie bądź już taka skromna - zasłużyłaś na te pochwały A ewentualne "braki" nadrobisz

Jeszcze się odniosę do dwóch innych odpowiedzi:
Cytat:
Brakuje też Liv, bo nie ma teraz kogoś "na prawdę mocnego".
Cytat:
Nie jest najgorzej, ale żałuję, że nie ma już Liv, ponieważ ona była najlepsza.
I z tego miejsca dziękuję w szczególności tym dwóm osobom a także wszystkim, którzy sie z nimi zgadzają - czytanie takich opinii po takim czasie (w końcu już dobre pół roku nie jestem modem) uświadomiło mi, że to, co robiłam tutaj, miało większe znaczenie niż sobie wyobrażałam i że pozytywniejsze aspekty mojego moderowania zostały docenione. No i że w gruncie rzeczy nie zostałam zapamiętana tylko jako "ta zła", co mnie naprawdę bardzo cieszy
Ktoś wspominał też o ekipie z lat 2009-2010. Wtedy zaczynałam tutaj jako mod, więc ciekawa jestem, których członków administracji ta osoba miała konkretnie na myśli ;]

Ogólne wnioski jeszcze - szkoda, że było gorzej z frekwencją w tym roku, bo szczególnie interesowały mnie opinie ogólne o forum. Jednak z tymi, które się pojawiły, ja w większości się zgadzam
Chociaż, nie ukrywajmy, poziom zadowolenia userów z forum jest wręcz przerażający - czy tylko ja tak krytycznie każdego oceniłam? ; o No ale z drugiej strony wychodzi moje przewrażliwienie
No ale skoro większość jest zadowolona, to dobrze ;]
Liv jest offline  
 


Użytkownicy aktualnie czytający ten temat: 1 (0 użytkownik(ów) i 1 gości)
 

Zasady Postowania
Nie możesz zakładać nowych tematów
Nie możesz pisać wiadomości
Nie możesz dodawać załączników
Nie możesz edytować swoich postów

BB Code jest włączony
Emotikonywłączony
[IMG] kod jest włączony
HTML kod jest włączony

Skocz do Forum


Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 15:58.


Powered by vBulletin® Version 3.8.4
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Spolszczenie: vBHELP.pl - Polski Support vBulletin
Wszystkie prawa zastrzeżone dla TheSims.pl 2001-2023